0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

Ивона и Борис на мама MIh са вече сред нас бързайки ,
нетърпеливи  да видя мама! :lol:
10.36 и 10.37 ч. Ивона 1200 и Борис 900, 11-09-2014!!!
Честити близнаци, мила, нека да растат здрави,
красиви, да наддават бързо,
за да сте скоро всички в къщи, да са твоята радост и гордост,
да ви носят късмет и щастие.
Нека бъдат като ангелчета добри и в живота да имат всичко
най-прекрасно!

:balk_16: :balk_9: :bori_008: :bori_005: :bori_003: :bori_010:
« Последна редакция: Септември 15, 2014, 10:17:23 am от Мецани »
Честити да са ти Mih-че, малките сладурковци!
Да са здрави, бързо да наддават и да си идват при мама!
На теб бързо възстановяване.
*
Мих, Честита двойна радост! Пожелавам ти щастливо майчинство, на Ивона и Борис- безгрижно детство, на тати- дупе да му е яко!

Скорошно възстановяване на теб и бързо наддаване на бебковците!
 :balk_7:
Михче,честита двойна радост  :balk_7:
Да са ти живи и здрави,бързо да наваксат к-ми,за да си ги вземеш по-бързо у дома,да са твоята гордост и радост бъдете щастливи,здрави и винаги заедно и четиримата! :balk_9:
*
Честита двойна радост, Mih  :balk_16:
Бързичко да наддават и скоро да ги гушкаш :)
После вече само здраве и щастие за малките рожбички, мама и тати :)



   La vita è bella
Честити две сладки съкровища, мила Mih  :balk_16: :balk_16: :balk_7: :balk_7: ylinfant ylinfant
Да бъдат здрави и прекрасни деца, все така да радват мама и татко и да бъдат винаги такива големи герои, както при раждането си!
Еххх Михчеееееее, ЧЕСТИТА ти двойна радост!!! Да са ти живи и здрави милите дечица!!! :D :D :D
Честита двойна радост,мамче!Бързо да наддават малките сладури и бързо възстановяване на теб.

*

    Eille

  • *
  • 916
  • Понякога мечтите се сбъдват двойно!
Честити рожби! Да растат здрави и щастливи дечица!


Михче,честита двойна радост и от мен!Здраве,щастие и много усмивки на цялото семейство,а  на теб сили,здраве и кураж в отглеждането на малките ангелчета!!! :bori_007: :bori_004:
Михче, честити ти бебоци!
Нека са живи и здрави и мноооого бързо да качват грамчета!
Майчин дом е мястото, където се справят прекрасно с такива мъници! Затова и нашия Доктор там ни праща всичките  :wink:
Пък тия дребчовци, ако знаеш кви са жилавиииииии  :wink:  :lol: Предстои ти да разбереш!

П.П. Само усмивки пред тях, ейййййййй!
*
Честити бебчета Мих! Да растат здрави, силни и много щастливи!  :ballons:
*
Честити ви малки слънчица! Да са ви живи и здрави и много да ви радват. :ballons:


*
Честито mih, живи и здрави да сте всички, бързо да пораснат мъниците и да се гушкате у дома. Безброй хубави мигове за напред и да получавате много поводи за усмивки и гордост от малките сладури!
mih, честита двойна радост. Да порастват здрави и красиви, много да ви радват и да сте много щастливи. Бързо възстановяване и скоро да си дойдат мъниците при вас  :bighug:


Честити бебоци!!! Да са живи и здрави, бързо да наваксат и много да радват мама и татко  :bighug:
*
Михче, честита двойна радост. Бързо да надават малките бебоци, да са здрави и скоро да сте си у дома.
Вече си имаш най прекрасните звездички които ще управляват твоята вселена. Целувки от едно също така бързащо да се роди бебе.
*
 Благодаря ви от сърце мили момичета:)
Вие сте ми наистина наистина много близки макар и виртуално:)
Дори и най- близките нй роднини и приятели не ни разбират така както ние тук се подкрепяме и помагаме:)
Аз съм си вкъщи в София все още:) и се възстановявам
Имах много премеждия преди и след секцо  с арогантни акушерки.
Но секциото ми беше незабравимо:)
Дяволов е страхотен и аз ще разказвам с усмивка благодарение на него и екипа за секциито:)

Иначе сега е много трудно и не е лесно, но сме щастливи заради сладурковците ни:)

Барбаронче, знаех си аз че си ме следиш и много те обичам:)

Стоека , гледам много хубава снимка на Мария - на бързащото да се роди бебе:)

Благодаря на всички :) Аз ще си ви следя как сте  :)
*
Честито двойно щастие, мамо Мих! Нека Божията благодат пребъде над тях!
*
Честито, mih!  :D
Пожелавам ви много радостни изживявания заедно  :balk_16:
и здраве за цялото ти семейство!  :D