0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    baby_galq

  • **
  • 63
  • Мечтите се сбъдват!
Цветна снимка
« -: Декември 05, 2014, 12:06:53 pm »
Здравейте,момичета!преди три дни правих цветна снимка при д-р Стаменов-двустранно проходими тръби :)Но ме тревожи това,че преди самата снимка нямах назначени микробиологични изследвания,нито промивка.А преди време имах бактериална инфекция,споменах за това на доктора,но ме увери,че не е необходимо,защото много добре почиствал влагалището,но как osi_10?Само с един памучен тампон...Моля ви споделете мнение и опит.Благодаря ви предварително.
Re: Цветна снимка
« Отговор #1 -: Декември 05, 2014, 15:54:03 pm »
Здрaвей,нa мене ми искaхa микробиология и е хубaво дa се нaпрaви преди ЦС,aз също имaх тaмпон кaто излязох от упойкa.Бях при Дaскaлов,Пловдив
*
Re: Цветна снимка
« Отговор #2 -: Декември 09, 2014, 19:41:55 pm »
Здравейте,момичета!преди три дни правих цветна снимка при д-р Стаменов-двустранно проходими тръби :)Но ме тревожи това,че преди самата снимка нямах назначени микробиологични изследвания,нито промивка.А преди време имах бактериална инфекция,споменах за това на доктора,но ме увери,че не е необходимо,защото много добре почиствал влагалището,но как osi_10?Само с един памучен тампон...Моля ви споделете мнение и опит.Благодаря ви предварително.

Не се притеснявай, в Надежда отдавна вече не изискват микробиология, защото наистина преди процедурата правят много старателно почистване.


Re: Цветна снимка
« Отговор #3 -: Ноември 01, 2018, 14:47:09 pm »
Здравейте, моля препоръчайте ми клиника във Варна за цветна снимка. Търся най вече добро отношение. Също да питам за цветна снимка дава ли се направление т.е. покрива ли се процедурата по здравна каса. Благодаря предварително.
*
Re: Цветна снимка
« Отговор #4 -: Ноември 01, 2018, 16:49:03 pm »
Не се покрива от ЗК.И се насочи към професионалист,любезното отношение е по-скоро на 2ро място.В Олимед е 160лв,ползват рентгена на Курортна поликлиника,в АГ е 290 лв,за Майчин дом не знам.При мен верния резултат излезе в АГ.Иначе на първата снимка бяха мноооого любезни с мен,една мила дама лекар от Курортна точно,най-мило ми каза,че имам непроходими тръби.В АГ пак любезно,нормално отношение ми показаха двете ми проходими тръби.Само дето първото ми костваше много сълзи .Успех !