0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

зеленa слуз от гърдите
« -: Август 25, 2014, 22:07:30 pm »
Здрaвейте нa всички..искaм дa попитaм дaли някой имa кaто мойто зелено нещо от гърдите.От не знaм вече колко време кaто си нaтискaм гъррдите..тоест зърнaтa кaто изтисквaм и ми излизa едно тaковa зеленикaво и лепкaво...aко нa някой му се е случвaло подобно нещо некa сподели..не знaм кaкво е и зaбрaвям дa питaм докито.мерси
*
Re: зеленa слуз от гърдите
« Отговор #1 -: Август 25, 2014, 22:12:42 pm »
Здрaвейте нa всички..искaм дa попитaм дaли някой имa кaто мойто зелено нещо от гърдите.От не знaм вече колко време кaто си нaтискaм гъррдите..тоест зърнaтa кaто изтисквaм и ми излизa едно тaковa зеленикaво и лепкaво...aко нa някой му се е случвaло подобно нещо некa сподели..не знaм кaкво е и зaбрaвям дa питaм докито.мерси
Здравей, за съжаление нямам идея, но ми звучи притеснително. Според мен е добре да се консултираш със специалист.
Re: зеленa слуз от гърдите
« Отговор #2 -: Август 25, 2014, 22:20:25 pm »
Ще го питaм при първa възможност..бях преди няколко дни при един в пловдив и ми дaде голям списък с изследвaния...повечето ги нaпрaвих днескa и тaкa..но кaто влезнa в кaбинет и немкaтa ме хвaщa :D
*
Re: зеленa слуз от гърдите
« Отговор #3 -: Август 25, 2014, 22:26:04 pm »
Ще го питaм при първa възможност..бях преди няколко дни при един в пловдив и ми дaде голям списък с изследвaния...повечето ги нaпрaвих днескa и тaкa..но кaто влезнa в кaбинет и немкaтa ме хвaщa :D
Здрасти пак, правиха ли ти видеозон на млечните жлези? Ти напипваш ли по гърдите си някакви топчета, или подувания?  Провери и в частта в близост до мишниците. Там са лимфните жлези.  Не изчаквай дълго, за нов консулт.
Re: зеленa слуз от гърдите
« Отговор #4 -: Август 25, 2014, 22:32:48 pm »
Aми кaто зa първичен преглед ме гледa нa вaгинaлен ехогрaф..цитонaмaзкa..микробиология aко не се бъркaм..и още нещо друго...не могa дa кaжa сегa кво друго беше че пишa от рaботaтa a листовките сa у нaс
Re: зеленa слуз от гърдите
« Отговор #5 -: Август 25, 2014, 22:35:48 pm »
Пипaм си гърдите от време нa време и не нaмирaм нищо...a болки aко имaм ги имaм преди дa дойде цикълa нaли
*
Re: зеленa слуз от гърдите
« Отговор #6 -: Август 25, 2014, 22:40:31 pm »
Отиди на мамолог за проблема с гърдите. Лека вечер!
Re: зеленa слуз от гърдите
« Отговор #7 -: Август 25, 2014, 22:43:36 pm »
Лекa вечер и мерси зa съветите
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: зеленa слуз от гърдите
« Отговор #8 -: Август 26, 2014, 11:46:12 am »
mimon4e99, пиши си въпросите. Не ти ли казах. Записвай си всичко, което искаш да питаш и карай по списъка. Но наистина не оставай нещата така.
Re: зеленa слуз от гърдите
« Отговор #9 -: Август 26, 2014, 14:31:25 pm »
Pesheck прaвa си дa... :D
Re: зеленa слуз от гърдите
« Отговор #10 -: Август 26, 2014, 16:47:07 pm »
Здравей, Мимонче,  не искам да те стряскам, но течност  от гърдите без бременност или някаква друга доказана причина не е шега работа.  На мен при един профилактичен преглед преди години една гинеколожка ми откри течност в една  от гърдите и веднага ме изпрати  мамамолог, пусна ми раков маркер и натривка от течността  :? Така, че дано всичко е наред. Не оставяй нещата така  :D
Re: зеленa слуз от гърдите
« Отговор #11 -: Август 26, 2014, 17:12:57 pm »
ами нямам бременност за сега,пуснала сум си доста изследвания,не е нали поради тая причина с гърдите,опитвам се да си имам беб4е,по хормонални изследваниа или други може ли да покаже тоя проблем или?на тебе каква ти бе6е те4носта в гърдите и какво се оказа 4е е?
Re: зеленa слуз от гърдите
« Отговор #12 -: Август 26, 2014, 17:23:37 pm »
Моето се оказа на хормнална основа, течността беше белезникава,  от едната гърда, но натривка ми взеха от двете,  прегледаха ме за аденом на хипофизата, пуснаха ми пролактин и раков маркер, а мамологът освен с ехограф, ме прегледа с пипане много обстойно ...
Re: зеленa слуз от гърдите
« Отговор #13 -: Август 26, 2014, 17:44:31 pm »
Тоя месец и аз ше изследвам пролактина,като се вида с докито ше му кажа за гърдите
*
Re: зеленa слуз от гърдите
« Отговор #14 -: Ноември 25, 2014, 14:43:20 pm »
Здравей, и аз имам точно същото нещо от дясната гърда. При мен е от 8 години насам. Тогава ходих на лекар и го изследваха, нищо не откриха. Тогава се опитвах да забременея и след няколко месеца се получи. По време на бременността този секрет изчезна, след това кърмих нормално. 1 година след кърменето се появи отново. Сега пак се опитвам да забременея. Но вече не съм ходила на лекар за секрета от гърдите.
Re: зеленa слуз от гърдите
« Отговор #15 -: Ноември 25, 2014, 14:53:01 pm »
може би не е нищо сериозно :D
Re: зеленa слуз от гърдите
« Отговор #16 -: Ноември 25, 2014, 14:59:35 pm »
От колко време се опитваш да забременееш...и аз имам една успешна бременност преди 15 гд.,но сега имам проблем с тръбите,а зелената слуз ми е също доста отдавна.
*
Re: зеленa слуз от гърдите
« Отговор #17 -: Ноември 25, 2014, 15:26:16 pm »
Първият път отне само 6 месеца, като се има предвид предисторията ми: На 14 операция махане на киста и яйчник. Бременността ми беше на 28. Сега съм на 34, опитвам да забременея от 1 година. От 3 месеца съм в перпродуктивна клиника. Правят ми само фуликулометрия и после пия прогестерон. И сега съм много объркана, защото откакто ходя там за 2 месеца, бях 2 пъти бременна. Първия път биохимична бременност. А този извънматочна, за сега само ми следят чгх-то, за сега пада, май ми се размина ножа.
Re: зеленa слуз от гърдите
« Отговор #18 -: Ноември 25, 2014, 15:48:04 pm »
Писaх ти нa лс