0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Atlanta, добре дошла и успех!!!
violin, стискам палци за теста. Пожелавам ти много високо ЧХГ!!!
Веситааа, днес ли беше прегледа за сърчица? Да се отчетеш после! Успех и на теб!



Благодаря ви, момичета! Дано да се похваля с хубаво :)
Стискам палци и на вас!
Dundy Sladurska, благодаря ти! Дано е нашият месец! Аз се гледам да не се надявам на успех още от първия месец, зощото знам, че на ЕЦ по-трудно става, но искам да опитам.





Бореща се за една мечта.
Успех момичета   :wink:

Веситаа къде сииии???Как мина прегледа?
Ето ме и мен:-) туко що влизам в къщи! Прегледа мина добре и двата плода имат пулс:-) всичко е добре засега,но всичко е Божа работа от тук насетне:-) следващия преглед ще е след 20.04,и съм в почти в 6 г.с
Честито, Веситааа! Страхотни новини! Браво!
Дано всичко върви така добре и занапред!  :)
*
Веситаа, поздравления! Да се пазите с малките мишки и да се слушате взаимно  :P
"Не ми казвай, че небето е лимитът, след като има стъпки на Луната."
"И все пак, докато имам дъх, топя ледените цветя по прозорците си, защото имам душа, която не може да не се надява.”
“Sad birds still sing.”
*
Веситаа много се радвам за вас, всичко ще е наред от тук нататък  :D


Носи в душата си зелено дърво и пееща птичка навярно ще долети
Веситааа ,честито мила!
Наслаждавай се на приказката и си почивай повече!
 :bighug:
*
Веситаа, срахотна новина! Всичко ще е наред. Сега се гледайте, позитивни мисли, силна храна и лекарствата дадени ти от лекарите.  :D

Мили момичета,
Резултатът ми е отрицателен....
Чхг 0.2 ..... :( :(  :(
Много ми е тъжно.
Надявам се вие да имате добри новини за вас!
Хубав ден!
Здравейте и от мен!

Ванесита, честито!

Виолин, съжалявам за резултата  :bighug: , дано скоро видиш мечтания резултат.


При нас СГ пак е лоша, дано докато излезе заповедта малко подобрим нещата.





Бореща се за една мечта.
Весита, честито! Знам от собствен опит, че чуването на пулса на бебето/бебетата е един от най-емоционалния момент!

Виолин, съжалявам за резултата. Знам, че е тежко, но за жалост това се случва често при инвитро процедурите. Рядкост са тези, които успяват от първия път. Често трябват 1-2-3-4 и дори повече процедури, за да се оцели най-подходящия протокол и стратегия. Бъди силна, смела и в никакъв случай не се отказвай! Всичко идва навреме за този, който умее да чака. Не се тревожи, ще стане чудото, но в момент, по-подходящ от сегашния.
Изпращам ти сили и положителни мисли :*
Виолин много съжалявам! Представям си как се чувстваш в този момент,но явно така е писано,явно сега не е твоят момент,и съдбата си знае работата,но вярвай че и за теб тя е определила да усетиш тази тръпка в подходящ момент,не се отчайвай,а напротив сега повече от всякога трябва да бъдеш силна и упорита за да достигнеш своята цел:-)
Веситaaa, честити сърчицa и от мен :) нaй-прекрaсния звук нa Земятa :)))) пожелaвaм ти леки девет месецa и две пухкaви бебетa близо до термин!
Виолин, много прегръдки  :bighug: поплaчи си и с нови сили нaпред!



Благодаря ви за подкрепата!
linapoli, чакам с нетъпрение да се прибера, и това ще направя  :oops: ... че цял ден на работа съм толкова разсеяна. Мислите са ми все на едно и също място...
Успех!
*
 violin горе главата, мило момиче! Ще успееш. Сега изкарай цялата болка и тъга от сърчицето си и смело напред. Не се отказвай.

Violin ,след няколко дни ще се съвземеш и на стартова позиция отново!
Ще си правим компания,че аз изостанах сред моите дружки :)
Ще се справим!
*
Веситаа, ПОЗДРАВЛЕНИЯ!! Това е най-хубавата новина, която може да се чуе! Стискам палци от Варна, всичко да мине по мед и масло!
Виолин, мила не се отчайвай, мисли позитивно, просто не е дошъл момента!
Аз имам час в клиниката за началото на април и много се притеснявам какво ще ми кажат, и дали изобщо ще искат да се занимават с мен, защото до сега пълна греда - отказаха ми в клиника Олимед заради възрастта :( и в Майчин дом Варна ... :( също...
Благодаря ти много :-) защо се тревожиш,каква е причината при теб,възрастта ли само?