0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Община Варна-ин витро
« -: Октомври 28, 2014, 13:27:57 pm »
  Здравейте!  :)
 Някой има ли представа с кои клиники има договор община Варна за ин витро програмата ? Никъде нищо не мога да намеря. Някъде четох,че преди са имали договор само с Олимед,което много ме смути. До кога се подават документите ? И след колко време ще имаме отговор? Изобщо да подаваме ли документи ? Тук във форума нищо не се коментира.
Благодаря ви!
Re: Община Варна-ин витро
« Отговор #1 -: Ноември 04, 2014, 11:48:45 am »
Здравей, Гвендолин!
Надявам се да не се окаже така, че всъщност се изказвам неподготвена и не съвсем запозната, но пък се надявам донякъде да помогна. Мисля, че Общините нямат договор с клиники. Доколкото знам това се отнася за ФАР.
На сайта на Община Варна има списък с документи, които подаваш с молба за отпускане на финансова помощ до кмета на гр. Варна ( Приложения по техен образец, декларации и удостоверения от други институции, както и медицинска документация, съобразно която се взема и самото решение за финансово подпомагане)
Аз подадох документи на 07.08.14г. На 31.10.14 ми се обадиха, за да ми кажат, че от сектор "Здравеопазване" сме получили одобрение. Предстои сесия на общински съвет на 12.11.14 и тогава вече ще стане ясно дали ще получим всъщност това финансиране. Ако сме одобрени, следва да направим процедурата със собствени средства, а след това по издадени от клиниката фактури, Общината да изплати сумата, като максимума е 2000 лв.
« Последна редакция: Ноември 04, 2014, 12:02:24 pm от plami23 »