0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Х - ФАКТОР музикална раздумка за ценители!
« Отговор #60 -: Октомври 31, 2014, 01:00:06 am »
Да, грешките ги гледаме във всеки сезон и в други подобни формати. Когато има изравнени възможности да речем, че СМС-ите имат някакъв смисъл, но за да се избегнат "статистическите грешки" от гласуването добър вариант би бил елиминации от 3-4 участници и от тях менторите да изберат кой да отпадне.
*
Re: Х - ФАКТОР музикална раздумка за ценители!
« Отговор #61 -: Октомври 31, 2014, 01:14:09 am »
Да, ама явно не искат да товарят твърде много менторите...
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!

*
Re: Х - ФАКТОР музикална раздумка за ценители!
« Отговор #62 -: Октомври 31, 2014, 09:01:29 am »
Неочаквано,но жалко. :(И двамата имаха още много да дадат на формата. Нелепа работа!!! :?
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: Х - ФАКТОР музикална раздумка за ценители!
« Отговор #63 -: Ноември 04, 2014, 23:24:49 pm »
Заради Славин стоях до последно и си струваше  :rockon:
*
Re: Х - ФАКТОР музикална раздумка за ценители!
« Отговор #64 -: Ноември 05, 2014, 08:03:44 am »
Славин е у-н-и-к-а-л-е-н! Именно той трябваше да открие концерта снощи, а не Михаела!

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
*
Re: Х - ФАКТОР музикална раздумка за ценители!
« Отговор #65 -: Ноември 05, 2014, 08:18:35 am »
Заради Славин стоях до последно и си струваше  :rockon:


и аз така :lol:, повече са ми интересни мъжките гласове
*
Re: Х - ФАКТОР музикална раздумка за ценители!
« Отговор #66 -: Ноември 05, 2014, 08:22:27 am »
Михаела и момиченцата имаха абсолютно еднакво държане на сцената  8O,жестове,движения,мимики.... ако за момичетата го имах за тяхна специфика,сноши се видя и в Михаела!!??? :o Това ли се продава сега? :? Необходимо ли е да ги моделират "пазарно" ? Все пак Михаела си беше добре оформена индивидуалност!
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: Х - ФАКТОР музикална раздумка за ценители!
« Отговор #67 -: Ноември 06, 2014, 22:57:58 pm »
И сега да видим какво ще се реши :?!!! несправедлив двубой. и двете трябваше да продължат поне до следващия етап. Михаела е добра,но само в ниския диапазон, Даже се изтормози тази вечер. За мен братчетата и Мирян трябва да си ходят час по- скоро  :wink:.
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: Х - ФАКТОР музикална раздумка за ценители!
« Отговор #68 -: Ноември 06, 2014, 23:21:03 pm »
Според мен пък си тръгна за сефте - баш който трябваше. Рени може и да има данни, но не ги изяви на макс в шоуто, което отчете и самия Любо, ако забеляза. Пък това е състезание в крайна сметка и трябва да показваш най-доброто, всеки път, ако искаш да продължиш. Можеш да си позволиш и едно по-слабо представяне на фона на няколко мега добри. Но при Рени се получава обратното. Песента и тази вечер - продънила съм се да я слушам, ръснах немалко пари за оригинален диск само заради нея...еми сори, ама хич не ми хареса в нейно изпълнение.
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!

*
Re: Х - ФАКТОР музикална раздумка за ценители!
« Отговор #69 -: Ноември 07, 2014, 00:04:37 am »
Напълно съгласна съм, Ренета трябваше да си тръгне.Мисля си, че ако Анелия беше стигнала до концертите вместо нея, щеше да стигне по-напред.
Моите фаворити са Бенчев и Славин. Единият с невероятно присъствие, другият с уникален глас.
Re: Х - ФАКТОР музикална раздумка за ценители!
« Отговор #70 -: Ноември 07, 2014, 07:42:06 am »
Ох, аз пак не гледах, но от вас разбирам, че Рени си е тръгнала.
Добре, че не е някой друг.
Михаела я харесвам, има добри вокални данни, но ми е много еднообразна (както преди беше и Ана-Мария). Няма да съжалявам, ако следващия път тя си отиде.
*
Re: Х - ФАКТОР музикална раздумка за ценители!
« Отговор #71 -: Ноември 07, 2014, 07:51:10 am »
E,никой ,предполагам дори и от менторите,не иска изпълнителите да звучат абсолютно еднакво с оригиналите. Ренета беше непостоянна,така е  и имаше и много несполучливи изпълнени,но продължавам да твърдя,че братчетата постоянно са фалшиви.Големия е добър,но малкия  тотално "оплесква" дуета и то постоянно. Не знам,наистина ли не си личи 8O. както и Мирян - има излъчване,поведение,някакви музикални заложби,но до тук. Защо го тикат и бутат,като той повече няма да предложи :?
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: Х - ФАКТОР музикална раздумка за ценители!
« Отговор #72 -: Ноември 07, 2014, 08:40:26 am »
Ра4о, братята дават енергия на шоуто според мен. Интересни и забавни са. Кой е малкият от двамата, по-ниският ли?
Мирян и аз го поставям по-надолу в класацията.

Току що изгледах изпълненията на Михаела и Ренета от снощи. Не ме трогнаха и двете. Не че бяха лоши, но не те карат да искаш пак да ги гледаш.
*
Re: Х - ФАКТОР музикална раздумка за ценители!
« Отговор #73 -: Ноември 07, 2014, 09:32:38 am »
В моята класация следващи за напускане са Мирян и братята. Мирян ми е много симпатичен, но еднообразен, а и откъм певчески заложби не предлага нещо невиждано, че да компенсира. Подобни аргументи имам и за братята.

Любимецът ми Жоро Бенчев продължава, което ме радва.  :) :wink:
*
Re: Х - ФАКТОР музикална раздумка за ценители!
« Отговор #74 -: Ноември 07, 2014, 09:41:22 am »
Доволна съм, че отпадна Ренета. Тя трябваше да си отиде още преди.. Иначе ми хареса как пя(като за последно), но защо чак сега?!

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Х - ФАКТОР музикална раздумка за ценители!
« Отговор #75 -: Ноември 07, 2014, 09:41:40 am »
И аз одобрих напускането на Рени.
Рачо, аз редовно обяснявам на моя мъж, че е „консерва“, понеже държи песните да се изпълняват 1 към 1 с оригинала (или поне варианта, който на него му е познат). Но вчерашното изпълнение на Ренета .... Жбрулата ми пусна линк към оригинала - е ако ѝ нямах поне малко доверие, щях да кажа, че друга песен слушам. В оригиналното изпълнение няма такова напъване и „викане“, лее се леко, лежерно и много чувствено. Нещо, което не видях/чух при Ренета.
*
Re: Х - ФАКТОР музикална раздумка за ценители!
« Отговор #76 -: Ноември 07, 2014, 09:45:05 am »
 Братя Добреви са много яки, харесват ми. Още от кастингите. Х факторът тук е само от значение.

Тя и Мадона не е велика певица, ама вече 30 години пее и вълнува хората. А пък Михаела може да е много добра певица (и на мен ми е същата като Ана-Мария като глас и качества), но й липсва онова, което кара хората да гласуват - присъствието, характера. Кристина е доста по-разпознаваема и по-харизматична. Това й пролича още в Големите надежди. И логично събира много повече гласове. Не че съм й фен. Според мен й е рано за сцена

Току що изгледах изпълненията на Михаела и Ренета от снощи. Не ме трогнаха и двете. Не че бяха лоши, но не те карат да искаш пак да ги гледаш.

Много точно казано
 
*
Re: Х - ФАКТОР музикална раздумка за ценители!
« Отговор #77 -: Ноември 07, 2014, 15:34:31 pm »
E, на мене ми хареса Рената как пя снощи,но дайте линка да сравня.Тя и Михаела се напъва като Шер,ама далечна работа.Айде,тя малка още,ще я шлифоват,да кажем.Но за братята съм категоричен.То ако на тях им пуснеш оригиналите,направо ще изпопадаме.Ми те пеят фалшиво,какво като имат присъствие.... :lol:
/www.mamaibebe.com][/url]
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Х - ФАКТОР музикална раздумка за ценители!
« Отговор #79 -: Ноември 07, 2014, 16:27:36 pm »
Споделям мнението, че най-накрая си тръгна някой, който заслужава. А Михаела последните 2 пъти ме издразни с начина, по който пееше -сякаш се караше, с едни тикове, едни движения. Да е по-нахакана ли, казали са й, че така изглежда по-енергично пеенето вероятно, но мен определено все повече ме губи като фен. И както казвате, доста е еднообразна като Ана-Мария миналата година. А този Мирян направо не мога да го гледам, но е повече от янсо, че някой си го пробутва -дали с влияние или с пари, без значение, но и начинът, по който го върнаха, и това, че продължи въпреки безобразното си изпълнение на Нирвана на по-предния концерт, всичко говори за много яко пробутване. Жалко, че отпадна един толкова добре пеещ Станимир, а този продължава и това си е.
<br />[link=http: