0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Има ли шнас да оцелее?
« -: Октомври 03, 2014, 10:22:45 am »
Не зная дали темата ми е за тук, но вече не знам към кого да се обърна, какво пропускам, и зашо нещата не се получават. На 36 г. съм, едно родено дете от първа бременност, полсе мисед в 11 седмица, бебето изостава и пулса спира, година по-късно пак мисед в 10 седмица, отново прокървявам в 7, изостава развитието и спира и сега отново съм бременна, но... как стоят нещата. Първи ден на последна менструация беше 1 август, овулация на 19 август, положителен тест на 15 сесптември ипърви преглед тогава, все още имаше само сак 1мм. На следващия ден прокървяване и пак преглед в Щерев - няма плод само сак 1,1 мм. Назанчиха ми Фраксипарин- според изследванията  и консултация с генетик нямам тробофилия, но за всеки слу4ай, Утрогестан 3x2, Pregnil 5000, prez 3 dni и папаверин 3x2.Изчаках 10 дни на 29 септеври пак преглед - по аменорея съм 8седмици и 4 дни има ембрион с пулс който обаче е 4,9 мм. На легло съм нямам контракции и кървене, но ембриона се появи 2 седмици по късно и съответно големината му е като за 6 г.с. Умирам от страх, не мога да се справя с това чакане и тези въпроси които ме глождят дали пак ще го изгубя??? Защо се пови емриона толкова късно, и после за седмица порасна 4,9 мм. не е грешка в ултразвука защото за 3 пордни дни посетих Фемина Д-р щерев и правителствена, плод нямаше. Последния контакт с мъжа ми беше на 19 когато беше и овулацията. Цяла месец след това не се появи плод и изведнъж на 29 ден от закъснението 4,9 мм. С толкова голямо забавяне ми е ясно че нещата няма да се развият добре, но не мога да си намеря място, къде отново сбърках и какво пропуснах :(
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Има ли шнас да оцелее?
« Отговор #1 -: Октомври 03, 2014, 11:56:50 am »
предлагам да опиташ да се отпуснеш и просто да изчакаш и да видиш каквото има да става.

при всички случаи, нищо не си пропуснала или сбъркала. това е сигурно.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: Има ли шнас да оцелее?
« Отговор #2 -: Октомври 06, 2014, 17:48:19 pm »
Отговорих си - за съжаление нямаше шанс.
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Има ли шнас да оцелее?
« Отговор #3 -: Октомври 06, 2014, 21:14:25 pm »
съжалявам...

доста от нас тук са минали по този мъчителен път и те разбирам добре.

има доста теми във форума и в библиотеката към сайта, посветени на повтарящите се спонтанни аборти. като се посъвземеш, потърси ги и разгледай какво може да се направи в твоя случай.

при всички случаи, не търси вина в себе си.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: Има ли шнас да оцелее?
« Отговор #4 -: Декември 18, 2015, 09:14:28 am »
Пиша в тази тема година по-късно само да дам кураж на всички като мен отчаяни след поредицата спонтанни аборти. Октомври 2014 г. загубих третото поред бебе по неясни причини, октомври 2015 г. родих живо и здраво бебче, след една съвсем неочаквана лека и безпроблемна бременност. Така че, мили момичета не се отчайвайте. Когато най-малко очакваш нещата се подреждат и после всичко преживяно остава само спомен.
*
Re: Има ли шнас да оцелее?
« Отговор #5 -: Декември 18, 2015, 15:48:34 pm »
Много, много се радвам за вас!Благодаря, че споделяте и давате кураж на повече хора!

Re: Има ли шнас да оцелее?
« Отговор #6 -: Декември 19, 2015, 14:01:54 pm »
Честито, радвам се че се е получило. Гушкай рожбата да е жива и здрава.