0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Нова ин-витро клиника в Пловдив - Ню лайф
« Отговор #120 -: Октомври 12, 2015, 11:53:20 am »
Здравейте момичета.Ако има някой по-къс протокол в тази клиника,нека пише ка протича,колко време,какви медикаменти се дават и тнт.Мерси
*
Re: Нова ин-витро клиника в Пловдив - Ню лайф
« Отговор #121 -: Октомври 13, 2015, 13:29:33 pm »
д-р Петрова определя с какви лекарства ще ти протече стимулацията,аз съм мн, доволна стараехме се с максимално ниски дози да изкараме добри яйцеклетки така че не се притеснявай в добри ръце си.Вземат ти през ден кръв да се следят хормоните и да определи дозата.Всичко ще е наред ще видиш 8O
Re: Нова ин-витро клиника в Пловдив - Ню лайф
« Отговор #122 -: Октомври 13, 2015, 21:12:56 pm »
Аз съм при Даскалов.Дай боже всичко е ок. :D
*
Re: Нова ин-витро клиника в Пловдив - Ню лайф
« Отговор #123 -: Октомври 14, 2015, 13:40:53 pm »
Аз съм при Даскалов.Дай боже всичко е ок. :D
Мимонче, не съм те забравила! Стискам сиииилно палци за сладко, здравичко бебче, а може и две. ;-) :goodluck: :goodluck: :goodluck: :babyflips: :babyflips:
Re: Нова ин-витро клиника в Пловдив - Ню лайф
« Отговор #124 -: Октомври 14, 2015, 14:40:03 pm »
Kati_vm,благодаря ти.Силно се надявам всичко да е ок.Все още не съм започнала стимулация,предстои ми,но чакам първо менструация(ако я разпозная въобще :) ),защото ми направиха дилатация и кървя още от нея.
Re: Нова ин-витро клиника в Пловдив - Ню лайф
« Отговор #125 -: Октомври 14, 2015, 19:24:54 pm »
mimon4e99, какво е дилатация?
Желая ти успешна скорошна процедура!
<br />
Re: Нова ин-витро клиника в Пловдив - Ню лайф
« Отговор #126 -: Октомври 14, 2015, 20:39:47 pm »
Иренче,при пробния трансфер док видя проблем и ме подложи на дилатация на цервикалния канал..ми разширяват го там нещо,за да не създаде проблем на изстинския трансфер.
*
Re: Нова ин-витро клиника в Пловдив - Ню лайф
« Отговор #127 -: Октомври 15, 2015, 18:13:11 pm »
Само недей да бързаш и да пришпорваш нещата Д-рДаскалов е добър специалист и ще доведе нещата до щастлив финал.Ако незапочнеш този цикъл следващия ще бъде,може така да е за добро.Тук сме заедно в борбата за детенце и който иска и има желание ще му се случи и това щастие поне така мисля аз, гледам да съм позитивна!!! :D :D :D
Re: Нова ин-витро клиника в Пловдив - Ню лайф
« Отговор #128 -: Октомври 15, 2015, 19:47:50 pm »
Даааааа, наистина недей да бързаш. Всички знаем колко голям специалист е д-р Даскалов.. И аз доста почаках докато започна стимулация, все нещо забавяше старта. Е, дано да е било за хубаво. Сега съм 13 ден от трансфера, в събота ще пускам кръвен и се надявам чакането да си е заслужавало. Успех на всички ви и мислете само положително! :D :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
*
Re: Нова ин-витро клиника в Пловдив - Ню лайф
« Отговор #129 -: Октомври 15, 2015, 21:24:09 pm »
Ivanela Ivanova-успех мила да се похвалиш веднага имам предчувствие че имаш вече бебче дано всичко да е наред,за колко да стискаме палци за едно или 2 :P
Re: Нова ин-витро клиника в Пловдив - Ню лайф
« Отговор #130 -: Октомври 15, 2015, 22:45:06 pm »
meri1, миличка много много ти благодаря! Стискайте палци за двечки, а пък да видим какво ще стане. Надявам се всичко да е наред при всички ни. Успех и на теб, ти докъде стигна?  :D :bighug: :bighug:
*
Re: Нова ин-витро клиника в Пловдив - Ню лайф
« Отговор #131 -: Октомври 16, 2015, 15:13:27 pm »
Направих нова цветна снимка, че ме съмняваше старата, да няма хидросалпингс,но д-р Петрова ме успокои,че всичко е ок и сега ще изчакаме сигурно 1 цикъл,да се изчистя и след това за ЗЕТ.Между другото някой има ли спомен колко се чака след ЦС? :wink:Пишете момичета как вървят нещата, гледам че мн малко се пише в този форум да не би да има друг форум за пациенти на Ню лайв 8O
Re: Нова ин-витро клиника в Пловдив - Ню лайф
« Отговор #132 -: Октомври 16, 2015, 17:09:54 pm »
Момичета,дай боже всички успеем.
Re: Нова ин-витро клиника в Пловдив - Ню лайф
« Отговор #133 -: Октомври 17, 2015, 17:33:54 pm »
Zdraveite momicheta, otchitam se s otricatelen rezultat 2.46 na 15 den ot transfera. Doktora mi kaza, che e otricatelen, no ako resha v Ponedelnik da go povtorq I d spra lekarstvata. Az ne vijdam smisul sa go povtarqm I da se natovarvam oshte, rezultata govori sam. Mislq oshte dnes da spra hapchetata, vie kakvo shte kajete?
*
Re: Нова ин-витро клиника в Пловдив - Ню лайф
« Отговор #134 -: Октомври 18, 2015, 01:20:33 am »
аз мисля че има надежда,все пак не е 0.може пък да има късна инплантация,изчакай още 2 дни то ще си покаже,недей да прибързваш
Re: Нова ин-витро клиника в Пловдив - Ню лайф
« Отговор #135 -: Октомври 18, 2015, 13:57:07 pm »
Мила, не мисля,че има надежда. На 10ти ден си бях правила уринарен тест и имаше втора мноооооого бледа чертичка. Вчера след кръвния пак си направих уринарен, и той е отрицателен. И да е имало нещо то е приключило. Много ми е болно, още не мога да се съвзема, но продължавам напред. Аз от вчера не съм ги зимала лекарствата. Благодаря за подкрепата наистина! Успех! :)
*
Re: Нова ин-витро клиника в Пловдив - Ню лайф
« Отговор #136 -: Октомври 18, 2015, 16:00:42 pm »
ех,мн. жалко каквото и да ти кажа няма да те успокои само времето лекува, аз 3 трансфера имам и повече от 0 не съм видяла и сега се навивам за 2ра лапароскопия все ми се струва че проблемът ми е в тръбите и наистина ще взема да ги махна ,хем да се успокоя,че съм приключила с тях.На първата ми лапаро защо не ги е прекъснал предния док,така ме е яд сега.сега на 2рата цветна снимка д-р Иванов каза че вижда течност в едната а другата запушена,няма да мирясам докато не ги махна предчувствам че има лек хидросалпингс и затова нестава иначе всичко друго е наред :?
Re: Нова ин-витро клиника в Пловдив - Ню лайф
« Отговор #137 -: Октомври 19, 2015, 16:40:58 pm »
Момичета и аз съм вече на стимулация.Днес ми е втори ден,по-къс протокол съм.Иванела Иванова,горе главата,тежко е но...,другия път ще стане.
Re: Нова ин-витро клиника в Пловдив - Ню лайф
« Отговор #138 -: Октомври 19, 2015, 18:38:39 pm »
Браво, mimon4e99  :D
Хайде успешна процедура  :D!!!
<br />
Re: Нова ин-витро клиника в Пловдив - Ню лайф
« Отговор #139 -: Октомври 19, 2015, 19:12:01 pm »
 Мерси :D