0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Х - ФАКТОР музикална раздумка за ценители!
« Отговор #140 -: Декември 10, 2014, 12:11:16 pm »
Нека само Мирян си тръгне преди Бенчев, друго не искам. То че Бенчев не е феноменален певец - не е, ама и Мирян нещо не е чак такъв перфектен. Да разлика от Славин и Невена. И двамата са „ама мноооого добри, бе“ :)

И аз това искам :) Много ми е еднакъв Мирян, каквото и да изпее. Бенчев вкарва много емоция и артистизъм ... и ми е любимец, разбира се.  :wink:
*
Re: Х - ФАКТОР музикална раздумка за ценители!
« Отговор #141 -: Декември 10, 2014, 12:23:17 pm »
Със сигурност мога да вщи кажа, че на продуцентите изобщо не им пука кой ще стане първи и нямат интерест да манипулират резултатите. Менторите пък нямат достъп до смс-ите. А на Саня нищо не й пречи да продуцира, който й харесва и може да й изкарва пари, дори и да не е победител.
Re: Х - ФАКТОР музикална раздумка за ценители!
« Отговор #142 -: Декември 10, 2014, 12:42:30 pm »


допълвам се:
Мирян отново е доста назад, сравнен с останалите (и като вокални възможности, и като присъствие), иначе симпатично момче ....
A, според Мария той има "невероятен, разкошен, прекрасен, дълбок и вълнуващ глас "8O Извинявам се, ако не я цитирам съвсем точно, но не можах да запомня всички суперлативи, които изрече по негов адрес миналия път. Ясно е, че е нейн човек -дали става дума за дълбоки интимни  чувства, дали за роднинска връзка или за чист бизнес, не мога да кажа. Ако е просто бизнес, то това няма как да стане без участието на продуцентите. единствената ми чуденка е докъде ще стигне безочието им и колко истински пеещи добре хора ще отпаднат в името на продължаването на Мирянчо? Историята с есемесите е напълно недоказуема. Имах приятелка, която преди време работеше за 1 от мобилните оператори, та тя ми е обяснявала, че манипулацията е напълно  възможна и че е недоказуемо по какъвто и да било начин. Дано все пак да не е за сметка на Славин, който има най-открояващия се талант там.
<br />[link=http:
*
Re: Х - ФАКТОР музикална раздумка за ценители!
« Отговор #143 -: Декември 10, 2014, 12:52:09 pm »
Аааа,стига ,бе  8O!! Такова нещо ...в нашата "правова,регулирана и добре уредена държава" е невъзможно!!!! :? :lol:
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: Х - ФАКТОР музикална раздумка за ценители!
« Отговор #144 -: Декември 11, 2014, 22:44:11 pm »
Eх тоя Мирян пак се спаси, ще трябва да го търпим и другата година. Траян и Михаела не са ми сред любимците, но пък пеят децата и не заслужаваха да са на елиминации.
*
Re: Х - ФАКТОР музикална раздумка за ценители!
« Отговор #145 -: Декември 28, 2014, 11:25:21 am »
Ако някой от вас е пропуснал да гледа Коледния концерт на X-Factor, днес от 12:30ч. по Нова ще има повторение. Много хубав концерт, с празнично настроение и положителни емоции. Заслужава си да се види. :D

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
*
Re: Х - ФАКТОР музикална раздумка за ценители!
« Отговор #146 -: Декември 28, 2014, 11:29:29 am »
Наистина беше много хубаво, особено в студиото. А ние с Алекс хванахме и част от репетицията.
*
Re: Х - ФАКТОР музикална раздумка за ценители!
« Отговор #147 -: Януари 19, 2015, 20:11:59 pm »
Повдигам темата, за да не изпуснете Лита и Ози. В ролите Михаела и Славин. :rockon:
Re: Х - ФАКТОР музикална раздумка за ценители!
« Отговор #148 -: Януари 19, 2015, 21:15:41 pm »
Какво изпуснах? Хващам първо Славин и Can't let you go.
*
Re: Х - ФАКТОР музикална раздумка за ценители!
« Отговор #149 -: Януари 19, 2015, 21:22:25 pm »
ууаауу, Славин и Рейнбоу :D - да живее рока :rockon:
Невена  - the power of love, звучечеше  в любимото ми  изпълнение на Дженифър Ръж  :D, нямаше ги извивките на Селин Дион и се получи супер :)
*
Re: Х - ФАКТОР музикална раздумка за ценители!
« Отговор #150 -: Януари 19, 2015, 21:33:15 pm »
Днес всички са много добри, защото избират сами.
А Славин беше извънземен.
Re: Х - ФАКТОР музикална раздумка за ценители!
« Отговор #151 -: Януари 19, 2015, 22:06:16 pm »
Дуетите нещо не ми харесаха. Михаела изобщо не ми се понрави в дуета със Славин :lol: А и двамата бяха големи дървета като присъствие  :lol: 
*
Re: Х - ФАКТОР музикална раздумка за ценители!
« Отговор #152 -: Януари 19, 2015, 22:23:47 pm »
Абсолютно съгласен!! Песента е твърде известна,огромен хит и аранжимента на изпълнението въобще не беше на ниво. :? Съжалявам,но продължавам да съм на мнение,че "натискането" на Михаела/както това беше и с Ана-Мария/ да пеят "съвременно" им вреди!!! Няма нужда да приличат 100% на Бионсе и Риана в сегашните им звучения. :(
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: Х - ФАКТОР музикална раздумка за ценители!
« Отговор #153 -: Януари 20, 2015, 09:10:48 am »
Дуетите нещо не ми харесаха. Михаела изобщо не ми се понрави в дуета със Славин :lol: А и двамата бяха големи дървета като присъствие  :lol:
Въобще не си пасваха. тя сякаш през цялото време се надпяваше с него, за да изпъкне, което не е смисъла на дуета. Славин звучеше по-добре.
<br />[link=http:
*
Re: Х - ФАКТОР музикална раздумка за ценители!
« Отговор #154 -: Януари 20, 2015, 09:12:31 am »
Дуетите нещо не ми харесаха. Михаела изобщо не ми се понрави в дуета със Славин :lol: А и двамата бяха големи дървета като присъствие  :lol:
+1
А Славин дори не посмя да си отпусне гласа, вероятно да не заглуши Михаела! 8)

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
*
Re: Х - ФАКТОР музикална раздумка за ценители!
« Отговор #155 -: Януари 21, 2015, 12:40:55 pm »
Най-справедливо беше да си тръгне Мирян, както и стана  :), много ми е симпатичен, но с пеенето е доста назад, сравнен с останалите.

*
Re: Х - ФАКТОР музикална раздумка за ценители!
« Отговор #156 -: Януари 21, 2015, 12:51:08 pm »
Да,така е. На този етап ,пеенето е водещият критерий. Следващите са или братята, или Бенчев. Просто,няма как! :wink:
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: Х - ФАКТОР музикална раздумка за ценители!
« Отговор #157 -: Януари 26, 2015, 20:16:02 pm »
Май е време Бенчев да ходи да си гледа бебето. Щото братя Добреви пяха страхотно
Re: Х - ФАКТОР музикална раздумка за ценители!
« Отговор #158 -: Януари 26, 2015, 21:59:08 pm »
Тази вечер всички се справиха много добре  :P и песните им бяха добре избрани.
А за Славин просто нямам думи ....
Re: Х - ФАКТОР музикална раздумка за ценители!
« Отговор #159 -: Януари 27, 2015, 09:09:39 am »
"I want to know what love is" е една от най-любимите ми песни. Много пъти съм си я пускала отново и отново и  съм я слушала в захлас. Вчера Славин ме накара да направя същото -понеже го гледахме на запис, си пуснахме неговото изпълнение няколко пъти. Той доставя такова вълнение с гласа си, каквото не може да се опише с думи. Както каза мъжът ми, другите ги слушаш и си казваш -да те пеят добре, Славин го слушаш и въобще не си и помисляш да го оценяваш как пее, той  просто те докосва. Изумеителен е. Ще гласувам за него на финала.
<br />[link=http: