0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
С пожелание за здрави деца и родители и по-топли дни!
Който ще ходи на почивка, да изкара весело, за работещите да е лека и спорна  :D

Ние сме добре, през лятото в Банско също има доста туристи. Срещнах се с доста приятели през миналата седмица.
Предстои Джаз Фестивал , ако някой идва насам, да ми се обади  :wink:

Re: Августовска тема - уж е лято, ама не точно :)
« Отговор #1 -: Август 02, 2014, 15:05:45 pm »
Лято е, лятоооооо - особено по морето:)))))))))
Заповядайте около нас в Бургас  :wink: Има слънце, няма дъждддддд  :lol:

http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=50227.0

Здрави да сме всички!

Ние не сме се спряли в къщи - все сме нанякъде - за по ден, два, три, колкото Злато да не ходи на градинка и забравя, та после не иска да ходи  :lol: Но пак си ходи по 2-3 дни тук там.
*

    Bobbie

  • *
  • 5701
  • Beauty is in the eye of the beholder!
Re: Августовска тема - уж е лято, ама не точно :)
« Отговор #2 -: Август 02, 2014, 16:44:33 pm »
При нас почти винаги е лято, дори и през Март и Октомври. Днес ще празнуваме на Андреа рождения ден ( беше във вторник) и ще пълним басеинчета на двора.



Я кажете, края на септември, някъде 23-25ти Септември, дали ще е много късно за море?


  
Re: Августовска тема - уж е лято, ама не точно :)
« Отговор #3 -: Август 02, 2014, 17:36:09 pm »
Боби, честита ти рожденничка! Да е здрава и палава  :wink:

А за море - зависи от годината. Ходили сме и по това време на плаж, но като гледам тази година нещо........ освен да е септември топлия летен месец - друго не виждам да стане  :lol:

А пък аз тази вечер съм на събиране от випуска от 8-ми клас  :wink:
Лелееееееееее - 25 години от завършването му  :oops: Моля ви - не ме мислете за дърта  :lol: Само съм попорастнала мъничко /само на годинки/ - иначе ни на ръст, ни на акъл  :lol:  :lol:  :lol:

И Злато ще спи без мама тази вечер - хахахаха! Не ще де - искал мама! Да, ама ще е с тати и с бабааааааааа  :lol:
*
Re: Августовска тема - уж е лято, ама не точно :)
« Отговор #4 -: Август 03, 2014, 07:07:28 am »
Боби, предимно не става за море в края на септември, но знае ли човек :)

barbaron0708 и моя мъж го оставих на баба му, но си стегнал багажа и казал, че си тръгва  :lol: та ходих да го прибера.
*
Re: Августовска тема - уж е лято, ама не точно :)
« Отговор #5 -: Август 03, 2014, 23:59:00 pm »
Привет и от мен!
Тази година при нас си е лято, истинско лято. Доволна съм.
Утре младежът започва предучилищна. А госпожицата е от вторник на ясла (в градината на брат си). И така. Времето си лети, момичета (и особено, Барбаронче).

*
Re: Августовска тема - уж е лято, ама не точно :)
« Отговор #6 -: Август 04, 2014, 00:20:25 am »
Хе хе, и аз най-после записах моя младеж на детска градина. Ще ходи три дни за по три часа сутрин да почне най-сетне да учи английски, после у дома за обяд и следобеден сън. Вчера измерихме времето, нужно да стигнем до градината - 20 минути пеша Марково ходене. Поръчахме заедно раница от инетернет. Радостни вълнения, а сякаш вчера го прибрахме от болницата...

Боби, да ти е жива и здрава Андреа!
blue sky, още много топли седмици ви пожелавам.
Re: Августовска тема - уж е лято, ама не точно :)
« Отговор #7 -: Август 04, 2014, 00:24:06 am »
Времето си летиииииии, но ние си оставаме същите  :lol:

Това потвърдих след снощния купон  :wink:

Леко понадебеляли /понагънати  :lol:/, но иначе духом сме си същите, отпреди 25 години!
Много гот си изкарахме снощи! Видяхме се , понаприказвахме се, поиграхме си - от всичко доволно  :wink:
Само дето бях заобградена от "лелки и баби"  :lol:  :lol:  :lol: Ами че всички почти имат голеееееееееееееееми деца, а някои даже и внуци  :oops: Обаче азззззззз - млада мама с почти "4 -годишно лапе" /както казва самото лапе  :lol:/ Та много добре се чувствах даже! Едно от предимствата на по-късното сдобиване с дете  :lol:

А Злато добре са се справили с баба, дядо и тати! Попопитал той за мама, понатъжил се, но му минало набързо и се мили с баба си, играли и накрая даже заспали  :lol: А сутринта имаше една доволна муцунка като ме видя на спалнята!

Хайде, честито на "учиниците"! Да са здрави и да ходят редовно!
*
Re: Августовска тема - уж е лято, ама не точно :)
« Отговор #8 -: Август 04, 2014, 01:51:54 am »
Брей, Барбаронче! Чак и внуци на няма и 40.  8O  Не си губят времето хората.
То и аз ще стана баба след някоя и друга годинка, но моят случай е друг.  8)
« Последна редакция: Август 04, 2014, 14:41:00 pm от blue_sky »

*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Августовска тема - уж е лято, ама не точно :)
« Отговор #9 -: Август 04, 2014, 08:28:09 am »
Барбароне, хич не ми се хвали с 25 годишнина от 8 клас. Моята беше 2011. Но понеже трябваше да пътувам до Д-град, да остана да спя там и да оставя, тогава едногодишната Ники с баща ѝ, отложих купона. Те сами се справят прекрасно де, ама трябваше да избирам между другарска среща и ДРЗ Варна, та избора беше лесен :lol:.
Иначе моята „градинарка“ и днес е във ваканция, понеже завеяната ѝ майка забрави, че за над 10 дни ѝ трябва бележка от ЛЛ, че е здрава. Та днес ще ходим за бележка. Пък и се надявам да успеем да се видим д една приятелка. Тя има син набор на Ники, да си поиграят децата. Пък и мамите да се наклюкарстват. :lol:
Re: Августовска тема - уж е лято, ама не точно :)
« Отговор #10 -: Август 04, 2014, 08:56:24 am »
Блу, на няма и 40 години сме :wink: - 25г от завършване на 8ми клас  :lol:

А аз днес заведох дребното на градинка и може да си направя един плаж без него  8) Дали е егоистично от моя страна?!?!?!?! Май нееееееее! Че нещо не мога да вляза в крак след онази вечер  :oops: Нямам тренинг, ейййййй! И вчера на работа, днес ми се полага малко релакс  :lol:

Хайде, хубав, здрав и слънчев ден ви пожелавам!
*
Re: Августовска тема - уж е лято, ама не точно :)
« Отговор #11 -: Август 04, 2014, 10:05:35 am »
За плажа без деца потвърждавам, че е супер :)



   La vita è bella
*
Re: Августовска тема - уж е лято, ама не точно :)
« Отговор #12 -: Август 04, 2014, 14:42:04 pm »
Можеш да почетеш и книжка. :-)
40, де. Поправих се. Ама пак ми се вижда раничко, де. Ама всеки си знае.

Re: Августовска тема - уж е лято, ама не точно :)
« Отговор #13 -: Август 04, 2014, 21:13:02 pm »
То раничко де, ама....... и аз се ожених на 19 и ако всичко беше ОК, щях да имам 20 годишно дете  :wink:
Та.........

А за плажа - аз пак не бях самичка - с племенницата, ама тя е на 27год.  :wink:
Та си полежах днес и си побъбрихме на спокойствие, което не ни се случва често  :lol:
Re: Августовска тема - уж е лято, ама не точно :)
« Отговор #14 -: Август 05, 2014, 12:05:55 pm »
Момичета, ще ходим на малка почивка (за пръв път с бебето ще пътуваме) и се ужасих от списъка, който спретнах - около 40 реда са само неговите неща (без дрехите вътре).
Няма да го показвам на мъжа ми, че ще иска да го съкратим.
А сигурно накрая пак нещо ще съм забравила.  :lol:
*
Re: Августовска тема - уж е лято, ама не точно :)
« Отговор #15 -: Август 05, 2014, 12:16:01 pm »
Ние след първото пътуване решихме, че ни трябва по-голяма кола :)



   La vita è bella
*
Re: Августовска тема - уж е лято, ама не точно :)
« Отговор #16 -: Август 05, 2014, 14:01:31 pm »
Така е. Дори и за щерка ми, която е почти на две, трябват сума ти работи. Вече към 3 почват да ползват повечето неща на възрастните.
Добре поне, че открих сгъваемо столче за хранене, че след последното ни пътуване, когато нейно височество си се хранеше в моя скут, а аз след всяко ядене трябваше да се преобличам, изцапана с какво ли не, направо щях да откача. Препоръчвам го с две ръце.

*
Re: Августовска тема - уж е лято, ама не точно :)
« Отговор #17 -: Август 06, 2014, 08:43:21 am »
Момичета, ще ходим на малка почивка (за пръв път с бебето ще пътуваме) и се ужасих от списъка, който спретнах - около 40 реда са само неговите неща (без дрехите вътре).
Няма да го показвам на мъжа ми, че ще иска да го съкратим.
А сигурно накрая пак нещо ще съм забравила.  :lol:
:lol: Добре дошла в клуба на пътуващите  :lol: Свиквай  :lol:
Като се родиха децата бяхме с Рено Клио с 2 врати, бяха на 2 месеца като пътувахме за повече време, няма да ти кажа колко багаж събра (в това число 2 кошари, 2 матрака и двойна количка), имах чувство че е разтегателно. Елфи е жив свидетел  :lol:
Сега сме с Хонда Сивик (естествено не е комби), сега за почивката и палатки и спалнии чували носихме, малко остана  и на носа да имам багаж, но се натикахме. Перфектна работа за дрехите ми свършиха вакуумните торби, намаляват обема най-малко наполовина. юкъдето и да ходите, все ще има една прахосмукачка да вакуумираш за навръщане.
Блу, замислям се, ама не виждам да е намалял багажа на лапетата след 3, дори става повече, че те докато са бебета и дрехите са по-малки и по-малко, сега са хем по-големи (дрехите), хем като вземат да бягат се потят повече и искат постоянно преобличане.
Re: Августовска тема - уж е лято, ама не точно :)
« Отговор #18 -: Август 06, 2014, 08:52:40 am »
Направо ме доошашкахте  :lol:
Mimi, това с Реното Клио и двете деца, балабар с кошарите и количката ..... нямам думи просто.
Ние ще се съберем в колата, но самата подготовка за пътуването, а после и разтоварването на багажа след връщането, малко ми стопява ентусиазма за почивката  :lol:
Ние няма да носим кошара. Бебо ще спи при нас на спалнята. Няма да носим и корито за къпането (ще го къпем с душ слушалката) и въпреки това толкова други неща има  :D
« Последна редакция: Август 06, 2014, 09:17:21 am от 47 Smiles »
*
Re: Августовска тема - уж е лято, ама не точно :)
« Отговор #19 -: Август 06, 2014, 09:02:28 am »
точно това щях да пиша, че е абсолютно излишно да се носят легени и корита, все пак на душа или на умивалника, ако е по-малко бебето е перфектно :)
да ви кажа аз за толкова години вече се научих да събирам багаж, наистина колкото ни е необходим, а не да влача всичко за което се сетя, защото може да ни потрябва.
Като бяхме само двамата и ние бяхме с рено клио двувратка, е едва побираше само нашия багаж. :lol: Сега елате ме вижте как взимам по 3 тениски и 2 чивта къси гащи на големите, а за децата взимам по един кат дрехи за всеки ден от почивката, плюс 3-4 резервни в случай на аварии :lol:
Това със списъка е перфектно, което си направила. И аз така пиша поне 3-4 дни преди тръгването, за да отсея най-необходимото. :)