0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Време е за коледни подаръци :)
« Отговор #200 -: Ноември 04, 2015, 17:47:19 pm »
Има и от двата вида - сами се движат на батерии или детето ги бута. Самите вагончета се закачат едно за друго с магнитчета.
И двата вида стават на едни и същи релси ли?
Тия пластмасовите могат да се изключват, аз съм купувала и дървени.

*
Re: Време е за коледни подаръци :)
« Отговор #201 -: Ноември 20, 2015, 15:18:06 pm »
Бихте ли препоръчали адвент календари, подходящи за момче, които да се продават тук.За поръчка от чужд сайт май е късно вече.
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Време е за коледни подаръци :)
« Отговор #202 -: Ноември 20, 2015, 16:10:10 pm »
Бихте ли препоръчали адвент календари, подходящи за момче, които да се продават тук.За поръчка от чужд сайт май е късно вече.

Плеймобил или Лего, други не знам да има. За по-малки деца Плеймобил са по-хубави.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: Време е за коледни подаръци :)
« Отговор #203 -: Декември 01, 2015, 12:47:16 pm »
*
Re: Време е за коледни подаръци :)
« Отговор #204 -: Декември 01, 2015, 13:24:59 pm »
С точно такова - нямам. Нещо подобно бяха подарили на Дани, ама така и не го е ползвал. И като гледам цената - къде по-смислено е да купиш четириколката PUKY, дори чисто нова - пак е по-малко пари, а къде по-дълго ще я ползва. А и тя става за разходка навън, за разлика от това. ;)
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!

Re: Време е за коледни подаръци :)
« Отговор #205 -: Декември 01, 2015, 13:29:38 pm »
Четириколката си остава  :D
Просто Дани много си беше играл у едни приятели с едно такова, само че люлка, а не на колелца.
И тогава бяхме търсили да му купим, но не харесахме. В Джъмбо имаше, но не изглеждаха много качествени. И сега ми попадна случайно това. Не знам дали се движи лесно, вкл. настрани.
*
Re: Време е за коледни подаръци :)
« Отговор #206 -: Декември 01, 2015, 15:00:13 pm »
Да, лесно се движи във всички посоки. То е на същия принцип т.е. колелцата му, както са на проходилките. Ако не сте ползвали проходилка - предполагам поне си виждала дете в такъв уред. :) Все едно е проходилка, но с друг вид седалка и не е толкова стабилно това т.е. доста лесно се обръща по обясними причини.
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!

*
Re: Време е за коледни подаръци :)
« Отговор #207 -: Декември 01, 2015, 15:36:55 pm »
Да определено се обръща лесно и някакси поне Мария не схваща как да се бута с крачета.  Ние имаме подобно,  но не е много удобни нашето е от пластмаса и свири като се натисне един бутон.  Май само музиката ползва :) Подарък й е, но аз не бих купила подобно нещо. 
Тя има и мотор с педали подарък и определено на него седи по стабилно и се забавлява,  а и за навън ще го ползваме напролет
« Последна редакция: Декември 01, 2015, 15:39:18 pm от stoeka71 »
*
Re: Време е за коледни подаръци :)
« Отговор #208 -: Декември 02, 2015, 13:11:19 pm »
Привет:)

В началото на темичката е обсъждано за подарък телескоп и микроскоп:)
Искам да взема на племенниците ( на 3 и 8 г) , но къде мога да намеря и разбрах , че телескопите не се виждали хубаво.
Може и само за микроскоп ако имате наблюдения какъв да се вземе, че ми се струва, че много по малко ще зяпат с трлескопа, но не мога да съм сигурна де:)
Благодаря:)
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: Време е за коледни подаръци :)
« Отговор #209 -: Декември 11, 2015, 13:29:42 pm »
Предложения за момче първокласник  -бюджет около 20 лева  :?

Имате ли мнения  за ето това:
http://kupih-si.com/solar%20robot%203in1

http://www.hippoland.net/bart-solaren-konstruktor-robot
« Последна редакция: Декември 11, 2015, 13:33:17 pm от nimika »


*
Re: Време е за коледни подаръци :)
« Отговор #210 -: Декември 11, 2015, 17:02:53 pm »
Доста фини с много елементи, само дете не може да го сглоби, може и да се изгуби част. Това 15-20в1 пък е другата простотия, че надали втори модел ще направиш, защото реално същите части се ползват. Купих и аз един за подарък и съжалявам честно казано.
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: Време е за коледни подаръци :)
« Отговор #211 -: Декември 12, 2015, 08:44:26 am »
м-и , мерси .
ОФ , какво  да  му  взема  на това момче  :balk_2:


*
Re: Време е за коледни подаръци :)
« Отговор #212 -: Декември 12, 2015, 11:38:08 am »
Миналата година в първи клас разменяха подаръци в училище до около 5 лв. Обаче на нас ни падна едно момченце, голям фен на Трансформърс, и много ни се искаше да го зарадваме. Взех една фигурка за 12 лв. И очаквано много му хареса, нищо че беше малка. Нещо от този вид http://www.toy.store.bg/p173439/transformyr-grimstone-detski-konstruktor-ot-seriata-transformers-micro-changer-combiners-.html
Ето един за 21 лв. https://www.ozone.bg/toys-and-puzzles/figures-and-constructors/prefabricated-toys/hasbro-033204-a6151-transformers-dinabot-slash/
« Последна редакция: Декември 12, 2015, 11:40:36 am от sia »
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: Време е за коледни подаръци :)
« Отговор #213 -: Декември 12, 2015, 12:02:34 pm »
Трансформърса е страхотен - за моя Калоян .
Не знам дали въпросния батко е  фен  на подобни неща ,а  не искам да питам майката .
Момчето от малко  много обича да разглобява  и сглобява, техничарски неща  -за това загледах онези соларни конструктори .
 

Имам  в списъка  за подаръци и една мацка 2ри клас - там какво е актуално ?
 


*

    Eille

  • *
  • 916
  • Понякога мечтите се сбъдват двойно!
Re: Време е за коледни подаръци :)
« Отговор #214 -: Декември 12, 2015, 12:16:26 pm »
Привет! Ние сме готови с подаръците за най-важните хора, които дядо Коледа всяка вечер през прозореца гледа дали слушат :lol:
Поръчах от амазон два конструктура - на Geomag
http://www.geomagworld.com/en/classic
и един marble run
https://www.google.bg/search?q=marble+run&biw=1280&bih=920&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwjOhpWYitbJAhVLWywKHcQnDOEQsAQIHA

Изглеждат много интересни, надявам се да ги харесат. Споделям ги за феновете на конструктурите.

Смайли, аз навремето бях купила от амазон или ибей, не си спомням вече, ето такова
https://www.pointy.com/shops/ireland/dublin/banba-toymaster?item=scuttle-bug-bumble-bee-ride-on&item_id=AAwMiPEyAYNPgsFUmA6JV7wVGTdk6EoUqoG_D2fnRshyWOVb1ayfGwpk6SYZTo9dLPTXsPx86n0B

Много е удобно, всичките му колела се прибират и става с размерите на дамска чанта, идеално за пренасяне насам натам с количката.


Re: Време е за коледни подаръци :)
« Отговор #215 -: Декември 12, 2015, 12:34:32 pm »
Смайли, аз навремето бях купила от амазон или ибей, не си спомням вече, ето такова
https://www.pointy.com/shops/ireland/dublin/banba-toymaster?item=scuttle-bug-bumble-bee-ride-on&item_id=AAwMiPEyAYNPgsFUmA6JV7wVGTdk6EoUqoG_D2fnRshyWOVb1ayfGwpk6SYZTo9dLPTXsPx86n0B

Много е удобно, всичките му колела се прибират и става с размерите на дамска чанта, идеално за пренасяне насам натам с количката.
Брех, че интересно.... Мерси, Eille! Даже е по-евтино от pukylino-то.
*
Re: Време е за коледни подаръци :)
« Отговор #216 -: Декември 12, 2015, 12:43:20 pm »
Имаме абсолютно същото колелце, купено от Амазон.Моника му се радва много в началото сега го карат всички други деца, но тя не  :lol: А и тя е висока а то е малко нисичко за нея.Иначе е здраво и компактно.

*
Re: Време е за коледни подаръци :)
« Отговор #217 -: Декември 12, 2015, 13:00:43 pm »
м-и , мерси .
ОФ , какво  да  му  взема  на това момче  :balk_2:
Някаква образователна игра или книжка не ти ли е вариант? Иначе коли, конструктори, трансформърс съм сигурна, че всички момчета харесват, но ти сигурно не знаеш и какво има...
*
Re: Време е за коледни подаръци :)
« Отговор #218 -: Декември 12, 2015, 22:28:05 pm »
Нимика, до колко пари за девойката?

Re: Време е за коледни подаръци :)
« Отговор #219 -: Декември 13, 2015, 07:55:42 am »
Имаме абсолютно същото колелце, купено от Амазон.Моника му се радва много в началото сега го карат всички други деца, но тя не  :lol: А и тя е висока а то е малко нисичко за нея.Иначе е здраво и компактно.
Маги, колко е висока Мони?
Дани го преценявам, че е за по бебешки колела, защото не е от най-подвижните и е страхлив.
Количките дето се бутат с крака го мързи да ги кара. Предпочита да ги бута с ръце например.

Иначе поръчах това колело от OLX за 30 лв.  :P Във вторник ще ми го доставят.