0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

cvetna bremennost ili ne6to dale4 po seriozno?
« -: Октомври 05, 2014, 13:05:01 pm »
Prokurvix onzi den,v 6+4 g.s.lekarkata kaza 4e 6te ot6ymi do dni,4e plodniq sak si e na mqsto,izpisa mi ytrogestan i noshpa,no kato se pribrax zabelqzax 4e padat nekvi malki ne6tica,cipi li sa,kakvo e,nezn.ta,vuprosa mi e,minavali li ste po tazi puteka?da se trevoja li,ili da si 4akam pregleda v srqda i da se doverq na tova koeto kaza lekarkata?popadnax na istorii na jeni rodili zdravi bebenca sled podoben problem,no i na takiva,pri koito bremennostta e prikliy4ila sled kurveneto!zatova tursq suvet,neznam kakvo da si mislq ve4e

От модератор: Пиши на кирилица!
« Последна редакция: Октомври 05, 2014, 14:03:15 pm от little_rabbit »
Re: cvetna bremennost ili ne6to dale4 po seriozno?
« Отговор #1 -: Октомври 05, 2014, 13:31:44 pm »
Успокой се,не си първата,нито ще си и последната с този проблем....пий си но-шпато 3х2, утрогестана и него 3х2 и лежи,ставай колкото да хапнеш и до тоалетна,мисли позитивно и си изчакай прегледа в сряда  :lol:
И аз бях така до 12 г.с.,вече съм в 34 г.с. :) успех и стискам палци всичко да е наред
Re: cvetna bremennost ili ne6to dale4 po seriozno?
« Отговор #2 -: Октомври 05, 2014, 16:33:41 pm »
ох,олекна ми!!страшно се бях притеснила,най вече заради тия ципички,които падат от време на време!!!затова и питах всички,да ми кажете какво става!!!а ти до 12 г.с.постоянно ли ти течеше???защото на мен ми каза лекарката че до няколко дни ще мине!а утрогестана на теб как ти беше предписан,орално или вагинално?на мен ми каза само вечер 1 във влагалището,останалите ги пия,ама четох на мн места че било по ефикасно ако е вагинално!ти как мислиш?още веднъж,мн ти благодаря за   изчерпателния отговор!олекна ми,мн се бех притеснила. 
Re: cvetna bremennost ili ne6to dale4 po seriozno?
« Отговор #3 -: Октомври 05, 2014, 17:00:45 pm »
леле,аз така се шашнах,че забравих най важното!пожелавам ти леко доизносване,и да си имаш най-най-здравото и най-сладкото и усмихнато бебче!!ще ви кажа в сряда вечерта какво е станало на прегледа
Re: cvetna bremennost ili ne6to dale4 po seriozno?
« Отговор #4 -: Октомври 05, 2014, 17:13:13 pm »
Ако искаш потърси и второ мнение за да не чакаш до сряда. Дано всичко да е наред!
<br />
Re: cvetna bremennost ili ne6to dale4 po seriozno?
« Отговор #5 -: Октомври 05, 2014, 19:03:49 pm »
Утрогестана ако ти е силно кървенето трябва през устата да го пиеш инак да по-ефикасно е вагинално,но аз в началото доста кървях и до 12 г.с. си зацапвах.. :)
Re: cvetna bremennost ili ne6to dale4 po seriozno?
« Отговор #6 -: Октомври 07, 2014, 18:35:46 pm »
А при теб падаха ли такива парченца?ципи маѝ некви са!защото мен те ме уплашиха!!въпреки че от вчера почти нищо не тече,само се филмирам,че в петък си беше там плод.сак,ама може да е паднал после,това да са били тия парченца!при теб падаха ли също?или преувеличавам?
Re: cvetna bremennost ili ne6to dale4 po seriozno?
« Отговор #7 -: Октомври 07, 2014, 18:41:16 pm »
Плодния сак и да падне,ти няма как да го видиш  :lol: прекалено малък е...не си спомням за такива ципи,аз такъв кръвоизлив имах първия ден,че бях отписала всичко...но,бог бе решил друго за което съм благодарна...
Re: cvetna bremennost ili ne6to dale4 po seriozno?
« Отговор #8 -: Октомври 07, 2014, 18:47:17 pm »
Здравей, опитай се да се успокоиш, колкото и да е трудно и си лежи повече. При всеки е много индивидуално и не е ясно какъв ще е изхода. И при мен имаше такива ципи ...странно ми беше, странно беше и да го обясня. От 15-тият ден до 10 седмица бях така, после си отшумя. Дори бях в болница ...изписахме и пак си продължи, но като лежах нещата бяха по-добре.  Успех!