0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Ин витро / икси - октомври,ноември,декември 2014г
« Отговор #460 -: Декември 09, 2014, 20:10:10 pm »
Благодаря ти:-) от твоята уста в Божиите уши:-) толкова искам вече да се случи,и то успешно че това е по-силно от емоциите от празниците:-)) а всяка инжекция в определен час ли се бие?

Леко преувеличих за инжекциите, но макар и рядко, има и такъв вариант - примерно за първия ми опит всеки ден ходех сутрин и вечер за мускулна инжекция.


Re: Ин витро / икси - октомври,ноември,декември 2014г
« Отговор #461 -: Декември 10, 2014, 00:01:53 am »
Аз толкова се вълнувам с това инвитро, тези инжекции,и всичко което ми предстои а когато дойде( ако дойде време ) за теста ще се побъркам от вълнение сигурно,само ме е страх от резултата:-( но каквото и да е няма да се откажа
*
Re: Ин витро / икси - октомври,ноември,декември 2014г
« Отговор #462 -: Декември 10, 2014, 16:29:42 pm »
Слънце аз какво съм се объркала за твоята пункция тя била утре  :D ,а аз онзи ден като писах мислех, че на другия ден,но сега за утре вече ти пожелавам успех и много стиснати палци  :)

Веситаа пожелавам ти от първия път да ти се случи положителен резултат,виждам,че си много ентусиазирана продължавай в същия дух  :wink:

Re: Ин витро / икси - октомври,ноември,декември 2014г
« Отговор #463 -: Декември 10, 2014, 17:04:24 pm »
Страшно мн съм ентусиазирана,постоянно мисля за това знам че не трябва да ми се превръща в фикс идея,и да се пооспокоя но разума ми говори едно а сърцето друго:-)
Слънце успехххх стискам палци и утре да се похвалиш какво е станало и как е минало всичко:-))) успехх от все сърце
Re: Ин витро / икси - октомври,ноември,декември 2014г
« Отговор #464 -: Декември 10, 2014, 22:09:50 pm »
Благодаря, момичета. Аз съм в голяма чуденка какво да правя утре - да настоявам ли за трансфер (ако извадим Я, де) или да замразявам, както предложи д-р Персенска. Не мога да преценя кога шансовете са по-големи. А и много ми се иска да направя трансфер този месец, защото се надявам на коледно чудо. А, пък и януари вероятно ще изтървем овулацията, заради почивката на клиниката, до февруари има много време, ТСХ може пак да се разбъзика, замразеното ембрионче я се размръзи, я не, абе какво ли не ми се върти в главата, навила съм си, че искам трансфер този месец и това е :-)
Re: Ин витро / икси - октомври,ноември,декември 2014г
« Отговор #465 -: Декември 10, 2014, 22:19:47 pm »
Знаеш ли направи това което ти говори сърцето:-)
Re: Ин витро / икси - октомври,ноември,декември 2014г
« Отговор #466 -: Декември 11, 2014, 14:30:28 pm »
Слънце как мина? Зарадвай ни с хубава новина:-)
Re: Ин витро / икси - октомври,ноември,декември 2014г
« Отговор #467 -: Декември 11, 2014, 14:59:38 pm »
Слънцето какво става с теб? Извадихте ли яйчице?
Re: Ин витро / икси - октомври,ноември,декември 2014г
« Отговор #468 -: Декември 11, 2014, 15:52:59 pm »
Извадихме едно от десния яйчник, а в левия имах един малък фоликул, д-р Персенска за всеки случай и него е боцнала и е извадила и от там, но едва ли ще е хубава яйцеклетката. Поне едничка да си имам съм доволна :-) Казах, че ако се оплоди, не искам да замразяваме, та в събота ще ми слагат някакво РВМС, а във вторник, дай Боже, трансфер. Сега ще чакам утрешното обаждане, много се вълнувам. Но, да ви кажа, момичета, днешната упойка ми беше 5-та в рамките на 7-8 месеца и хич не ми понесе добре. Първите пъти се събуждах и все едно нищо не е било, а днес чак повърнах. Ако се наложи януари пак да правя пункция, направо изпитвам ужас.
*
Re: Ин витро / икси - октомври,ноември,декември 2014г
« Отговор #469 -: Декември 11, 2014, 16:13:30 pm »
Извадихме едно от десния яйчник, а в левия имах един малък фоликул, д-р Персенска за всеки случай и него е боцнала и е извадила и от там, но едва ли ще е хубава яйцеклетката. Поне едничка да си имам съм доволна :-) Казах, че ако се оплоди, не искам да замразяваме, та в събота ще ми слагат някакво РВМС, а във вторник, дай Боже, трансфер. Сега ще чакам утрешното обаждане, много се вълнувам. Но, да ви кажа, момичета, днешната упойка ми беше 5-та в рамките на 7-8 месеца и хич не ми понесе добре. Първите пъти се събуждах и все едно нищо не е било, а днес чак повърнах. Ако се наложи януари пак да правя пункция, направо изпитвам ужас.
Стискам палци този път бебчо да стане.  :) :goodluck:
*
Re: Ин витро / икси - октомври,ноември,декември 2014г
« Отговор #470 -: Декември 11, 2014, 16:35:11 pm »
Чудесни новини Слънце ,стискам палци да се оплоди хбаво Я ,а после да стане хубаво ембрионче  :crossfingers: :crossfingers:

*
Re: Ин витро / икси - октомври,ноември,декември 2014г
« Отговор #471 -: Декември 11, 2014, 17:07:36 pm »
Слънце, стиснати палци и от мен!  :goodluck:
Re: Ин витро / икси - октомври,ноември,декември 2014г
« Отговор #472 -: Декември 11, 2014, 17:29:32 pm »
Дай Боже всичко да е минало добре и най вече успехххх ти желая:-)) важното е да не се очакваш
*
Re: Ин витро / икси - октомври,ноември,декември 2014г
« Отговор #473 -: Декември 11, 2014, 18:34:03 pm »
Слънце, съсредоточи мислите върху положителната част.
Следващата ти упойка ще е чак за следващото бебе на което да се радва каката или баткото, който се готви в момента, та че споко :-)

26.09.2019
Re: Ин витро / икси - октомври,ноември,декември 2014г
« Отговор #474 -: Декември 11, 2014, 21:08:31 pm »
Да слънчице бъди спокойна и позитивна! Олеее момичета колкото и да се опитваме да успокоим всяка една от нас това чакане е най- лошо от всичкооо ! Може да се побъркаш да чакаш:-))) но хубавите неща ставали бавно :-)) така че ние всички чакаме добрите новини слънце:-)
Re: Ин витро / икси - октомври,ноември,декември 2014г
« Отговор #475 -: Декември 11, 2014, 21:30:21 pm »
Здравейте мили дами,
Имам един проблем. В 9г.с. съм след инвитро с близнаци. В матката се виждат два плодни сака, две отделни плаценти и два хубави ембриона, но от вчера имам кафяво зацапване, болка в дясното рамо и дясната плешка, затруднено дишане и лека болка постоянна в дясно, която е от доста време. Върнаха ми два ембриона и въпроса ми е възможно ли е да има ембрион без плоден сак, който да се вижда, да се е разделил някой от тези дваата, които са сложили? Защото имам симптоми на извънматочна и много се притеснявам? Ще съм ви благодарна, ако някой ми отговори...
Re: Ин витро / икси - октомври,ноември,декември 2014г
« Отговор #476 -: Декември 11, 2014, 22:20:53 pm »
А ти обади ли се на лекаря си? Попитай него,той ще ти каже най-добре:-) нашето мнение не е лекарско все пак да не те заблудим нещо:-) как ще си бременна с близнаци а ще имаш такива симптоми,това нормално ли е? Оффф моляте обади се на лекаря си
Re: Ин витро / икси - октомври,ноември,декември 2014г
« Отговор #477 -: Декември 11, 2014, 22:30:44 pm »
Благодаря ви, момичета, да ви се връща двойно :-)
Балеринка, и аз мисля, че много спешно трябва да говориш с лекаря ти и направо утре лекар да те прегледа. Недей да чакаш тук някой да ти отговори. Ние само можем да гадаем, а това са сериозни неща.
Re: Ин витро / икси - октомври,ноември,декември 2014г
« Отговор #478 -: Декември 11, 2014, 22:47:39 pm »
Благодаря ви за отговора. Аз правих ин витро в Плевен при доктор Стефанов( клиниката на доц. Конова), когато той установи бременността ми каза, че изключваме извънматочна, защото тези симптоми ги имам от почти началото на бременността и той каза има две сакчета с два ембриона и няма как. Утре сутринта съм на лекар в Сф при лекаря, който ме следи и днес, като му се обадих( той ме гледа преди 3 дни и каза, че всичко е наред) и му споделих симптомите си той ми каза да отида утре сутринта в болницата с опция да ме приеме за наблюдение. Юни месец имах една такава бременност нормално забременяване и се разминах без операция и мина. Днес, като звъннах на доктора от Плевен да му кажа какво се случва и какви симптоми имам той ми обясни, че за него 100% няма как да има някъде ембрион при положение, че той е върнал два, видял е две отделни сакчета и два ембриона... Това ме притеснява, че имам такива симптоми и не знам какво да мисля... Аз знам, че не сте лекари, просто може на някой да се е случвало и затова питам...
*
Re: Ин витро / икси - октомври,ноември,декември 2014г
« Отговор #479 -: Декември 11, 2014, 23:00:03 pm »
Balerinka,
когато аз решавах колко ембриона да върнат се опасявах дали не може да стане триплодна бременност, ако върнем два. Тоест да се хванат и двата и някой от тях да се раздели.
Тогава се събраха в една стая Д-р Александров, Д-р Кисьов и Доц.Ковачев и тримата заявиха, че това се случвало изключително рядко.
Но според мен при положение, че се виждат два плодни сака, няма как при теб да се е получило това. Защото ако има макар и малка веротност, то бременността трябва да е с еднояйчни близнаци.
Отиди утре да те види доктора, за да се успокоиш.

26.09.2019