0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Нова ин-витро клиника в Пловдив - Ню лайф
« Отговор #60 -: Март 09, 2015, 12:11:55 pm »
Здравейте, след година неуспешни опити мисля, че ни е време да посетим специализирана клиника. От Бургас сме, но сме се насочили в Пловдив. Моля ви са малко помощ. Как ще протичат нещата от тук насетне. Ще си запася час, но за двамата ли да е? От първият ден ли се правят изследвания? Моля ако някой наскоро се е сблъсквам с топва да разкаже. Благодаря.
Re: Нова ин-витро клиника в Пловдив - Ню лайф
« Отговор #61 -: Март 09, 2015, 23:19:46 pm »
Здравей,
Първо си записваш час. Хубаво е да сте и двамата за да се направи спермограма на мъжа. А вече след преглед на теб ще ти бъдат назначени всички необходими изследвания, които можеш да направиш и в твоя град.
Успех!
<br />
Re: Нова ин-витро клиника в Пловдив - Ню лайф
« Отговор #62 -: Март 10, 2015, 13:02:00 pm »
Здравей HrisAni,най добре е ако имате възможност винаги да сте двамата :)
*
Re: Нова ин-витро клиника в Пловдив - Ню лайф
« Отговор #63 -: Март 10, 2015, 15:52:35 pm »
Най-добре и двамата да сте на първи преглед.И мъжът ти да се е въздържал между 3-5 дена,че ако искам материал,да се получи добро изследване  :wink:.По-добре си правете изследванията в клиниката.Ей го къде е Пловдив :lol: не разчитайте много на бургаските лаборатории,а и самите клиники повече се доверяват на собствени изследвания.Успех.
Това ли е клиниката,която работи съвместно са израелска такава? Скоро имаше статия в Стандарт и доста ме впечатлиха! Мисля ,че и д-р Даскалов е в екипа,ако не бъркам / а ако бъркам,ме извинете предварително  :oops:/.
/www.mamaibebe.com][/url]
*

    Danivan

  • *
  • 28
  • Тези, които носят светлина на другите, никога не о
Re: Нова ин-витро клиника в Пловдив - Ню лайф
« Отговор #64 -: Март 10, 2015, 20:01:16 pm »
Да точно така д-р Даскалов също е в клиниката,както и много други добри доктори .   Това е лично мнение  :D
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Re: Нова ин-витро клиника в Пловдив - Ню лайф
« Отговор #65 -: Март 12, 2015, 09:50:27 am »
Здравейте, записвам се и аз за темата!
От януари сме пациенти на д-р Добиринка Петрова - препоръчвам я горещо! Сменила съм доста лекари, смятам, че тя е нашия човек :)
HrisAni, запиши си час, влизате двамата, ако мъжа ти не е пил АБ и е имал пълно полово въздържание 3-5 дни, ще може и спермограма да направи. След като си поговорите с д-р Петрова, на теб ще ти направи преглед и започвате ;) Успех ти пожелавам.
На мен искрено се надявам вече да ми предстои ЦС и да имаме ясна представа как действаме.

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
Re: Нова ин-витро клиника в Пловдив - Ню лайф
« Отговор #66 -: Март 12, 2015, 14:43:45 pm »
Момичета до сега съм била при Даскалов,за първи път ще правя ин витро при него,мислите ли че е достатъчно добър,тъй като го прави от скоро???Някой да се похвали с положително тестче??? :D
*

    sev0402

  • **
  • 102
  • Вярата в сбъдването на мечтите ни прави по силни!
Re: Нова ин-витро клиника в Пловдив - Ню лайф
« Отговор #67 -: Март 12, 2015, 19:23:04 pm »
Момичета кога ще започвате процедури?И аз съм там при Даскалов,имам му доверие има златни ръце.
Не се отказвайте от мечтите си!
Re: Нова ин-витро клиника в Пловдив - Ню лайф
« Отговор #68 -: Март 12, 2015, 21:55:58 pm »
Аз си чакам заповедта - май-юни.....
<br />
Re: Нова ин-витро клиника в Пловдив - Ню лайф
« Отговор #69 -: Март 12, 2015, 22:04:07 pm »
А на мене от клиниката ми се обаждаха вчера и ми казаха за август..от юли на там да съм очаквала.
*
Re: Нова ин-витро клиника в Пловдив - Ню лайф
« Отговор #70 -: Март 15, 2015, 10:24:25 am »
22 Март 2015 /Неделя/, 14:00 часа –
Ден на Отворените Врати
в медицински център за репродуктивно здраве „Ню Лайф“


и безплатни консултации  до 25 Март с проф. Нери Лауфер и екипа  на „Ню Лайф“
за двойките, посетили деня на отворените врати.
« Последна редакция: Март 15, 2015, 10:26:53 am от marsi »

Re: Нова ин-витро клиника в Пловдив - Ню лайф
« Отговор #71 -: Март 16, 2015, 08:52:28 am »
Здравейте, от къде мога да намеря ценоразпис на клиниката или поне цената на първоначалния преглед ,изследвания и т.н. Посещава ли се с направления .Някой ако има инфо нека пише.
Re: Нова ин-витро клиника в Пловдив - Ню лайф
« Отговор #72 -: Март 16, 2015, 09:26:35 am »
22 Март 2015 /Неделя/, 14:00 часа –
Ден на Отворените Врати
в медицински център за репродуктивно здраве „Ню Лайф“


и безплатни консултации  до 25 Март с проф. Нери Лауфер и екипа  на „Ню Лайф“
за двойките, посетили деня на отворените врати.
Записах си час  :D
<br />
*

    Danivan

  • *
  • 28
  • Тези, които носят светлина на другите, никога не о
Re: Нова ин-витро клиника в Пловдив - Ню лайф
« Отговор #73 -: Март 16, 2015, 10:55:27 am »
Здравейте, от къде мога да намеря ценоразпис на клиниката или поне цената на първоначалния преглед ,изследвания и т.н. Посещава ли се с направления .Някой ако има инфо нека пише.

Здравей! Да работят с направления. Като цяло от клиниките, които съм посетила ценоразписа на  Ню лайф е много приемлив.
Успех !
Re: Нова ин-витро клиника в Пловдив - Ню лайф
« Отговор #74 -: Март 18, 2015, 11:43:06 am »
здравейте, момичета някой знае ли нещо за деня на отворените врати в тази клиника прочетох, че сега в Неделя има такъв ден и безплатни консултации с изрелския лекар
Може те ли да ми кажете дали си струва? и ако някой се е срещал с него ще ме преглежда ли или само консултира ?
Благодаря ви много
*

    Danivan

  • *
  • 28
  • Тези, които носят светлина на другите, никога не о
Re: Нова ин-витро клиника в Пловдив - Ню лайф
« Отговор #75 -: Март 18, 2015, 16:59:26 pm »
Само консултира, поне мен не ме е преглеждал . Аз на такъв ден на отворените врати през септември реших , че инвитрото ще го направя там . Успех.  Ако имаш нещо правено до сега операции, ЦС, изследвания или нещо друго ще е добре да ги носиш.
Re: Нова ин-витро клиника в Пловдив - Ню лайф
« Отговор #76 -: Март 19, 2015, 10:44:28 am »
Много благодаря!
Ще присъствам на дните на отворени врати сега говорих с тях, но за консултация  с професора съм в някаква листа за изчакващи всичко било пълно, но ми обещаха веднага да се обадят ако някой не дойде или се октаже.
Не вярам някой да се откаже, но никога не се знае :) иначе бяха много мили!
Re: Нова ин-витро клиника в Пловдив - Ню лайф
« Отговор #77 -: Март 23, 2015, 11:16:52 am »
Здравейте момичета, сега звънях в клиниката и си запазих час за първи преглед и консултация при д-р Петрова за 24 април ,тъй като нямаше свободни часове за този месец.
Мислех още сега да ходя, но какво да се прави, този месец ще го карам без доктори , а пък може и да се получи !

Пожелавам на всички ,които им предстоят процедури в клиниката да минат успешно и да бъдете много щастливи от резултата.
Re: Нова ин-витро клиника в Пловдив - Ню лайф
« Отговор #78 -: Март 25, 2015, 17:04:05 pm »
Здравейте, някой знае ли каква е успеваемостта в тази клиника. Колко успешни и колко неуспешни ин витро опита има до момента.
Re: Нова ин-витро клиника в Пловдив - Ню лайф
« Отговор #79 -: Март 26, 2015, 09:42:43 am »
Клиниката е съвсем нова и все още може би няма статистика. Ще се радвам и аз, някой който е правил вече процедури там да сподели опит.
<br />