0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

БЯЛО ТЕЧЕНИЕ - лечение
« -: Ноември 03, 2014, 13:50:19 pm »
Здравейте!За пръв път се регистрирам в подобен сайт.Аз съм от гр.Свищов,на 24г.съм и имам проблем с бялото течение от години.Ходила съм по гинеколози в Плевен и в Свищов,но няма резултат.Първия път като отидох в Плевен ме наблъскаха с антибиотици и промивки,но нямаше ефект.Течението си го имам още преди да съм имала сексуален живот,още като ученичка.Ще ви помоля,да ми препоръчате някой наистина добър гинеколог в В.Търново,Плевен или Русе.Благодаря ви от сърце!
Re: БЯЛО ТЕЧЕНИЕ - лечение
« Отговор #1 -: Януари 25, 2015, 00:13:54 am »
За  доктор незнам мила но и аз наскоро имах твоя проблем вяло течение е габична инфекция на мен  гинеколог ми предписа клион-д вагинални таблетки слагаж гивечерно време ине ставаждесет дена може и пет месеца да се лекуват
*
Re: БЯЛО ТЕЧЕНИЕ - лечение
« Отговор #2 -: Януари 25, 2015, 13:52:33 pm »
Знам че всяко едно момиче се притеснява от това бяло течение но трябва да се прави разлика между нормално и течение признак на инфекция и течение преди овулация.
Ето един линк на когото попаднах http://bialotechenie.net/
Re: БЯЛО ТЕЧЕНИЕ - лечение
« Отговор #3 -: Февруари 03, 2015, 21:08:48 pm »
 Imah podoben problem predi godini pih kakvi li ne lekarstva vklu4itelno I tezi koito se postavqt vaginalno...dokato ne zapo4nah da ai pravq vaginalna promivka s du6a  kogato se kupq I problema mi iz4ezna zavinagi....probvai...
Re: БЯЛО ТЕЧЕНИЕ - лечение
« Отговор #4 -: Февруари 04, 2015, 11:37:16 am »
Благодаря ви момичета,но се сетихте малко късно да пишете :) Както и да е вече ходих на доктор и засега нещата са добре :)
*
Re: БЯЛО ТЕЧЕНИЕ - лечение
« Отговор #5 -: Февруари 23, 2015, 09:56:29 am »
Благодаря ви момичета,но се сетихте малко късно да пишете :) Както и да е вече ходих на доктор и засега нещата са добре :)
Радваме че си добре.