0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Януарска тема :)
« -: Януари 02, 2015, 12:58:37 pm »
Честита Нова Година, мили момичета, пожелавам една по-добра, по-успешна, по-здрава и весела 2015 г. година на вас и семействата ви!

Ние сме на Пампарово, времето е разкошно, има доволно сняг и децата са щастливи. :D
*
Re: Януарска тема :)
« Отговор #1 -: Януари 02, 2015, 15:15:34 pm »
Честита Нова Година и от мен! Пожелавам много здраве и щастие на всички!


*
Re: Януарска тема :)
« Отговор #2 -: Януари 02, 2015, 16:13:38 pm »
Честита Нова Година!Желая ви много здраве и успехи!

*
Re: Януарска тема :)
« Отговор #3 -: Януари 03, 2015, 19:20:49 pm »
Честита нова година! Да сме много здрави ние и близките ни, както и приятелите ни, но най-вече децата!

Re: Януарска тема :)
« Отговор #4 -: Януари 03, 2015, 21:54:33 pm »
Честитa 2015 годинa! Желaя нa всички здрaве и успешнa дa е новaтa годинa!
Много успехи нa кaузaтa Зaчaтие!
Има във морето на детските игри бисерче, което ни прави по–добри!
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Януарска тема :)
« Отговор #5 -: Януари 04, 2015, 09:36:47 am »
:babydust: Здрава, усмихната, късметлива и успешна 2015 година  :babydust:
Бъдете щастливи  :biglove: Деца, Родители и Съмишленици от Зачатие!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Re: Януарска тема :)
« Отговор #6 -: Януари 04, 2015, 10:29:30 am »
Честита нова година! И от мен само здраве, щастие и други положителни неща  :D
*
Re: Януарска тема :)
« Отговор #7 -: Януари 04, 2015, 16:50:48 pm »
ЧНГ, симпатяги! :) Пожелавам ви много здраве, късмет и сбъднати мечти!  ornaico1 :occasion10: tree2a


Re: Януарска тема :)
« Отговор #8 -: Януари 05, 2015, 09:50:15 am »
Честита 2015 година! Пожелавам ви много здраве, щастие и късмет!
*
Re: Януарска тема :)
« Отговор #9 -: Януари 05, 2015, 21:13:11 pm »
За много години!
Да са живи и здрави малки и големи!
Сбъднати мечти и много бебета!



*
Re: Януарска тема :)
« Отговор #10 -: Януари 05, 2015, 21:30:16 pm »
Оф, след 10 дни почивка да ви кажа днес голям зор ми беше, а и децата ги събуждах 20 мин., едва станаха миличките. :)

Моята Деси днес е получила похвала. Имаха от госпожата/от нас една книжка за Коледа, която трябваше да направят ваканцията. Детето толкова съвестно си я направи и днес я предала, само тя, никое друго от 25 деца не я е предало и госпожата я е похвалила. Признавам този път й казах да не се занимава, защото ваканцията ни беше доста интензивна, но тя си намираше време да я пише. Май съм горда :lol:
За Елена какво да ви кажа, все по голям й става ината, и все по своенравна става... но да ми е жива и здрава, другото ще го преживея. :lol:
Re: Януарска тема :)
« Отговор #11 -: Януари 06, 2015, 09:37:37 am »
За пръв път успях да си почина с децата вкъщи. Толкова ми беше натоварено до последно преди коледа, че отчаяно се нуждаех от почивка. И не знам как, ама успяхме да си починем. Гледахме си детски филмчета, разхождахме се, когато можехме, поспахме малко повечко.
<br />[link=http:
*
Re: Януарска тема :)
« Отговор #12 -: Януари 06, 2015, 12:01:57 pm »
И ние добре изкарахме, 20 дни в къщи. Вчера голяма мъка беше ставането за градина. Не успя да отиде на раздаването на така наречената в Банско сурва, беше болна. Вчера идва с един огромен пакет от градина, общината се погрижила.  Как забравих да го снимам, толкова боклуци на едно място не бях виждала. Единствената ми позната марка и артикул беше един шоколад Милка.
Ходихме и на ски един път, добре се справи момата, за тази възраст в Банско това е единствения спорт, който мога да предложа. Танците в градината не ги броя за спорт, но пък я научиха да облича рокли и да се задържа пред огледалото с танцувални пози  :D

« Последна редакция: Януари 06, 2015, 12:11:21 pm от Ники »

*
Re: Януарска тема :)
« Отговор #13 -: Януари 07, 2015, 00:06:24 am »
Ники, а да прави реверанс или в Банско не са чували какво е това? Шегувам се. Да не вземе някой да се засегне!

*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Януарска тема :)
« Отговор #14 -: Януари 07, 2015, 00:10:04 am »
у Банско реверанси не правят никому!  :lol:
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Януарска тема :)
« Отговор #15 -: Януари 07, 2015, 08:42:26 am »
у Банско реверанси не правят никому!  :lol:
Много си права  :D
Приела съм, че на този етап освен бански диалект и каране на ски, друго нЕма  :wink:

Ники, а да прави реверанс или в Банско не са чували какво е това? Шегувам се. Да не вземе някой да се засегне!
Не знам какво правят, но всеки път като е била на танци ми казва - Ходим, танцуваме, ходим, танцуваме хахаха

*
Re: Януарска тема :)
« Отговор #16 -: Януари 07, 2015, 09:48:36 am »
Това ходим - танцуваме-ходим-танцуваме ми напомни как моя племеник може би 1-2 клас ходеше в училище на народни танци, това в Стара Загора и учителя им обянсявал някакво хоро като - куцам, куцам, бягам... :lol: :lol: Е паднах да се хиля :lol:
*
Re: Януарска тема :)
« Отговор #17 -: Януари 07, 2015, 11:09:13 am »
Не знам какво правят, но всеки път като е била на танци ми казва - Ходим, танцуваме, ходим, танцуваме хахаха
:lol: :lol:

..... и учителя им обянсявал някакво хоро като - куцам, куцам, бягам... :lol: :lol: Е паднах да се хиля :lol:
:lol: :lol:

имайте милост, заболя ме корема  :lol:

Re: Януарска тема :)
« Отговор #18 -: Януари 07, 2015, 12:16:40 pm »

Не знам какво правят, но всеки път като е била на танци ми казва - Ходим, танцуваме, ходим, танцуваме хахаха
Ако ходи на модерен балет, стъпките първо се показват бавно и се изпълняват с ритъма на ходене. Поне при мен е било така, когато ходех на модерен балет. Не е толкова странно изказването на детето. :)
<br />[link=http:
*
Re: Януарска тема :)
« Отговор #19 -: Януари 07, 2015, 13:29:22 pm »

Не знам какво правят, но всеки път като е била на танци ми казва - Ходим, танцуваме, ходим, танцуваме хахаха
Ако ходи на модерен балет, стъпките първо се показват бавно и се изпълняват с ритъма на ходене. Поне при мен е било така, когато ходех на модерен балет. Не е толкова странно изказването на детето. :)
ходи на народни танци, Мешко.
Аз в кръга на шегата го казах, то е ясно, че първо се показват бавно стъпките. На три годишно дете на ходене му прилича  :lol: