0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 7
« Отговор #620 -: Декември 19, 2014, 08:06:39 am »
Е,как да я имате тая мъгла,като ни я пратихте при нас :( Нищо не се вижда 8O "Требе да е нещо за ручане........" ако си спомняте приказката за тримата глупаци :lol:.
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: Смях, раздумка и кафенце - 7
« Отговор #621 -: Декември 19, 2014, 08:13:13 am »
Добро утро  :P и хубав петък!
Мерси за кафенцата. Ра4о, успя най-накрая да се вредиш преди Зайчето  :lol:

Аз се захващам за дневните задачки, които днес са малко повечко ...
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 7
« Отговор #622 -: Декември 19, 2014, 08:21:16 am »
Е,как да я имате тая мъгла,като ни я пратихте при нас :( Нищо не се вижда 8O "Требе да е нещо за ручане........" ако си спомняте приказката за тримата глупаци :lol:.

Рачо, без да те дразня, ама и слънце изгря  :lol: . А за мъглата, която ви е застигнала, нали знаеш - трябва баланс да има. Искрено обаче желая, да не се задържа толкова дълго, колкото трябваше да я търпим тук.
"Не ми казвай, че небето е лимитът, след като има стъпки на Луната."
"И все пак, докато имам дъх, топя ледените цветя по прозорците си, защото имам душа, която не може да не се надява.”
“Sad birds still sing.”
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 7
« Отговор #623 -: Декември 19, 2014, 08:29:37 am »
Добро утро  :D

прекрасен слънчев ден е днес  :)

и аз бягам, че трябва да свърша доста неща

и случайно отварям последно активна тема и...Цигу си има момиченце  :D  писала е в забременяване 40+
Re: Смях, раздумка и кафенце - 7
« Отговор #624 -: Декември 19, 2014, 08:35:09 am »
Добро утро и от мен!

Хубав петъчен ден!

На мен ми излязоха едните изследвания-няма микоплазма и уреаплазма, сега обаче чакам кандидата и цитонамазката, заради която лекарката ни уплаши много.





Бореща се за една мечта.
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 7
« Отговор #625 -: Декември 19, 2014, 08:38:29 am »
Ауууууууууууууу, кафенца,  :D
ra40 - супер гледка. Любимото моренце през по-хубавото време на годината. Аз не съм от любителите на зимата. Обмислям да монтирам фарове за мъгла на детската количка,  :D Или нещо подобно, засичам в кварталната градинка кучета с разни светкащи неща по тях, че аз много се мотая и често прибирам малкия вече по тъмно.
Да се похваля имам си светеща играчка от Милка/Сушард/Якобс. Майка ми купила кафе и шоколади и получила 2 броя играчки на касата. Та се уредих с една топка.

"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 7
« Отговор #626 -: Декември 19, 2014, 08:46:39 am »
rtf, много хубава картинка, създаваща настроение!
Като чуя/видя Милка и съм тук. :P От кога търся кутията на Милка с подарък чаша, обаче съм изтървала прИмоцията миналата седмица в Кауфланд .. :(
Рачо, благодаря за кафето и красивият изглед.

Честита дъщеричка на цигу! Да е жива и здрава малката кукла и много радост да им носи!

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 7
« Отговор #627 -: Декември 19, 2014, 09:11:49 am »
Теди♥♥, кутията на Милка периодично я пускат на промоция из различните вериги на цена около 9 лева. Има я в момента в Тмаркет до 13.01.2015 на цена 8,99 лева с карта Благодаря. (страница 6)
http://www.tmarket.bg/byuletin/karta-blagodarya/

Честита радост Стела на мама Цигу!
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
Re: Смях, раздумка и кафенце - 7
« Отговор #628 -: Декември 19, 2014, 09:25:01 am »
Добро утро, милички  :D
Рачо, разкошно кафенце с изглед  :D
Имам вирус на компютъра в къщи и нямам нет на него, от телефона не става да ви събуждам. Като го преинсталират, се заемам пак с правене на кафета  :D
Хубав ден!
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 7
« Отговор #629 -: Декември 19, 2014, 10:14:30 am »
Добро утро! Кафетата са разкошни. :)
Снощи за първи път от седмица видях звездички на небето, а днес е слънчево и много ясно - никаква мъгла! Малко работни дни останаха до празниците. За мен днес ще е последен, че съм в отпуска понеделник и вторник. :)
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 7
« Отговор #630 -: Декември 19, 2014, 10:54:45 am »
rtf, благодаря за информацията, но тук нямаме Тмаркет. А много харесах чашата от рекламата по тв.

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Смях, раздумка и кафенце - 7
« Отговор #631 -: Декември 19, 2014, 14:37:23 pm »
Добър ден.
Тук втори ден пече и е меко времето, та снощи седяхме до 18 часа да си „доиграва“ момата. :lol: Днес ходих Елора да ми направи ноктите красиви  :lol:. В понеделник пък ще идем двете да си правим косите. Абе голямо разкрасяване ще си направим. :D
Аз докато чакам да ми втаса туршията и да натисна водката, си купих малко вино и драно мезе, та да има какво да пийвам вечер - алкохолишка ми работа, ама поне се топля така.
Приятен и слънчев уикенд!
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 7
« Отговор #632 -: Декември 19, 2014, 16:00:36 pm »
Абе,какво слънце...кви 5 лева??? :lol: :lol: Тука нищо не се вижда!!! :? Даже самолета ми ,по обяд,избуга иш кацна във Варна!!! Това вече на нищо не прилича :wink:! Натискайте надениците и туршиите. :D
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 7
« Отговор #633 -: Декември 19, 2014, 16:11:29 pm »
Има слънце, вчера и днес термометъра показва 16°!

Не могат да станат суджуците в тая жега. :lol:

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 7
« Отговор #634 -: Декември 19, 2014, 16:24:56 pm »
Рачо, на един хал сме с това слънце, чакам го аз, да пекне целият ден, на детето багажа за разходка приготвен, а мъглата все по гъста. А морето се е кротнало, не се поклаща и целият хоризонт е като сюрелистичен пейзаж с тази мъгла. Не ми издържа душата и метнах бебка, мама в колата и на плажа. Тя се кокори през стъклото и гледа лебедите, ние малко пясък за свещите за Коледа събрахме.
Re: Смях, раздумка и кафенце - 7
« Отговор #635 -: Декември 19, 2014, 22:34:00 pm »
При нас вчера и днес-слънце и дълги разходки. За утре прогнозите са да е дори по-топло-15 градуса. Ненормална работа, ама мен ме устройва с тия двама юнака с никнещи зъби. Хем се куртулисвам от оомощничките в къщи, хем децата поспиват навън. Че и социални контакти имсм  :)То остави, че с познати спирам да говоря, ми щу нови познанства завъртях. Като се понесем с двойната количка и гордия батко дето я бута чат-пат и непознати хора спират да си бъбрим, а на следващата разходка вече ни имат за приятели. То така е у наше село. Отделно с други близнаци като се засичаме и става обмяна на опит. Така се запознахме с помощник-директорката на училището на Гошко. Близнаците са на три месеца, а имат кака на три години. Та си рекох-товпри нас песен с това голямо и разбрано момче, а ако беше на три и какъвто беше обсебващ... Сега сме си супер.
Ще пия едно вино, че ме подсетиха някои другарки по-горе. Наздраве!
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 7
« Отговор #636 -: Декември 20, 2014, 06:34:17 am »
Добро утро  :D! Предлагам ви едно "лунно кафе",защото сутришната ситуация е точно такава  :lol:. Наспах се и не ми е "натиска" повече,та е време за кафенце. :) Тук обаче и луната не се вижда  :(! Отново досадна и гъста мъгла :x До кога......... :?
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: Смях, раздумка и кафенце - 7
« Отговор #637 -: Декември 20, 2014, 06:47:03 am »
Ей, мислей, че като е почивен ден няма що да търся кафе по това време тука, ама Рачо го сервирал тъкмо като нахраних ранобудното си гардже. А поспаланкото още не се е обадил. Аз набързо си спретнах едно нес с мляко,  на което де наслаждавах на светлинките от коледната украса, ама и това на фона на луната няма да откажа. Рачо, дано ви огрее слънцето днес. А ти що не спиш? То към края на бременността жените си нарушават съня много, ама ти май-май си прихванал. Дано поне жена ти си поспива, пък като стане ще си приготвил и кафето и закуската, нали.
Иначе как сте вие. Сугурно сте започнали с подготовката за бебето или след празниците ще го направите.?
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 7
« Отговор #638 -: Декември 20, 2014, 07:06:11 am »
Хоупче,точно предполагаш  :lol:" То към края на бременността жените си нарушават съня много, ама ти май-май си прихванал." Колкото "откопча" при ранното ми лягане,толкова :D. Наистина  ви е труден съня в крайните месеци,даже не съм предполагал :? Иначе сме добре,готови сме с почети всичко. То не остана,не може да се разчита на малкото време след празниците :lol: Значи да умра от притеснение :lol: :lol: Не мога така аз :wink:
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: Смях, раздумка и кафенце - 7
« Отговор #639 -: Декември 20, 2014, 07:23:55 am »
Хубав период ви се паднал накрая с тези празници, Рачо. Починете си, вижте се с приятели и близките. Всички са в лежерно настроение покрай Коледа и това сигурно ще ви подейства добре. Че при нас каква утрепия беше-аз на работа седмица преди да родя, мъжа ми под пара заради ремонта и чисти след майстори всеки ден. Покупките между другото,  а каквото не успяхме, сестра ми бързо реагира и ги взе от Пловдив след като родих. Ама държеливи се оказахме, въпреки дъртите ни години :)Или може би именно поради тях сме организирании имаме волята да се справяме в по-напрегнатите ситуации без да драматизираме.