0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Нова ин-витро клиника в Пловдив - Ню лайф
« Отговор #20 -: Септември 03, 2014, 13:23:56 pm »
Само д-р Даскалов ли ще прави инвитрото в тази клиника?
*

    sev0402

  • **
  • 102
  • Вярата в сбъдването на мечтите ни прави по силни!
Re: Нова ин-витро клиника в Пловдив - Ню лайф
« Отговор #21 -: Септември 03, 2014, 13:35:28 pm »
Предполагам,че няма да е само той,но други коище са незнам.
Не се отказвайте от мечтите си!
Re: Нова ин-витро клиника в Пловдив - Ню лайф
« Отговор #22 -: Септември 05, 2014, 19:00:32 pm »
Записвам се да следя темата. Д-р Даскалови са нашите лекари и много ще се радвам, скоро да започнат работа с фонда.
<br />
Re: Нова ин-витро клиника в Пловдив - Ню лайф
« Отговор #23 -: Септември 16, 2014, 08:00:01 am »
запис и от мен  :wink:
*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Re: Нова ин-витро клиника в Пловдив - Ню лайф
« Отговор #24 -: Септември 18, 2014, 10:07:50 am »
"Нов Ден на отворените врати в центъра по гинекология „Ню Лайф“

На 27 септември 2014 г. ще проведем нови две сесии, съобщи медицинският управител на „New Life“ д-р Добринка Петрова.
Припомняме, че фоайето на ин витро центъра се оказа тясно, за да побере пациентите, дошли да разгледат най-голямата и модерна израелска инвестиция в областта на репродуктивното здраве на Балканите в първия Ден на отворените врати. Този интерес прдължи и сега, и графикът за първата сесия на 27 септември от 10.30 ч. вече е запълнен.Като възможност - за желаещите пациенти и двойки с репродуктивни проблеми остава вторият час на 27 септември - 14.00 ч.

Пациентите ше имат изключителен шанс да бъдат консултирани от световно признати специалисти като проф. Нери Лауфер – безспорен авторитет в асистираната репродукция и един от първите, извършили успешно човешко ин витро в света. Към всяка двойка ще се прилага индивидуален подход, според специфичните нужди, посочиха управителят д-р Петрова и главният гинеколог на центъра д-р Георги Крумов.
При посещението си в „New Life” двойките с репродуктивни проблеми ще имат възможността да получат отговор на всички въпроси, които ги вълнуват. Те ще бъдат информирани за новостите при съвременните асистирани репродуктивни технологии и ще могат да се запознаят с персонала и изключително комфортните условия и начин на работа в центъра.

От „New Life“ напомняме, че желаещите двойки могат да заявят присъствие до 25.09.2014 на безплатния телефон - 0800 13 006 както и на 032 693 693."

https://www.facebook.com/Invitronewlife


Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън
Re: Нова ин-витро клиника в Пловдив - Ню лайф
« Отговор #25 -: Септември 26, 2014, 13:51:59 pm »
Здравейте някой от вас утре ще ходи ли? Аз мисля да отида, моЖе да се разберем и запознаем....
*

    sev0402

  • **
  • 102
  • Вярата в сбъдването на мечтите ни прави по силни!
Re: Нова ин-витро клиника в Пловдив - Ню лайф
« Отговор #26 -: Септември 27, 2014, 13:14:22 pm »
Момичета разказвай те......после как мина
Не се отказвайте от мечтите си!
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Нова ин-витро клиника в Пловдив - Ню лайф
« Отговор #27 -: Септември 28, 2014, 16:48:15 pm »
Според инфо от клиниката - вчера са били консултирани 34 двойки, за днес се очакват още 27-30.
За сега идеята им е това да се случва всеки месец - инфо ще има в страницата им във фейсбук. (Диип е дала линк)
*

    Danivan

  • *
  • 28
  • Тези, които носят светлина на другите, никога не о
Re: Нова ин-витро клиника в Пловдив - Ню лайф
« Отговор #28 -: Септември 29, 2014, 10:38:05 am »
Здравейте! Като изключим грешната информация , че  часа на започване беше 10,30 и малко закъсняхме беше изключително ползотворно посещението ми там. За в бъдеще мисля там да направим първият опит инвитро, когато сключат договор с фонда.  Дано това да е скоро, защото окачвам заповедта около Януари 2015г.
Re: Нова ин-витро клиника в Пловдив - Ню лайф
« Отговор #29 -: Октомври 09, 2014, 17:42:08 pm »
Здравейте и от мен.Аз ще правя там първата си инсеминация при д-р Даскалов.Има ли и други момичета?В момента подготвихме документите,изследвания и може би в понеделник на 13.10 ще се осъществи.Пожелавам на вас,а и на себе си УСПЕХ и нека новата клиника донесе мн.,много сбъднати мети.
Re: Нова ин-витро клиника в Пловдив - Ню лайф
« Отговор #30 -: Октомври 09, 2014, 18:49:36 pm »
Toни-то, супер , ще стискаме палци :)
А някой има ли информация кога има вероятност да сключат договор с ФАР? Нашата заповед би трябвало да излезе към май 2015г. и ако дотогава имат договор, аз също бих искала при д-р Даскалов да направя ИнВитро.
<br />
*

    sev0402

  • **
  • 102
  • Вярата в сбъдването на мечтите ни прави по силни!
Re: Нова ин-витро клиника в Пловдив - Ню лайф
« Отговор #31 -: Октомври 09, 2014, 19:41:50 pm »
Тони стискам палци да е и последна тази инсеминация,споделяй мнение,ние тук ще следим с интерес темата тъй като живо ни интересува.
Иренка очаква се мн.скоро подписването на договора с фонда,дано да е до края на месеца.
Очакваме да се включват вече момичета с процедури и резултати и нека да са само мн.много положителни.
Не се отказвайте от мечтите си!
Re: Нова ин-витро клиника в Пловдив - Ню лайф
« Отговор #32 -: Октомври 20, 2014, 11:44:46 am »
Здравейте и от мен! Страхотна клиника, страхотни специалисти! И аз ще правя първия си опит там, надявам се скоро да сключат договор с Фонда, чакам само това! Успех на всички!
Re: Нова ин-витро клиника в Пловдив - Ню лайф
« Отговор #33 -: Октомври 22, 2014, 07:56:31 am »
Здравейте:) Аз бях тази седмица на преглед при др Добринка Петрова. Много съм доволна от начина, по който протече прегледа и информацията, която ми даде.
За нея знам, че е специализирала в Германия и евентуално е следила пациентки на турски ин витро клиники, т.е. до определен ден тя ги е преглеждала и вероятно в сътрудничество с турските клиники е назначавала стимулация за ин витро.
Някой знае ли дали самата тя е провеждала самостоятелно ин витро процедури, т.е. стимулации, пункции и трансфери и къде?
Re: Нова ин-витро клиника в Пловдив - Ню лайф
« Отговор #34 -: Октомври 25, 2014, 09:11:04 am »
Аз също се записвам с първи впечатления от д-р Добринка Петрова. Много съм доволна от вниманието, което ми обърна и начина, по който ми обясни всичко. Точно поради липса на комуникация с лекуващия лекар сменям клиниката сега



*

    sev0402

  • **
  • 102
  • Вярата в сбъдването на мечтите ни прави по силни!
Re: Нова ин-витро клиника в Пловдив - Ню лайф
« Отговор #35 -: Ноември 01, 2014, 08:50:40 am »
Момичета,прекрасна новина.Клиники Ню Лайф вече е подписала договор с фонда.Честито на всички очакващи! :D
Не се отказвайте от мечтите си!
Re: Нова ин-витро клиника в Пловдив - Ню лайф
« Отговор #36 -: Ноември 01, 2014, 09:44:07 am »
Не успях да намеря клиниката по адреса, който е публикуван. Моля, дайте повече информация. Къде се намира? На ул. Македония никъде не намерих такава клиника, нещо бъркам.  :(
*

    sev0402

  • **
  • 102
  • Вярата в сбъдването на мечтите ни прави по силни!
Re: Нова ин-витро клиника в Пловдив - Ню лайф
« Отговор #37 -: Ноември 01, 2014, 10:05:14 am »
Намира се точно на гърба на автогарата.Като се качите по бетонния мост към кв.Кичук париш има Била от дясната дтрана,веднага след нея има светофар завива се на дясно и е доста на вътре.Няма как да сбйркате нататйк няма път.
Не се отказвайте от мечтите си!
Re: Нова ин-витро клиника в Пловдив - Ню лайф
« Отговор #38 -: Ноември 01, 2014, 10:41:59 am »
Момичета,прекрасна новина.Клиники Ню Лайф вече е подписала договор с фонда.Честито на всички очакващи! :D
Ех, че чудесна новина :)
A сигурна ли е информацията?
« Последна редакция: Ноември 01, 2014, 11:51:07 am от irenaa33 »
<br />
*
Re: Нова ин-витро клиника в Пловдив - Ню лайф
« Отговор #39 -: Ноември 01, 2014, 14:25:24 pm »
Момичета,прекрасна новина.Клиники Ню Лайф вече е подписала договор с фонда.Честито на всички очакващи! :D
Ех, че чудесна новина :)
A сигурна ли е информацията?

Да, сигурна е! :)
Успех на всички! :)