0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

problem s zabremenqvaneto i invitro
« -: Август 21, 2014, 11:07:15 am »
zdraveite na vsi4ki na 23g sum ot 1g i 2meseca s priqtelq mi pravim opiti za bebe no ne se polu4ava sega v momenta sum na stimulaciq s klostilbegit i dufaston piq  gi ve4e dva meseca i bez rezultat izsledvani q ne sum pravila samo pregled i citinamazka,spermogramata na priqtelq mi e mnogo dobre.kato malka sum preturpqla operaciq ot spukan apendiks i mislq 4e vsi4ko idva ot tam.re6ena sum da napravq laparoskopiq diagnosti4na.ima li momi4eta preturpeli operaciq ot spukan apendiks i uspe li li sa da zabremeneqt
 :?
*
Re: problem s zabremenqvaneto i invitro
« Отговор #1 -: Август 21, 2014, 12:37:11 pm »
Моля те пиши на кирилица, ако нямаш има Кредор.

Клостилбегит се прави само ако има проходимост на тръбите, ти такова изследване не си правила.Спермограма в специализирана клиника, не в лаборатория.

Мисля че първо трябва да се насочиш към клиника по репродуктивно здраве и от там да започнат да правят нужните изследвания.

*
Re: problem s zabremenqvaneto i invitro
« Отговор #2 -: Август 25, 2014, 18:31:06 pm »
От личен опит ти препоръчвам да спреш с Клостилбегита. При него задължително се правят УЗИ, а още преди да се започне се прави поне цветна снимка на тръбите (най-малко). Да не говорим за хормоналните изследвания. Обърни се към специализирана клиника. Мен ме "лекува" цяла година "именита" докторка (от Благоевград съм) по същият начин както теб, но това беше през 2001 г. когато новите технологии и интернет не бяха общодостъпни и толкова известни. Изпила съм 10-11 опаковки (а на година се пият максимум 2). Резултатът беше спонтанна бременност завършила с аборт в 16 г.с. поради лекарско недоглеждане, а след това последва и извънматочна бременност. Впоследствие като тръгнах по Софийските клиники се оказа, че дясната останала тръба е нагъната, непроходима и без перисталтика....


*
Re: problem s zabremenqvaneto i invitro
« Отговор #3 -: Август 25, 2014, 22:05:46 pm »
zdraveite na vsi4ki na 23g sum ot 1g i 2meseca s priqtelq mi pravim opiti za bebe no ne se polu4ava sega v momenta sum na stimulaciq s klostilbegit i dufaston piq  gi ve4e dva meseca i bez rezultat izsledvani q ne sum pravila samo pregled i citinamazka,spermogramata na priqtelq mi e mnogo dobre.kato malka sum preturpqla operaciq ot spukan apendiks i mislq 4e vsi4ko idva ot tam.re6ena sum da napravq laparoskopiq diagnosti4na.ima li momi4eta preturpeli operaciq ot spukan apendiks i uspe li li sa da zabremeneqt
 :?
Здравей и от мен.  Момичетата вече са ти писали за клостилбегита - трябва мниго внимателно да се следи пациента при приема му. Освен това, няма какво да се занимаваш с квартални гениколози, щом опитвате от толкова време и не става, отивайте в специализирана клиника. Успех! :goodluck:
« Последна редакция: Август 25, 2014, 22:08:39 pm от kati_vm »