0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Време е за коледни подаръци :)
« Отговор #60 -: Ноември 09, 2014, 13:44:29 pm »
Сия, сигурно си имате Не се сърди човече и Домино, но за други не се сещам  :oops:
*
Re: Време е за коледни подаръци :)
« Отговор #61 -: Ноември 09, 2014, 14:15:47 pm »
М-и, не играят с всичките си играчки, разбира се. Чат-пат правя по някоя чистка.
Синът ми преди много обичаше да реди пъзели. И редеше за много над неговата възраст. Сега, ако не му кажа аз, няма и да се сети. Та, смятам да му оставя 2-3. Другите ги свалям в мазето.

Сия, може би е малко голяма Алекс, но за мемори се сещам.

Re: Време е за коледни подаръци :)
« Отговор #62 -: Ноември 09, 2014, 14:27:35 pm »
Sia, няма букви или текст на картите на Лабиринта. Напълно е подходяща за 7 годишно. Може да прочетеш коментарите в Амазона. И по-малки деца играят на нея. И на мен ми е било интересно да играя.
*
Re: Време е за коледни подаръци :)
« Отговор #63 -: Ноември 09, 2014, 14:39:23 pm »
Имаме и мемори карти, и Не се сърди човече, и карти Уно. Миналата година от амазон Дядо Коледа и донесе голяма игра Змии и стълби за под. Имаме Монополи и Скрабъл, но е малка за тях.

Книжки ще има, за кукли е голяма, а и ги наредила 7-8.
Може би ще изчакам черния петък и ще поръчам от Лего Френдс най-накрая.

Мерси, значи мога да я поръчам от Амазон, че тук е 40 лв., щом няма текст.
*
Re: Време е за коледни подаръци :)
« Отговор #64 -: Ноември 09, 2014, 14:42:40 pm »
Мисля, че ще й хареса Лего френдс.

Виж в май тойс дали няма по-евтини и да се комбинираш с някого за доставката евентуално!

*
Re: Време е за коледни подаръци :)
« Отговор #65 -: Ноември 09, 2014, 15:42:50 pm »
Ооо ще й хареса, има 3 - 4 и от него. Къща, кафе и 1-2 малки. Все от Mytoys поръчвани. Къщата беше 60 евро и ползвах 10% код, а тук беше 200 лв преди 2 години. Реди ги, разваля ги, пак ги реди.

*
Re: Време е за коледни подаръци :)
« Отговор #66 -: Ноември 09, 2014, 19:54:45 pm »
Сиа, моите много обичат да играят на Гес ху, играят си я двете и се забавляват. Но тя е за двама само, но пък не е скъпа и ако я нямате е някакъв вариант за подарък от някоя баба, например :)

Майка ми миналата година подари на Деси за РД една игра - Аз се уча да смятам, а сега пак за РД на деси, но на Ели подари - Българските букви, образователна игра. И с двете много се забавляваме 4-та, правим си състезания, например кой най-бързо ще сметне нещо, като има различни по сложност задачи или кой най-бързо ще напише изречение, разбира се, подходящо за съответната възраст :wink:
*

    kiara

  • *****
  • 1449
  • Това, което не ни убива, ни прави по-силни!!!
Re: Време е за коледни подаръци :)
« Отговор #67 -: Ноември 10, 2014, 12:35:01 pm »
В емаг има намаление на конструктори плюс подарък по-малък конструктор към някои модели.


*
Re: Време е за коледни подаръци :)
« Отговор #68 -: Ноември 10, 2014, 17:03:13 pm »
Благодаря на всички за предложенията. Ще се огледам още малко до края на седмицата и ще избера едно две неща.
*
Re: Време е за коледни подаръци :)
« Отговор #69 -: Ноември 10, 2014, 17:27:51 pm »
а аз нали обичам да съм подготвена, сега си открих записките, които си водя в моменти на просветление :lol:
та, имам си едно тефтерче за хубави книги, които искам да си купя, прежди, места и т.н., та там записвах преди месеци играчки които са ми направили впечатление, по-скоро игри подходящи за моите деца, та ето още малко идейки:
http://www.hippoland.net/brain-box-igra-zhivotnite
http://www.malchugani.com/index.php?page=shop.product_details&category_id=143&flypage=flypage.tpl&product_id=3315&option=com_virtuemart&Itemid=53&vmcchk=1&Itemid=53
*
Re: Време е за коледни подаръци :)
« Отговор #70 -: Ноември 11, 2014, 08:48:03 am »
Аз явно вече съм решила какъв ще бъде подаръка  :lol:
Какво ще кажете за този комплект http://www.mytoys.de/National-Geographic-National-Geographic-Teleskop-Mikroskop-Set/Experimentierk%C3%A4sten/Experimentieren-Entdecken/KID/de-mt.to.ca02.09.03.06/3721270
*

    kiara

  • *****
  • 1449
  • Това, което не ни убива, ни прави по-силни!!!
Re: Време е за коледни подаръци :)
« Отговор #71 -: Ноември 11, 2014, 09:12:13 am »
Някой купувал ли е палатката glow crazy? Отзиви?


*

    kiara

  • *****
  • 1449
  • Това, което не ни убива, ни прави по-силни!!!
Re: Време е за коледни подаръци :)
« Отговор #72 -: Ноември 11, 2014, 09:14:48 am »
Аз явно вече съм решила какъв ще бъде подаръка  :lol:
Какво ще кажете за този комплект http://www.mytoys.de/National-Geographic-National-Geographic-Teleskop-Mikroskop-Set/Experimentierk%C3%A4sten/Experimentieren-Entdecken/KID/de-mt.to.ca02.09.03.06/3721270
Харесва ми много, може би и ние за догодина ще вземем нещо такова.


*
Re: Време е за коледни подаръци :)
« Отговор #73 -: Ноември 11, 2014, 09:25:47 am »
мими, чуден, перфектен е за двамата :)
*
Re: Време е за коледни подаръци :)
« Отговор #74 -: Ноември 11, 2014, 10:14:24 am »
Мими26, аз ще напиша малко по-различно мнение. Преди да поръчаш се убеди, че наистина ще се занимават и че ще си заслужи парите.

Защото Алекс си поиска телескоп за рождения ден, сама си го избра и като го получи точно 2 дни гледа през него, успя да му загуби капачките и сега просто си стои.


https://www.orangecenter.bg/rory-s-story-cubes-kubcheta-za-istorii.html

На това попаднах снощи, ровейки. Звучи ми добро за развиване на въображението. Дали си струва парите? Не съм виждала на живо.
*
Re: Време е за коледни подаръци :)
« Отговор #75 -: Ноември 11, 2014, 10:33:26 am »
Сиа, мисля че ще им е интересно и то най-вече като обикаляме по палатки и разходки вечер в природата ще има с какво да запълваме времето. А и сами си пожелаха енциклопедия за Космоса, защотот искали да учат за звездите и планетите. Доста питат и се интересуват по въпроса. Този комплект ми хареса, защото вътре са 2 неща и както се вика ще има за всеки по нещо :) + една енциклопедия естествено.
*
Re: Време е за коледни подаръци :)
« Отговор #76 -: Ноември 11, 2014, 10:49:28 am »
Да кажа и аз нещичко за телескопите. Имаме всякакви и за 100 и за 5 лева. Вижда се еднакво :)
Но този за 5 може да го хвърлиш и да купиш нов. При интерес в областта, като пораснат може да се купи любителски огледално рефлексен, те са много скъпи и не са играчки.
Re: Време е за коледни подаръци :)
« Отговор #77 -: Ноември 11, 2014, 13:57:37 pm »
Сия,  вижда ми се интересна играта със заровете. Моето дете обича да слуша и да измисля собствени истории. Снощи се редувахме да разказваме страшни. А с тези зарове вместо да задаваме тема ще използваме символите от заровете.
А като влязох да видя предложенията на Стефи, попаднах в "подобни" на настолни игри "Околосветско пътешествие" и "Адмиралски шах". Струват ми се интерсни за по-големите деца. Може би ще взема "Околосветското" за племеника, който е в пети клас.
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: Време е за коледни подаръци :)
« Отговор #78 -: Ноември 11, 2014, 18:32:28 pm »


*
Re: Време е за коледни подаръци :)
« Отговор #79 -: Ноември 12, 2014, 08:39:36 am »
Мими, явно е изчерпан телескопа, защото аз не го виждам  :?
nimika с тия кабърчета няма ли да ти е притеснено? Моят син няма да се справи за сега ако трябва по схеми да ги реди, ще трябва да подава и аз да ги правя, а много ми се иска да не играя с него  :)