0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Време е за коледни подаръци :)
« Отговор #20 -: Ноември 01, 2014, 13:27:13 pm »
Мими, от къде взехте джагите?
От Хиполенд http://www.hippoland.net/hy-pro-igra-4v1-biljard-dzhagi-v-zdushen-hokej-i-tenis-masa При плащане с карта ЦКБ ползваме 7% отстъпка на непромоционални стоки. Изключително доволна съм от покупката, децата също.
*
Re: Време е за коледни подаръци :)
« Отговор #21 -: Ноември 01, 2014, 15:19:34 pm »
мими, прочетох те нагоре за микроскопа, мисля че е добра идея за момчетата. Деси получи такъв за НГ преди 2 г., значи е била на 6г., още се забавляват с него. Гледат всевъзможни неща на него, много са изобретателни в тази посока :lol:
а сега за РД баща й й поръча нещо като телескопче, което се слага на камерата на айпада, това й беше подаръка от нас. Голяма забава, знае почти всички съзвездия покрай него вече :)
А легото вкъщи винаги е било на почит, и дуплото и класическото. Та мисля за НГ да им купя една голяма кутия с тухлички само  :)
А Ели си е поръчала и рокля на Елза, та да е жива здрава Мишето, че ме светна, поръчах я от един китайски сайт, че у нас още не ги шият тия "красоти".
Re: Време е за коледни подаръци :)
« Отговор #22 -: Ноември 01, 2014, 15:45:38 pm »
Момичета, препоръчайте ми книжки за деца 2-3 клас, които да не са от задължителната им програма.
Приказка игра подходяща ли е или е за по-малки?

Сега си направих сметка колко детски подаръка трябва да купя и са общо 10 за 8 деца, но едното има и РД, а другото ИД.
*
Re: Време е за коледни подаръци :)
« Отговор #23 -: Ноември 01, 2014, 15:54:05 pm »
смайли, Деси много харесва Лили чудото, това е поредица от над 10-на книжки, но всяка е различна история. Харесва и д-р Дулитъл, много харесват и Гръцки митове и легенди, има две книжки, поне аз толкова съм открила, които са подходящи за деца.
*
Re: Време е за коледни подаръци :)
« Отговор #24 -: Ноември 01, 2014, 16:20:37 pm »
Книгите на Роалд Дал също са подходящи з 2-3 клас.
Лили Чудото и на Алекс е любима, но засега аз чета, а тя слуша.

Таласъмчето е подходящо и за нечетящи. Страхотен подарък е.
*
Re: Време е за коледни подаръци :)
« Отговор #25 -: Ноември 01, 2014, 16:25:22 pm »
Аз подарявах миналата година Приказка игра, ще взема да попитам дали са ги харесали и да им купя втора част  :D Смайл, направо съм щастливка пред теб, имам да мисля само 6 хлапета  :lol:
Re: Време е за коледни подаръци :)
« Отговор #26 -: Ноември 01, 2014, 19:52:56 pm »
М-и, а познай дали в тези10 подаръка съм броила моето дете?
Него съвсем го забравих. Сигурно, защото още не разбира  :lol:

Лили Чудото по като за момиченца ли е?
Идеята с Доктор Дулитъл много ми харесва. Видях, че са 4 книжки.
Re: Време е за коледни подаръци :)
« Отговор #27 -: Ноември 01, 2014, 22:56:33 pm »

А Ели си е поръчала и рокля на Елза, та да е жива здрава Мишето, че ме светна, поръчах я от един китайски сайт, че у нас още не ги шият тия "красоти".

Стефи, дай ми линк към тоя сайт моля, от тук мога ли да поръчвам

Благодаря

Re: Време е за коледни подаръци :)
« Отговор #28 -: Ноември 02, 2014, 18:53:38 pm »
Аз предпочитам основно дрехи за подараци на децата. За наближаващите празници вече имам няколко идеи ето и една от тях
Страхотен коледен комплект за които съм сигорна че ще е прекрасна изненада. В този онлайн магазин за детски и бебешки дрешки има прекрасни неща и  предлагат безплатна доставка. Вече съм пазарувала от тях и са много коректни :)
« Последна редакция: Април 30, 2015, 11:26:57 am от jam »
*
Re: Време е за коледни подаръци :)
« Отговор #29 -: Ноември 02, 2014, 20:19:01 pm »
Момичета, искам да ви попитам дали това, което слагам като линк е подходящо за подарък за 2 годишно дете?
http://kolektivni.bg/offers/Muzikalna-noshtna-lampa-kostenurka-s-proektor-na-zvezdnoto-v11370.html
В момента е на промоция и ми се ще да се възползвам. Обикновено от такива сайтове вземах подаръците - пъзели, конструктори, компютърни аксесоари... има добри оферти.
Отдавна приключих с подаръците за малки деца и не съм съвсем в час вече, а и да си призная нямам много средства. Детето не ми е роднина, племеница е на съседката ми, но скоро остана без татко и много ми се ще да му взема нещичко, с което да го зарадвам.
Имам само 1 племеник на 14 години и според доходите ми в момента, явно ще се дават пари, но ме е срам да кажа колко.

Re: Време е за коледни подаръци :)
« Отговор #30 -: Ноември 02, 2014, 20:49:42 pm »
Du6ka, аз мисля, че лампата ще се хареса, както и че е подходяща за възрастта.
На нас ни подариха подобна, но моето бебе е още малко и не разбира.
*
Re: Време е за коледни подаръци :)
« Отговор #31 -: Ноември 02, 2014, 21:25:40 pm »
И аз мисля, че лампата ще се хареса. Това даването на пари или подаръци трябва да е от сърце, не мисля че има минимум  :)
*
Re: Време е за коледни подаръци :)
« Отговор #32 -: Ноември 02, 2014, 21:44:39 pm »
Душка, лампата е страхотна! Честно казано ми идва да си я купя за мене си.  :oops:
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!

*
Re: Време е за коледни подаръци :)
« Отговор #33 -: Ноември 02, 2014, 21:52:01 pm »
Душка, лампата е страхотна! Честно казано ми идва да си я купя за мене си.  :oops:
хахаха онзи ден ги заглеждах със същата цел, ама реших да си замълча
*
Re: Време е за коледни подаръци :)
« Отговор #34 -: Ноември 03, 2014, 09:04:43 am »
Албенче, ето го сайта, но ме предупредиха, че доставката отнемала около 6 седмици, та дано да дойде до коледа, че иначе дядото ще си има проблеми :lol:
www.aliexpress.com
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Време е за коледни подаръци :)
« Отговор #35 -: Ноември 03, 2014, 09:16:22 am »
Усмивке, първите приключения на талъсъмчето моята Ники ги получи миналата година. Много ѝ хареса и  скоро пак играхме с картите, които вървят към книжката. Автора пишеше тук в темата за детски книжки, та го попитах за деца под 4г дали е подходяща. Човека каза, че е измислял разказите за своето дете, когато е било точно на тази възраст. Прав се оказа - прие се много добре.
Душе, аз също ги заглеждам тези лампи и смятам, че са идеални за възраст 2 г.
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: Време е за коледни подаръци :)
« Отговор #36 -: Ноември 03, 2014, 14:54:05 pm »
о , на тези лампи съм им хвърлила око отдавна и аз :) Ама у дома само такова чудо май няма   :oops: и може да ме изгонят с все ботуши , чанти , лампи и свещи  :oops:


Re: Време е за коледни подаръци :)
« Отговор #37 -: Ноември 03, 2014, 15:54:11 pm »
Душка, лампата е страхотна! Честно казано ми идва да си я купя за мене си.  :oops:
И на мен така:))
<br />[link=http:
Re: Време е за коледни подаръци :)
« Отговор #38 -: Ноември 03, 2014, 16:00:47 pm »
Разглеждах сега конструкторите на лего с цел да ми харесат повече отпреди, да избера нещо за Явор. Едно време не ги харесвах и сега пак същото, а и цените са невероятни -влакче за Явор между 50 и 170 лв. , имаше 1 с цена от 328 лв. Не знам, но за мен това е безумие. А и перспективата да събирам по 10 пъти на ден хиляди малки части из цялата къща също не ме блазни особено. Та някой ако може да препоръча някакво хубаво влакче за ок. 2 годишно дете, ще съм много благодарна.
<br />[link=http:
*
Re: Време е за коледни подаръци :)
« Отговор #39 -: Ноември 03, 2014, 16:42:30 pm »
За нашият батко сме избрали ето този комплект, че той все иска да помага на тати  :):

http://www.mytoys.de/klein-klein-BOSCH-Bohrmaschine-im-Koffer-mit-Zubeh%C3%B6r/Werkb%C3%A4nke-Zubeh%C3%B6r/KID/de-mt.to.ca02.20/1829793