0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Време е за коледни подаръци :)
« Отговор #40 -: Ноември 03, 2014, 18:26:12 pm »
Момичета, много ви благодаря за съдействието. Надявам се, да не закъснея и да я поръчам. Дано е и по-хубава, от колкото на картинката. Ще пиша после....
Ще ви следя, че май и на мен ще ми трябват още няколко подаръка...

*
Re: Време е за коледни подаръци :)
« Отговор #41 -: Ноември 03, 2014, 19:29:04 pm »
Рачко, ние имаме на Бош ето тази маса http://www.mytoys.de/klein-klein-BOSCH-Werkbank-mit-Sound/Werkb%C3%A4nke-Zubeh%C3%B6r/KID/de-mt.to.ca02.20/2271778 голяма игра пада и винаги си стои сглобена и наредена. Малките много и се радваха като я взехме, а и е много качествено изпълнение. Предполагам комплекта ще е също толкова добър.
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Re: Време е за коледни подаръци :)
« Отговор #42 -: Ноември 03, 2014, 20:28:30 pm »
Жорко беше точно на възрастта на Явор (на 25.02 е той) ,когато му взехме едно влакче на Фишър Прайс и много му харесваше.Много издръжлива играчка,сега и Никола играе с него - ето това е :http://www.amazon.com/Fisher-Price-Geotrax-System-Central-Station/dp/B000NWX2W8- но беше по-евтино.Купували сме го от Джъмбо и беше със сигурност под 100 лв.
Гледам,че имат и други видове http://www.amazon.com/Fisher-Price-GeoTrax-Control-Timbertown-Railway/dp/B001W1YG56/ref=pd_sim_t_4?ie=UTF8&refRID=00GB8JKDJX51F9GP8FKR,не знам в България,какво се намира.

 На Никола му подариха Лего Дупло и много се занимава : http://www.hippoland.net/lego-duplo-mojata-p-rva-gradina-10517.
<br />
*
Re: Време е за коледни подаръци :)
« Отговор #43 -: Ноември 03, 2014, 23:16:00 pm »
Тази година съм решила един голям подарък, който да е от Дядо Коледа. Предните години голяма глупост правех, от всеки подарък. Къщата пълна с хиляда джунджорийки, а детето не знае на какво да се зарадва.
Към момента нямам поръчка какво да донесе Дядо Коледа и съм в чуденка. Ще следя темата за идеи  :P

*
Re: Време е за коледни подаръци :)
« Отговор #44 -: Ноември 03, 2014, 23:51:45 pm »
Мешко, в Икея има влакчета с релси. Е, не вървят сами, но не са и много скъпи. От тези с батериите моите имат на Брио, но не знам колко струват в Бг.
С дуплото също играят заедно, въпреки че вече й е зачислено на щерката.

*
Re: Време е за коледни подаръци :)
« Отговор #45 -: Ноември 04, 2014, 00:33:31 am »
Има дървени влакчета и малко по-големи от тази в Икеа, като низанките, моят син има такова
Харесва всякакви влакове, Легото, пък и други конструктори му задържат вниманието дълго време, прави си влакове и вагони и от Лего  :D пък и многото части са лесен начин да се научи да събира  :lol:
*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Re: Време е за коледни подаръци :)
« Отговор #46 -: Ноември 06, 2014, 09:26:55 am »
а, разгеле - кога е тоя черен петък на Хиполенд? а за Комсед нещо да знаете?
Джам, всяка година до сега е последния петък на ноември, все си мисля, че има някаква връзка с Денят на благодарността... но може и да греша.
Комсед също правят такъв ден, отстъпката е " минус  40%" и е втората половина на ноември. Надявам се и тази година да е така.

Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14923
Re: Време е за коледни подаръци :)
« Отговор #47 -: Ноември 06, 2014, 10:32:20 am »
благодаря, deep! ще следя...

аз тази година май ще се ориентирам към конструкторите на Geomag. бях купила такъв за РД, чак сега го откри и почна да играе с него, но са му малко частите, та ще допълним комплекта.

и книги, разбира се.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Време е за коледни подаръци :)
« Отговор #48 -: Ноември 07, 2014, 08:43:05 am »
М-и, Икейските имат релси и стават за игра по-дълго време.

http://www.ikea.com/de/de/catalog/products/30064359/
http://www.ikea.com/de/de/catalog/products/60112896/

За Коледа при нас ще има за младежа сигурно пак някой диск с музика или приказки, някоя друга книжка и ако си пожелае нещо по-конкретно (може би играчка).
За девойката не знам. Приемам всякакви идеи. Баща й каза да сме й купели малко съдове за кухнята.
« Последна редакция: Ноември 07, 2014, 08:49:36 am от blue_sky »

*
Re: Време е за коледни подаръци :)
« Отговор #49 -: Ноември 08, 2014, 08:52:15 am »
Блу, хвърлила съм око и на Икейските, но още нямаме  :D На малката освен съдове, може и уреди-кафе машина, микровълнова, шейкър.
 Някой ако срещне хубава докторска чанта с всите аксесоар да ми пусне линк моля!

*
Re: Време е за коледни подаръци :)
« Отговор #50 -: Ноември 08, 2014, 09:57:42 am »
м-и, ние имаме този, подариха го на деси преди 2 г. за РД, още се играе активно с него.
http://ses-creative.com/en/rescue-world-doctors-set-toy
има и много хубава чантичка, в която се събира след разопаковане. :)
Re: Време е за коледни подаръци :)
« Отговор #51 -: Ноември 08, 2014, 20:55:40 pm »
В сайта на Mothercare има намаление на някои играчки + допълнително намаление от 20% на всички играчки като се напише код toys20 при поръчката.
http://www.mothercare.com/
Аз лично направих поръчка на 2 играчки, намалени с по 50% + допълнителните 20% върху намалената вече цена, станаха 60%.
Е поръчах и две само с 20% намаление  :oops:
Днес пуснах поръчка и от Амазон и от Абубу. Абе въобще он-лайн шопинг дей.  :lol:
2/3 от децата са "готови" (стига да няма фал с поръчките).
*
Re: Време е за коледни подаръци :)
« Отговор #52 -: Ноември 08, 2014, 21:53:08 pm »
Смайл, мъжът ти ще съжали, че тъй бързо е дошъл нета  :lol:
*
Re: Време е за коледни подаръци :)
« Отговор #53 -: Ноември 08, 2014, 23:38:29 pm »
М-и, стига й засега кухнята. Да има два-три тигана и тенджери. Повече не й трябват за момента. Нямам засега намерение дай купувам допълнителни уреди. Само ще ми се подмятат и те.
Моите имат много играчки и книжки. Скоро ще мога да отворя библиотека или книжарница.

Re: Време е за коледни подаръци :)
« Отговор #54 -: Ноември 09, 2014, 07:14:27 am »
Магнитните конструктори,за които пише Джам са добра идея за дете от 5-6 години нагоре. И моето скоро си ги преоткри и каза, че не му достигат частите за големи кули и пр. , та ще купуваме за Коледа с парите от баба. Иначе от дядо си Коледа детето иска някакъв грсмадански джип с дистанционно rock rover май се нарича. Не одобрявам, ама как да му строша хатъра, като скоро след миналата Коледа още рекъл, че ще чака тази, за да си го поръча. Та май и аз ще дебна намалемията в Хипо. Някой купувал ли е подобно чудо за момченцето си. Поне дали са здрави, че аз към тези играчки от рекламите съм много резервирана.
*
Re: Време е за коледни подаръци :)
« Отговор #55 -: Ноември 09, 2014, 08:47:37 am »
Хоуп, сега ги гледах, джипа е Rock Crawler. Сигурна съм, че на момчетата им се вижда прекрасен, ако пратя моя мъж за джип, нищо чудно да си дойде с такъв  :lol:

Дават сега едни реклами, предполагам сте засичали някакви като кученца, които събират топчета. И моето вика "Искам го товааа"  :lol: Та се сетих преди години една жена разправя, за градинския Дядо Коледа избирали играчки от някакъв каталог. Всички родители накупили от скъпите играчки, нейното поискало най-дребничкото нещо. Като раздали подаръците и детето и` стои гледа и никаква реакция. Решила, че е защото другите са получили подаръци, които не могат да носят сами и започнала да обяснява как ей сега като си тръгнат и ще купят и т.н..... в един момент детето се освестило и и казало "Мамо, точно каквото аз исках е донесъл Дядо Коледа"  :lol: :lol: :lol:
Блу, ползват ли всички играчки? Моят ги изважда абсолютно всички и играе с конструктора, но не е ли пръснато не може да играе спокойно  :lol: В повечето случаи не иска да ги прибира сам и затова периодично ги редуцирам. Книжките често участват в разпръскването. Една я беше скъсал да си прави кораб  :) преразказва ми ги като му е кеф, но това също е рядко за сега.
Re: Време е за коледни подаръци :)
« Отговор #56 -: Ноември 09, 2014, 09:34:25 am »
Някой да знае нещо като он-лайн аутлет за намалени маркови дрехи.
Имам един племенник на 15-16 г., който носи само такива неща, а пък не се сещам какво друго да му подаря.

Смайл, мъжът ти ще съжали, че тъй бързо е дошъл нета  :lol:
:lol: :lol: :lol: Вече ми е свикнал. Гледам да харча в негово отсъствие, така много по-спокойно ги приема нещата  :lol:
*
Re: Време е за коледни подаръци :)
« Отговор #57 -: Ноември 09, 2014, 11:10:34 am »
Дават сега едни реклами, предполагам сте засичали някакви като кученца, които събират топчета. И моето вика "Искам го товааа"  :lol:

Ох, и моята 7 годишна ги видяла, та и тя това иска, ма я убедих че е за 3 годишни  :lol:
Та още е в чуденка какво да си поръча, освен вълшебния гердан, който изпълнява желания  :D

Ще следя за идеи.
Издирвам настолна игра, която да е подходяща за 7 годишни и да може да се играе както от двама, така и от повече.
Re: Време е за коледни подаръци :)
« Отговор #58 -: Ноември 09, 2014, 11:17:10 am »
Издирвам настолна игра, която да е подходяща за 7 годишни и да може да се играе както от двама, така и от повече.
Аз пак да досадя с играта Лабиринт. Води се за bestseller. Има награда за 2011 г. Играе се от цялото семейство. Сега в Амазона е на добра цена. Вижте й рейтинга и коментарите.
http://www.amazon.co.uk/dp/B00000J0JF/ref=sr_ph?ie=UTF8&qid=1415524550&sr=1&keywords=labyrinth

*
Re: Време е за коледни подаръци :)
« Отговор #59 -: Ноември 09, 2014, 11:34:03 am »
Издирвам настолна игра, която да е подходяща за 7 годишни и да може да се играе както от двама, така и от повече.
Аз пак да досадя с играта Лабиринт. Води се за bestseller. Има награда за 2011 г. Играе се от цялото семейство. Сега в Амазона е на добра цена. Вижте й рейтинга и коментарите.
http://www.amazon.co.uk/dp/B00000J0JF/ref=sr_ph?ie=UTF8&qid=1415524550&sr=1&keywords=labyrinth

Не досаждаш изобщо даже, но и нея я дават за 8+, както повечете игри. Повечето имат това уточнение, заради изискването да могат да четат или пък да пишат, или поне да имат някои общи познания.

Лабиринт има ли някакви карти с текст или са само картинки? Защото наистина цената в Амазон е доста по-добра. Тоест ще може ли едно дете, което още не чете и не пише да се справи с играта без присъствието на възрастен?