0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Здравейте мили момичета,

по стечение на обстоятелствата нямам мой гинеколог/-жка в София и вече бременна разбирам колко е важно да имаш доверие на човека, който ще следи протичането на бременността и да си пасвате, както се казва да усетиш, че това е твоят лекар.

Не съм първа младост и имам една неуспешна, затова бих желала да подбера най-подходящият специалист в областта за мен и моята бременност  :)

Ще бъда безкрайно благодарна за всяка препоръка!

Усмивки и приятен ден на всички ви  :D
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Здравей!

Надявам се, че ще получиш достатъчно съвети. Добре е да уточниш в кой район на София търсиш лекар (или пък нямаш предпочитания) и дали държиш да е по здравна каса или частен лекар.

Премествам темата във форума за бременност, там четат повече жени в твоето положение.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Благодаря Ти, Jam!

Частен пациент съм. Стига да е добър лекаря ще ходя из цяла София :)

Мерси предварително :)
« Последна редакция: Ноември 21, 2014, 13:39:12 pm от Bella Isabella »
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
аз лично съм следила бременността си в клиниката, където забременях. там имаше всичко необходимо за целта. при нужда от по-високо специализирани консултации, те са ме насочвали към съответен специалист.
единствено заради болничните се водех и на женска консултация "по каса" в някакъв друг АГ
кабинет, но изобщо не съм разчитала на него за друго.

ако ти е удобно като разположение, това е моята клиника:
http://www.ivf.bg/dom/index.php/bg/prnatalni-griji

надявам се, че момичетата тук ще ти предложат и много други варианти за избор. успешна бременност ти желая!
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Благодаря Jam  :)

А по-специално някой, който ти водеше женската консултация?
*
Bella Isabella, честито. Покрепям казаното от jam. Клиниката беше едно от местата, къде следяха бременността ми. Докторът, който се занимава с проследяване на бременност, е д-р Белчева.

Мога да ти там и координатите на моя гинеколог, при когото съм от години и съм изключително доволна. Той ми извърши и секциото - д-р Динчо Георгиев (http://www.drdinchogeorgiev.com)
Аз се следих при д-р Славкова работи в МЦ Фемина и болница Вита...доволна съм много от нея
*
И аз щях да кажа за МЦ Фемина. Аз ходих там само на ФМ, но знам че може да се прави и цялостно проследяване. Бях много доволна от д-р Цолова и обслужването им е добре - без губене на време и прочие... Ако имаш карта към някой фонд също работят и може съвсем да ти излезне без пари :)
Аз препоръчвам лекарите от Токуда  yahoo_33 и в частност моя доктор Данаил Илиев.
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Благодаря Jam  :)

А по-специално някой, който ти водеше женската консултация?

д-р Белчева следи бременните там.
http://www.ivf.bg/dom/index.php/bg/belcheva

иначе, специално за фетална морфология, което изследване се прави 2-3 пъти през бременността, съм ходила при д-р Виолета Димитрова в МЦ "Фемина", фетална ехокардиография съм правила при доц.Томова (тя тогава идваше в клиниката за тия изследвания), а самото раждане ми беше при д-р Дяволов от Майчин дом.

общо взето, има си тесни специалисти за всяка високоспециализирана дейност.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Благодаря ви, момичета :)