0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Добър педиатър в София
« -: Октомври 10, 2014, 16:07:32 pm »
Здравейте,

Знам, че със сигурност повтарям темата, но просто искам актуална информация за добър педиатър в София, по възможност в близост до кв. Бъкстон.

Очаквам бебе след 2 месеца и от сега проучвам въпроса. Попаднах на много положителни отзиви за д-р Гоцева от 29-та поликлиника и д- р Илиева от 20 ДКЦ. Въпросът е  , че и двете са много ангажирани и се чака с часове.... Препоръчаха ми също Д-р Йорданка Узунова от Правителствена болница, чиито възгледи за гледане на дете явно ми допаднаха, но разбрах, че тя работи на платен прием по домовете и допълнително трябва да си запишем личен лекар. Имате ли впечатления от подобни практики? Това не е ли в конфликт с другия лекар, който се води личен?

Моля, ако някой знае добър педиатър около бул. България, който да  е привърженик на кърменето, да подкрепя лечението с хомеопатия или поне да не скача на антибиотик веднага , да си отговаря на телефона по спешност и по възможност да си помни пациентите, защото не са прекалено много, за да е невъзможно, да ми препоръча някой.

Благодаря предварително.

Re: Добър педиатър в София
« Отговор #1 -: Октомври 15, 2014, 14:41:48 pm »
От как се е родила дъщеря ми сме при д-р Томов .  Доволна съм много от него , макар да си пада малко темерут , но това не ми е важно . Антибиотик не изписва  по принцип  и лекува с хомеопатия, до като може естествено  . Клиниката , в която ходим се намира малко зад 20 поликлиника и и мисля ,че се казва Света Екатерина , но не съм сигурна . Винаги  й забравям името  :oops: , не зная защо . Ако искаш пусни в гугъла да му потърсиш координатите .Казва се Марио Томов .
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Добър педиатър в София
« Отговор #2 -: Октомври 15, 2014, 15:22:02 pm »
не те интересува дали педиатърът е привърженик на кърменето. ти решаваш как ще си храниш бебето.
за теб е важно педиатърът да е добър лекар, да умее да лекува! хомеопатията.... с извинение.... не е лечение.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Добър педиатър в София
« Отговор #3 -: Октомври 15, 2014, 16:33:08 pm »
От как се е родила дъщеря ми сме при д-р Томов .  Доволна съм много от него , макар да си пада малко темерут , но това не ми е важно . Антибиотик не изписва  по принцип  и лекува с хомеопатия, до като може естествено  . Клиниката , в която ходим се намира малко зад 20 поликлиника и и мисля ,че се казва Света Екатерина , но не съм сигурна . Винаги  й забравям името  :oops: , не зная защо . Ако искаш пусни в гугъла да му потърсиш координатите .Казва се Марио Томов .

И дъщеря ми е при него, но никога не й е предписвал хомеопатия. Иначе да сме избягали от там.
Като цяло съм доволна от него. Не се налага да го моля за направления или изследвания, при всяка по-сериозна хрема веднага взима секрет за изследване. И което не е без значение, слуша какви са моите желания. 

*
Re: Добър педиатър в София
« Отговор #4 -: Октомври 15, 2014, 16:43:05 pm »
Попаднах на много положителни отзиви за д-р Гоцева от 29-та поликлиника

Ако имаш предвид д-р Захаринка Гочева, тя ходи и платено по домовете и не е нужно да имаш друг педиатър. Но тя има толкова пациенти, че не знам как успява.
Иначе е добър избор - мила, внимателна, добър диагностик, слуша какво искат и родителите. Но заради натоварения й график се разделихме.

Re: Добър педиатър в София
« Отговор #5 -: Октомври 15, 2014, 16:52:41 pm »
Ние още не сме избягали , пък е  жива и здрава , слава богу.

sia, да стане ясно сега , ще обясня  , че дъщеря ми не е боледувала много , за да й се изписват и разни лекарства .
Re: Добър педиатър в София
« Отговор #6 -: Октомври 15, 2014, 17:23:53 pm »
Благодаря за отговорите. Извинявайте за въпроса, но д-р Томов вдига ли си телефона? Все се надявам да намеря доктор , който да отговаря на въпроси по спешност и по телефона , но повечето майки ми казаха ,че на такъв трудно се попада. Иначе, за хомеопатията всеки си избира. Аз бих пробвала при леки заболявания. Ако е по- тежко положението, разбира се ,няма да рискувам. Благодаря отново на всички.
Re: Добър педиатър в София
« Отговор #7 -: Октомври 15, 2014, 17:25:26 pm »
В тази клиника ли работи д-р Томов ? http://www.uhsek.com/
Re: Добър педиатър в София
« Отговор #8 -: Ноември 05, 2014, 20:18:29 pm »
Здравейте,

Искам да "побутна" темата, защото и аз търся педиатър в района на Бъкстон/Манастирски ливади по сходни критерии.

Предварително благодаря!
*
Re: Добър педиатър в София
« Отговор #9 -: Ноември 06, 2014, 03:46:21 am »
В тази клиника ли работи д-р Томов ? http://www.uhsek.com/

Не. В Медицински център "Царица Елеонора"
Re: Добър педиатър в София
« Отговор #10 -: Ноември 13, 2014, 19:18:55 pm »
А случайно някой да има впечатления от д-р Петър Самарев с кабинет в Стрелбище? Моя позната ми каза, че бил много свестен, записва часове и лекува и с хомеопатия. Някой ползва ли услугите му ? Предварително ви благодаря...

Re: Добър педиатър в София
« Отговор #11 -: Ноември 20, 2014, 15:45:24 pm »
Здравейте,

Искам да "побутна" темата, защото и аз търся педиатър в района на Бъкстон/Манастирски ливади по сходни критерии.

Предварително благодаря!

Willful , не знам дали ще помогна, но аз се спрях на д-р Петър Самарев, бл.12 в Стрелбище. Препоръчаха ми го и по телефона звучеше много приветлив. Не знам дали взима още пациенти, но чух много позитивни отзиви за него. Записва часове, не се чака , има специализация в чужбина по хомеопатия и в същото време си е традиционен педиатър, така че, до колкото разбрах не е краен...

Успех!
Re: Добър педиатър в София
« Отговор #12 -: Февруари 26, 2015, 15:32:07 pm »
Здравейте,

В момента и аз съм в процес на търсене на педиатър в тези райони.
Бих се радвала ако споделите информация/ препоръчате някой лекар :)

miljonka_bg, доволна ли си от избора на лекар?

Благодаря!
Re: Добър педиатър в София
« Отговор #13 -: Март 22, 2015, 09:15:28 am »
Здравейте Ангел,

Съжалявам за закъснението. До момента за щастие нямам много впечатления от д-р Петър Самарев. Налагало ни се е да ходим само за месечни консултации . Като цяло е внимателен с децата, вече ни прави две ваксини и беше много мил с бебо.

На мен лично ми допадат съжденията му за гледане на дете- да спи при по-ниска температура, да се извежда още преди навършване на 1- месец, да не се маже постоянно с кремове, за да може кожата да диша и т.н Тоест, той е лекар, който смята, че детето трябва да се гледа възможно най- близко до природата. Разбира се, тъй като кожата ни беше суха изписа кремче, но като цяло, каза,че можем да се мажем и с преварен зехтин. Привърженик е на кърменето, като уважава избора на майката. Беше ми казал да додавам вода, но аз не додавах и той уважи това мое решение.

Иначе понякога не вдига телефона си, но ако сте по- настоятелни вдига, даже веднъж ми върна обаждането в събота. Прави и платени прегледи у дома, ако се наложи, което мен ме устройва. Работи с център Лора за спешни случаи след 19 ч. или уикенда. Също така, приема само със записване на часове, затова не се чака. Та, за момента моите впечатления са повече положителни, отколкото отрицателни... Дано съм помогнала.