0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Време е за коледни подаръци :)
« Отговор #100 -: Ноември 24, 2014, 09:08:03 am »
Вчера купихме коледен подарък за София.
Lego Duplo от намаленията в Комсед.
Ето това:
http://kidsworld.bg/catalog/viewProduct/item:lego-duplo-luksozna-kutiq-za-zabavlenie-10580

Re: Време е за коледни подаръци :)
« Отговор #101 -: Ноември 24, 2014, 09:18:28 am »
Момичета, аз и тази година ще правя или календари или фотокниги за подарък от ето тук:
http://fotobook.bg/
*
Re: Време е за коледни подаръци :)
« Отговор #102 -: Ноември 24, 2014, 10:16:16 am »
Смайли, какъв е порядъка на цените за фото книги, че не намирам ценоразпис?
Re: Време е за коледни подаръци :)
« Отговор #103 -: Ноември 24, 2014, 10:22:51 am »
Dodich, като си избереш вида на книгата (меки/твърди корици; формат; тема) и после кликаш на албум и ти показва цената горе вдясно.
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14923
Re: Време е за коледни подаръци :)
« Отговор #104 -: Ноември 24, 2014, 10:50:32 am »
всички тия намаления и черни петъци са една голяма измама за потребителите, които биват стимулирани да купуват повече на по-високи цени.

примерно, много добре помня колко съм плащала последно за пликчетата с малки комплекти Лего Френдс в Комсед. отиваме в събота, цената им е повишена така, че като приложат "30-те процента намаление", пак да платиш повече, отколкото преди.

в Амазон нали почна от днес прочутата Cyber Week? е, гледах снощи един фотообектив колко струва, днес проверявам колко ли са го намали драстично по повод крейзи сделките тая седмица - познайте. цената е повишена с 12%. :)
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Време е за коледни подаръци :)
« Отговор #105 -: Ноември 24, 2014, 10:56:00 am »
Благодаря Смайли. Ориентирах се вече. Правила съм фотокнига, но през друг сайт. Имам желание да подаря на бабите по едно албумче със снимки на Мити от последната година, а тези са идейни. :)
*
Re: Време е за коледни подаръци :)
« Отговор #106 -: Ноември 24, 2014, 11:05:59 am »
Jam, права си и аз ги наблюдавам тези неща.

Аз правя фотоалбуми тук artscow.com и съм доволна.Има намаления и понякога излизат доста на сметка фотокнигите, да не кажа че имах код за безплатна доставка и 25% намаление на всички продукти.Доста добра цена излезе.Качеството не е невероятно но за тази цена става.

*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14923
Re: Време е за коледни подаръци :)
« Отговор #107 -: Ноември 24, 2014, 11:52:32 am »
моля, кажете ми нещо повече за тия фотокниги. това нещо като фотоалбумче с отпечатани снимки директно на страниците ли е? качеството какво е? кажете някаква примерна цена? как доставят?
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Време е за коледни подаръци :)
« Отговор #108 -: Ноември 24, 2014, 12:05:15 pm »
моля, кажете ми нещо повече за тия фотокниги. това нещо като фотоалбумче с отпечатани снимки директно на страниците ли е? качеството какво е? кажете някаква примерна цена? как доставят?

Фотокнигата е фотоалбум, снимките са отпечатани директно на страницата. Различните доставчици дават различни възможности, но в общия случай има избор на теми като фон на страниците, разположение на снимките върху тях, собствен текст към снимките, меки/твърди корици, различен брой страници и размер на книгата. Оформяш книгата по желания начин и правиш поръчката през сайта на доставчика.

Аз съм правила само една книга (от funbook): твърди корици, побра около 100 снимки (различни размери) и по спомен беше около 40 стр. Струваше ми 80 лв. Изработиха я за седмица. Качеството беше добро.
Re: Време е за коледни подаръци :)
« Отговор #109 -: Ноември 24, 2014, 13:29:11 pm »
Jam, вероятно правят и такива "номера" с тези отстъпки, но си има и истински намаления. Просто трябва да следиш и да не купуваш на сляпо.
Аз миналата година си купих с 40% намаление в Комсед стерилизатора и бебефона. Цената им във всички вериги беше (дори все още е и не е падала) абсолютно една й съща и като ги взех с такова голямо намаление си беше голяма далавера.
Сега в Амазона съм си набелязала пак някои неща. Знам колко вървят там последните месеци, знам колко вървят и в Техно магазините в България. Така, че няма как да ме излъжат с цената по време на черния петък (надявам се  :lol:).

И аз ще погледна и другите сайтове за фотокниги, да не се мина :)
Иначе фотобук е на фотосинтезис и работят много качествено.
*
Re: Време е за коледни подаръци :)
« Отговор #110 -: Ноември 24, 2014, 14:49:39 pm »
И аз съм на мнение, че ако човек иска да пазарува изгодно трябва много изкъсо да следите цените на нещо, да си го набележи и да дебне оферта. Иначе има и добри оферти, но има и много от рода на завишена цената и после хоп. Миналата година исках кухненски робот и на черния петък в емаг гледах - ами той беше с 40% по-скъп от в другите магазини и след намалението се доближаваше до редовната цена в другите магазини...
Аз не съм пазарувала досега в амазон, ама съм решила да дебна дали ще изскочи някоя изгодна робо-прахосмукачка сега на петъка. Някакви насоки как да се ориентирам например по търговци и т.н.? И къде да прочета как става гаранционното обслужване (дори и да не е международно и да не важи в БГ да знам как става ако например реша и се наложи да им го пращам обратно...)
*
Re: Време е за коледни подаръци :)
« Отговор #111 -: Ноември 25, 2014, 08:23:20 am »
Джам, аз фотокнига и снимки съм поръчвала от тук:
http://www.photobox.co.uk/
Когато получиш покана от някой имаш 50 безплатни снимки, плащаш само доставката, а ако изпратиш покана и другия си поръча можеш да получиш фотокнига подарък или пак 50 снимки. Фотокнигата е със спирала, 20 листа мисля беше формат 20х20см. Много добро качество. Вече не си спомням колко беше доставката, но аз тогава я поръчвах до англ.адрес (познати ми я донесоха после) и ми излезе около 10 лв.
А снимките са страхотни - доставката на до 99 снимки е около 5 паунда. Преди беше 2 паунда. Поръчала съм общо над хиляда снимки от там.
А в кравичката имат много изгодни оферти. От там единствено съм поръчвала снимки 30 размер 5 на 7 инча за 3 долара с безплатна доставка. Отдавна се каня пак да поръчвам, но все не мога да намеря време да се организирам.
*
Re: Време е за коледни подаръци :)
« Отговор #112 -: Ноември 25, 2014, 09:40:56 am »
От цял месец следя цени и намаления, не могат да ме излъжат  :lol: но щом още правят такива номера, значи има доста импулсивни хора.
Много ме заинтригувахте с тия фотокниги  :D
И да се оплача, направих една голяма поръчка и почти Бях приключила с детските подаръци, тази сутрин ме събудиха с новината, че почти нищо не било налично  :x та може да ми се наложи и да пообиколя.
Идеи да подарък на момче на 12-13г.? Козметиката ми е краен вариант.
*
Re: Време е за коледни подаръци :)
« Отговор #113 -: Ноември 25, 2014, 09:53:51 am »
Аз съм поръчвала фотокнига от funbook. Доставят с куриер, с наложен платеж. Три пъти избих рибата с такъв оодарък. Сантиментален е  :)
« Последна редакция: Ноември 25, 2014, 09:55:36 am от Ники »

*
Re: Време е за коледни подаръци :)
« Отговор #114 -: Ноември 25, 2014, 11:18:01 am »
Ох,как ме зарибихте с тия фотокниги :D
От кога им се точа..........Много хубав подарък е според мен,а и за себе си също искам да си направя :P
С тези телефони нямам една снимка на хартийка  :lol:
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: Време е за коледни подаръци :)
« Отговор #115 -: Ноември 26, 2014, 09:53:57 am »
В Лидъл има в момента много видове пъзели,дървени играчки и конструктори .Аз на два пъти пълня по една торба -за подаръци ,да има и за малкия.


Re: Време е за коледни подаръци :)
« Отговор #116 -: Ноември 26, 2014, 10:19:42 am »
В Лидъл има в момента много видове пъзели,дървени играчки и конструктори .Аз на два пъти пълня по една торба -за подаръци ,да има и за малкия.
И аз ги гледах  :P но не съм купувала. Харесах едни дървени печати обаче.
*
Re: Време е за коледни подаръци :)
« Отговор #117 -: Ноември 27, 2014, 14:19:40 pm »
момичета, не си спомням кой искаше дървено влакче, в Лидл ще има от понеделник, добре изглежда, ето:
http://www.lidl.bg/bg/513.htm?action=showDetail&id=15536
*
Re: Време е за коледни подаръци :)
« Отговор #118 -: Ноември 27, 2014, 16:59:26 pm »
Аз съм поръчала едно на Дядо Коледа  :wink:
*
Re: Време е за коледни подаръци :)
« Отговор #119 -: Ноември 27, 2014, 17:05:11 pm »
а добре, аз чакам само роклята на Елза да дойде и спасявам дядото на 100% :lol: