0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: цветна снимка и хидротубация.
« Отговор #80 -: Януари 03, 2008, 18:24:25 pm »
Моята беше 230лв.
*

    misi

  • *
  • 1543
  • Невъзможното днес ще стане възможно утре!
Re: цветна снимка и хидротубация.
« Отговор #81 -: Януари 04, 2008, 09:46:41 am »
Какви са тези обезболяващи свещички,някакви хапчета преди това могат ли да се изпият.Аз пих нош па тогава.
Свещичките, които ползвах аз се казват Тиклотил. Сложих си една вечерта и една сутринта преди снимката. Слагат се в дупето, доктора ми ги изписа. Иначе, говори с твоя доктор, предполагам, че не е проблем да изпиеш един аулин преди процедурата.
Аз съм правила в Тина Киркова - там е около 70лв., а после правих в клиника Надежда - беше 120лв.
Re: цветна снимка и хидротубация.
« Отговор #82 -: Януари 15, 2008, 16:59:14 pm »
моля,бихте ли ми казали,задължително ли е да се пусне микробиология+хламидии преди хидротубация(както при цветната снимка) или е достатъчно само пълна кръвна картина+утайка??
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
*
Re: цветна снимка и хидротубация.
« Отговор #83 -: Януари 15, 2008, 19:36:00 pm »
При мен беше така-само ПКК+утайка.Доктора ми обясни,че преди процедурата се почиства добре и няма опастност от внасяне на инфекция в матката.
Re: цветна снимка и хидротубация.
« Отговор #84 -: Януари 15, 2008, 20:23:05 pm »
joshi,мерси за отговора :D! а ти къде я прави?аз ще я правя при др.владимиров..и ти ли беше там :D?
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
*
Re: цветна снимка и хидротубация.
« Отговор #85 -: Януари 16, 2008, 11:24:03 am »
Да,и аз бях там :).Не се притеснявай.Доктора беше много внимателен и процедурата мина много леко.Ти кога ще я правиш?
Re: цветна снимка и хидротубация.
« Отговор #86 -: Януари 16, 2008, 12:14:32 pm »
Да,и аз бях там :).Не се притеснявай.Доктора беше много внимателен и процедурата мина много леко.Ти кога ще я правиш?
Подкрепям, почти нищо не усетих и аз. :lol:
Katia 13 желая ти успех!
Re: цветна снимка и хидротубация.
« Отговор #87 -: Януари 16, 2008, 18:22:11 pm »
Да,и аз бях там :).Не се притеснявай.Доктора беше много внимателен и процедурата мина много леко.Ти кога ще я правиш?
Подкрепям, почти нищо не усетих и аз. :lol:
Katia 13 желая ти успех!
благодаря ви момичета ,знааам док е страхотен :oops:,много внимателен и ми действа страшно успокояващо...днес ходих да го питам за всеки случай за тази МБ,но той каза,че няма нужда...е ще му се доверя,още повече,че и страшно много момичета не са правили преди хидротубацията друго освен ПКК+СУЕ,а и голяма част са били при моя док. ,явно това е неговия метод на работа!
ще я правя сигурно утре,каза в четвъртък или петък..още се двоумя кой ден да ида :oops:,тая параноя ще ме съсипе,ако не беше страха че нямам МБ...щях още днес да ида :lol:!пак добре че ме поуспокоихте вие и всички други които ми писаха в другите теми  :bighug: иначе сигурно щях да я отложа за другия месец..
ще пиша като мине какъв е резултата! :balk_21:
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
*
Re: цветна снимка и хидротубация.
« Отговор #88 -: Януари 16, 2008, 22:14:49 pm »
 :crossfingers: и чакаме да пишеш!
Re: цветна снимка и хидротубация.
« Отговор #89 -: Януари 17, 2008, 09:05:08 am »
Катя :crossfingers:за хубав резултат.
Re: цветна снимка и хидротубация.
« Отговор #90 -: Януари 17, 2008, 11:25:58 am »
 :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :lol:
Re: цветна снимка и хидротубация.
« Отговор #91 -: Януари 19, 2008, 12:18:49 pm »
joshi,everton,mpia,rouzi-ana ,благодаря ви много момичета за стискането на палци :Dимало е резултат!вчера мина всичко,не ме боля много..търпимо,док беше много внимателен и постоянно питаше как съм..резултат-ПРОХОДИМИ ТРЪБИ :D,олекна ми!! :bighug:
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
Re: цветна снимка и хидротубация.
« Отговор #92 -: Януари 19, 2008, 13:24:41 pm »
Катенце,поздравления,много се радвам за добрия резултат.И сега смело към целта :crossfingers:
Re: цветна снимка и хидротубация.
« Отговор #93 -: Януари 30, 2008, 12:55:25 pm »
И на мен ми предстой в събота изледването за проходимост на тръбите при д-р Владимиров.И много ме е страх.Доктора ми каза да пия 2 нош па един час преди процедурата.Значи казвате, че д-ра е много внимателен и болката е търпима.Дано да е така,защото страха е голяма работа.
*
Re: цветна снимка и хидротубация.
« Отговор #94 -: Януари 30, 2008, 13:10:55 pm »
И на мен ми предстой в събота изледването за проходимост на тръбите при д-р Владимиров.И много ме е страх.Доктора ми каза да пия 2 нош па един час преди процедурата.Значи казвате, че д-ра е много внимателен и болката е търпима.Дано да е така,защото страха е голяма работа.

Да мила, доктора е много внимателен, не се тревожи, а за болката - индивидуално е, знаеш.
Хайде, в събота и аз съм там да ти паза страх :)
Re: цветна снимка и хидротубация.
« Отговор #95 -: Януари 30, 2008, 13:56:50 pm »
Григчо,благодаря за бързия отговор и за подкрепата.Ти пи ли нещо преди процедурата и колко време отнема самата интервенция?Отговора ти е много ценен за мен, защото си минала по този път и то при д-р Владимиров.
*
Re: цветна снимка и хидротубация.
« Отговор #96 -: Януари 30, 2008, 14:10:36 pm »
Пих нош па преди, след нищо не съм взимала, нямах никакви оплаквания и си отидох на работа. Всичко минава много бързо, точно колко не мога да кажа :oops: около 20-30 минути може би. Ако резултатът накрая е ок, всичко забравяш на мига.
Re: цветна снимка и хидротубация.
« Отговор #97 -: Януари 30, 2008, 14:36:13 pm »
ще пиша след това как е минало, мерси за инфорацията.
Re: цветна снимка и хидротубация.
« Отговор #98 -: Януари 30, 2008, 14:48:02 pm »
radiivanova ,не се притеснявай миличка :D и аз правих хидротубация(както вече си видяла по-гоере :oops:) преди десетина дни,при др.владимиров!много е внимателен,болката е поносима(като при болезнен цикъл),пих две ношпа сутринта и две точно преди процедурата(по съвет на момичетата)..спокойно бързо свършва процедурата :crossfingers: за добри резултати :wink:!
п.п. може да гледаш на екранчето(много е интересно) и така няма да мислиш за болката :D
 :goodluck:
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
*
Re: цветна снимка и хидротубация.
« Отговор #99 -: Януари 30, 2008, 17:42:20 pm »
 Здравейте, момичета, като чета какво сте писали и аз се успокоявам, че не е чак толкова страшно. Аз сигурно ще ходя в петък при д-р Владимиров. Дано само ми е свършил цикълът. Моят продължава  около седмица, а петък ми е седмия ден. Ако отида в събота, дали ще ме приеме доктора, знаете ли до колко часа работи и дали трябва да се обадя предварително :ask:   Надявам се и при мен всичко да е ок и да започнем подготовка за инсеминацията