0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 7
« Отговор #240 -: Ноември 22, 2014, 22:58:36 pm »
Акушерките бяха под всякаква критика мога да кажа аз. Освен това навсякъде са с различни вътрешни правила май  :D Бебетата ги къпеха в специална стая, на вратата пише "Влизането забранено"  :lol: вече не помня по какви причини влязох, аз бях изумена от къпане на бебе без сапун на силна струя, че ме и нахокаха, ти питаш за обяснения  :lol:  Съвсем отделен въпрос е, че бебе 4 кила някак е трудно мама да го къпа на чешмата, следващия път ще е на душа де  :D
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 7
« Отговор #241 -: Ноември 22, 2014, 23:12:57 pm »
И аз като сватята съм била с връзки и всичко ми обясниха акушерките.  :lol:

Приятен ви уикенд! Ние утре сутрин сме на гости и със зетчето на Пешек ще правим палачинки. Ммммм!

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 7
« Отговор #242 -: Ноември 23, 2014, 08:49:13 am »
Охоооо,неделното успиване ли има днес  8O. Айде ,този път кафенцето е от мен. А аз си мислих ,че вече сте изпрали ,изгладели ,завартяли закуската и още две манджи и сте оправили децата. :lol: :lol:Ама то в това мрачно време как да има настроение за нещо ,я?! :lol: Аз май ,най-много един хляб да спретна !? Ама после и прахосмукачка.....а и нещо друго ще се появи. :? :lol: :lol:
« Последна редакция: Ноември 23, 2014, 08:51:00 am от ra40 »
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 7
« Отговор #243 -: Ноември 23, 2014, 09:19:19 am »
Добро утро! Благодаря на домакина за чудесното неделно кафенце!
А от мен закуска тип "а ла Рачо", но в по-скромен вариант за всички поспаланковци. :P

Хубав ден! :D

p.s. Марси, и двата кекса са разкошни!
« Последна редакция: Ноември 23, 2014, 09:22:20 am от Теди♥♥ »

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
Re: Смях, раздумка и кафенце - 7
« Отговор #244 -: Ноември 23, 2014, 09:41:57 am »
Добро утро раздумковци  :P
Мерси за кафенцето и закуската на Ра4о и Теди.

Моята нощ отново беше полусънна, но сутринта от 6.30 до 9 ч. яко спане  :lol: Зъби ли са, що са и аз не знам, но вече повече от седмица сме с подобен режим.

Ра4о, явно ще си от грижовните бащи, така те усещам  :P

Относно грижите за бебето в Токуда на всяко къпане на бебето те викат да присъстваш и обясняват. Но и там на много силна струя ги къпеха. 
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Смях, раздумка и кафенце - 7
« Отговор #245 -: Ноември 23, 2014, 10:33:03 am »
Добро утро!
Благодаря за кафето и закуската. Аз както и очаквах бях събудена в 7:30. Тя нали вчера си поспа, що и днес да спи :lol:.
Свате, то в частна клиника няма връзки.  :lol:
След вчерашното РД парти аз съм уморена и смятам да мързелувам. Рожденичката обаче още е превъзбудена  и само сменя играчките и не може да им се нарадва.
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 7
« Отговор #246 -: Ноември 23, 2014, 11:36:55 am »
Ох, много сладко това с подаръците  :D Аз снощи напазарих малко коледни, половината за нашето момче естествено  :oops: сутринта като се разбудих си викам "Боже, пак се прецаках, ще има да настъпвам и да прибирам"  :lol:
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 7
« Отговор #247 -: Ноември 23, 2014, 16:38:57 pm »
Здравейте момичета!
Вчера си купих от Лидъла тази ринг формата за торти,та какво друго мога да си приготвям в нея, всичко ли става,в смисъл не само блатове ,торти,пай,може ли кексове и т.н.Може ли да ми дадете някакви и други интересни идеи ако вие сте приготвяли ?
Благодаря ви предварително!

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 7
« Отговор #248 -: Ноември 23, 2014, 18:46:58 pm »
Аманда, основно си е за печене на блат и сглобяване на торта. Естествено можеш да си опечеш и плосък кекс или някакъв сладкиш с плодове примерно.
Re: Смях, раздумка и кафенце - 7
« Отговор #249 -: Ноември 24, 2014, 02:43:28 am »
Добро утро, милички  :D
Идвам за едно бързо кафенце, бях в чужбина за 3 дни, а след малко пак отлитам. Снощи не успях дори да прочета всичко, което сте писали, но ще наваксам.
Успешна седмица!

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 7
« Отговор #250 -: Ноември 24, 2014, 07:32:27 am »
Добро утро  :)

мерси за кафето, лимонче и хубаво  изкарване


не ми остава време да пиша,  този курс ми яде от времето

Спорна седмица!
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 7
« Отговор #251 -: Ноември 24, 2014, 07:51:47 am »
Добро утро!! Много хубаво "сладко"кафе!! Благодаря! :D Ето ,вижда се ,кои са "най-работните другарки".... :lol: :lol: Едната не спира да лети"по работа"/искрено и завиждам/ , а другата се преквалифицира  :wink:. Ние тука "лапаме мухите" :lol: :lol: :lol:.
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 7
« Отговор #252 -: Ноември 24, 2014, 08:04:19 am »
Добро утро, от мен една тортичка. Да ви почерпя за празника си  :P
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 7
« Отговор #253 -: Ноември 24, 2014, 08:08:27 am »
Добро утро!
stoeka71, имен ден или РД имаш? Защото днес е Катерининден.

Честит празник! Желая ти здраве, здраве, здраве -  всичко останало ще си дойде на мястото! :D

Честито на всички именички!

Лек понеделник и успешна нова седмица!

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 7
« Отговор #254 -: Ноември 24, 2014, 08:16:50 am »
Еха, ягодова тортичка  :)
Стоека, честит имен ден, много да си здрава!


Този празник ми е много особен, на този ден почина баба ми и пак странно,  на същия ден преди няколко години я сънувам,  че сме заколили агне, а тя  е много ядосана.  Чудех се какво е като се събудих и докато още не бях станала се обади мъжа ми, че е катастрофирал
« Последна редакция: Ноември 24, 2014, 08:24:26 am от Тара »
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 7
« Отговор #255 -: Ноември 24, 2014, 08:53:50 am »
Зайче, благодаря за кафето!
Честит имен ден Стоека, много здраве, щастие и обич!
Re: Смях, раздумка и кафенце - 7
« Отговор #256 -: Ноември 24, 2014, 09:15:23 am »
Добро утро  :P

Честит празник Стоека. Да си жива и здрава и да се чувстваш много специална днес, а и не само!  :P

Хубава седмица на всички раздумковци! Към края май го дават сняг. Много е вълнуващо  :P
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Смях, раздумка и кафенце - 7
« Отговор #257 -: Ноември 24, 2014, 09:42:33 am »
Добро утро, работливци!
Зайко, благодаря за кафето и успех в това, което правиш!
Стоетка, и тук - честит имен ден!
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 7
« Отговор #258 -: Ноември 24, 2014, 09:59:53 am »
Добро утро и успешна седмица!

Stoeka, честит празник! Да си много здрава, щастлива и усмихната! Днешния ден да бъде много специален и да те поглезят домашните!  :wink:

Малко раничко, но украсихме коледната елха - голяма забава и за малки и за големи.  :)
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 7
« Отговор #259 -: Ноември 24, 2014, 10:35:40 am »
Стоека,не съм и подозирал /то и как де с тия псевдоними  :lol:/. Честит имен ден! Много да си здрава и усмихната! :D дано снега не подрани,че утре и в други ден имаме пътуване :? Дано поизчака още малко.И ние умувахме вчера да я спретнем украсата ,ама се размина. тази събота е на дневен ред,То няма за кога вече-ей къде е Коледа :lol:.
Момичета,трябва ми съвет, За пореден път купуваме от Лидъл готова смеска за хляб 1 кг ,за два хляба. Но този път и двата ми опита нещо не бяха максимално успешни.Не казвам.че са пълен провал ,обаче :lol: Пускам ви една снимка на продукта и ако някой успее да го разгледа ,да ми даде мнение- във втасването ли куцам.защото май трябва да е на по-висока температура, а кухнята ни в случаите беше малко по-хладна/ или може би маята във смеската трябва да се подсили.Може и в печенето да е проблема,защото с повечко вода го овалвам накрая и това води до твърда кора???
/www.mamaibebe.com][/url]