0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: стойности БЕТА ЧХГ
« Отговор #40 -: Юли 17, 2016, 10:58:38 am »
Злате,

Знам как се чувстваш, аз не бях на себе си и не можех да осъзная какво се случва. Щом имаш прогестеронова терапия, не се притеснявай за зацапването, защото това предписват и без друго в такъв случай.
Много много се радвам за теб и вярвам, че всичко ще е наред!
« Последна редакция: Юли 17, 2016, 11:00:20 am от Mirracles »
*
Re: стойности БЕТА ЧХГ
« Отговор #41 -: Юли 17, 2016, 11:02:54 am »
Много благодаря за куража, който ми давате.
 :bighug:
"Не ми казвай, че небето е лимитът, след като има стъпки на Луната."
"И все пак, докато имам дъх, топя ледените цветя по прозорците си, защото имам душа, която не може да не се надява.”
“Sad birds still sing.”
*
Re: стойности БЕТА ЧХГ
« Отговор #42 -: Юли 17, 2016, 11:15:15 am »
Zlateto, аз на 10-тия ден прокървих еднократно и понеже не бях правила още тест си казах "това е краят", но отидох все пак да пусна тест и резултата беше 390. След 2 дни беше 900. Така че спокойно! Случва се. Ти все пак се чуй с док, но за преглед е рано така че аз бих пуснала и утре един кръвен, за да ми е спокойно.





*
Re: стойности БЕТА ЧХГ
« Отговор #43 -: Юли 17, 2016, 11:24:46 am »
Руми, благодаря, че писа.
Аз на преглед не мисля да ходя - знам, че е много рано. Може би ще повторя теста във вторник, за да са минали отново 48 часа и да ми е по-лесно пресмятането. А с Док ще се чуя утре, за да споделя резултатите и да разбера дали ще има промяна в дозите на лекарствата.
"Не ми казвай, че небето е лимитът, след като има стъпки на Луната."
"И все пак, докато имам дъх, топя ледените цветя по прозорците си, защото имам душа, която не може да не се надява.”
“Sad birds still sing.”
*
Re: стойности БЕТА ЧХГ
« Отговор #44 -: Юли 17, 2016, 12:29:15 pm »
Злате, много се радвам  :), всичко е наред със стойността на ЧХГ, разбираемо е притеснението ти (всички тук знаем през какво минаваш и много добре разбираме тревогите ти  :hug2:), но каквото зависи от теб вече си го направила.
Разбира се, чуй се и с лекаря си!

Много се радвам, прегръщам те, вярвам че всичко ще бъде наред!  :)
« Последна редакция: Юли 17, 2016, 14:08:00 pm от marsi »

*
Re: стойности БЕТА ЧХГ
« Отговор #45 -: Юли 17, 2016, 14:02:36 pm »
Marsi, благодаря за подкрепата от :heartbeat:!
Не мога да скрия, че чувствам малко паника. Винаги съм си мислела, че това ще е един от най-щастливите дни в живота ми, а аз си умирам от страх. Вглеждам се във всяка промяна, която се случва; търся симптоми и се притеснявам, когато някой от тях отшуми или намалее. А всъщност съм в самото начало и знам, че не трябва да се панирам толкова; че тези неща нищо не значат и че всичко е толкова индивидуално. Надявам се скоро да се отърся от тази тревожност и всичко да се нареди по правилния начин.
"Не ми казвай, че небето е лимитът, след като има стъпки на Луната."
"И все пак, докато имам дъх, топя ледените цветя по прозорците си, защото имам душа, която не може да не се надява.”
“Sad birds still sing.”
Re: стойности БЕТА ЧХГ
« Отговор #46 -: Юли 17, 2016, 15:29:50 pm »
Злате,тихичко честито :) много,много се радвам за теб...повтори теста във вторник,чуй се с док и всичко ще е наред :) ще видиш,наистина трябва да си спокойна и позитивна...а,що се отнася до притесненията и тревогите тепърва започват и нямат край :lol: хем си минала през това веднъж доколкото си спомням имаше голям син или се бъркам? Тъй като и моите са с 11 г. разлика за някои неща така се шашкам,че разсмивам бабите и татко им най-редовно...
Стискам палци всичко да е наред до края и те прегръщам :D
*
Re: стойности БЕТА ЧХГ
« Отговор #47 -: Юли 17, 2016, 15:40:25 pm »
Алекс, благодаря и на теб за отделеното внимание!
Може би обаче ме бъркаш с друго момиче, защото на мен ми е първа бременност - като повечето тук, чакана и безкрайно желана. Може би и затова съм така объркана и шашната :oops:
От сърце да са ви здрави и слънчеви съкровищата. Напълно убедена съм, че всичко, през което минаваме, си заслучава до последната тревога.
 :bighug:
"Не ми казвай, че небето е лимитът, след като има стъпки на Луната."
"И все пак, докато имам дъх, топя ледените цветя по прозорците си, защото имам душа, която не може да не се надява.”
“Sad birds still sing.”
Re: стойности БЕТА ЧХГ
« Отговор #48 -: Юли 17, 2016, 17:09:45 pm »
Честито и от мен,с пожелания за безпроблемни и усмихнати 9м.И нека има повече такива резултати
*
Re: стойности БЕТА ЧХГ
« Отговор #49 -: Юли 17, 2016, 18:50:53 pm »
Zlate стискам ти палци и на краката!


Носи в душата си зелено дърво и пееща птичка навярно ще долети
Re: стойности БЕТА ЧХГ
« Отговор #50 -: Юли 17, 2016, 22:19:46 pm »
Злате с Теди съм те объркала извинявай
Точно това се опитвах да ти кажа няма значение дали ти е първа или втора бременност...тревогите са еднакви :)
Успокой се,всичко ще е наред,вярвам в това :)
 :bighug: :crossfingers:
*
Re: стойности БЕТА ЧХГ
« Отговор #51 -: Юли 18, 2016, 07:30:51 am »
Злате, добре ти е ЧХГ- то :P
Кринон гела  действа по-агресивно и може да се получи излющване от лигавицата, не се притеснявай.
Re: стойности БЕТА ЧХГ
« Отговор #52 -: Юли 18, 2016, 14:06:08 pm »
Здравейте и от мен. Мин седмица бяха 10 дена от инсеминацията ми и си направих кръвен тест резултата беше 1,880mU/ml. Моята лекарка, че съм бременна, обаче не е ли бременност, ако стойността е най-малко 5?
Благодаря ви предварително :)
*
Re: стойности БЕТА ЧХГ
« Отговор #53 -: Юли 18, 2016, 16:03:31 pm »
Момичета, златни сте!
Благодаря безмерно за успокоителните думи.
Днес говорих с Док. Съобщих прекрасната новина и няма да казвам как се зарадва, но това, предполага се, е нормално. Аз съм стреснатата :oops:. След разговора, обаче, съм много по-спокойна. Няма нищо притеснително в стойностите на ЧХГ - каза, че си нараства перфектно. Не държи да пускам още веднъж, но аз утре ще го направя за мое си успокоение. Относно петъчното зацапване, ми увеличи двойно дозите на Дуфастона и Но-шпа. Аз засега нямам някакви притеснителни неразположения, надявам се да продължи така. На преглед съм в края на другата седмица :)

ПП: Тара, аз четох тези работи за Кринона, но вида на "парченцата" ме поизплаши много. Иначе, поне 2-3 пъти виждам бежови остатъци от препарата, но те не ме стресират така. 
"Не ми казвай, че небето е лимитът, след като има стъпки на Луната."
"И все пак, докато имам дъх, топя ледените цветя по прозорците си, защото имам душа, която не може да не се надява.”
“Sad birds still sing.”
*
Re: стойности БЕТА ЧХГ
« Отговор #54 -: Юли 18, 2016, 16:08:18 pm »
Злате, ама ако знаеш само ако знаеш колко се радвам за вас.Ще стискам силно палци и вярвам, че накрая ще имате едно прекрасно бебенце.Върви ти прекрасно ЧХГ-то.

ПП. И сега ако кажете, че ДРЗ не е магия :)

*
Re: стойности БЕТА ЧХГ
« Отговор #55 -: Юли 18, 2016, 16:46:21 pm »
ПП. И сега ако кажете, че ДРЗ не е магия :)

Не е магия, Маги. Много повече е, много! :heartbeat:
Точно на ДРЗ си говорих с Руми колко ми е било интересно да слушам на презентациите за замразените ембриони и трансфери и как чутото обърна всичките ми представи за тази част от асистираната репродукция и ето, че сега чакаме Чудо точно от един (само един) такъв замразен Олаф yahoo_17
"Не ми казвай, че небето е лимитът, след като има стъпки на Луната."
"И все пак, докато имам дъх, топя ледените цветя по прозорците си, защото имам душа, която не може да не се надява.”
“Sad birds still sing.”
*
Re: стойности БЕТА ЧХГ
« Отговор #56 -: Юли 18, 2016, 17:09:07 pm »
Злате, много се радвам и стискам палци за едно малко сладко мартенско бебе  :crossfingers:



   La vita è bella
*
Re: стойности БЕТА ЧХГ
« Отговор #57 -: Юли 18, 2016, 21:48:01 pm »
Sisinkasz, щом лекарката ти е казала, че е положителен, значи е така. Има различни мерни единици и това за над 5 е вярно, но явно е за друга мерна единица. Честито и лека бременност!

Злати, честито! Много се радвам за теб. Всичко ще бъде наред. Прегръщам те.

*
Re: стойности БЕТА ЧХГ
« Отговор #58 -: Юли 19, 2016, 15:35:23 pm »
Блу, Руми...
 :bighug:
ЧХГ от днес (12 ден след трансфер или ~53 часа след предишния тест) е 1040 mU/ml 8O. Пак се удвоява на ~30 часа. Мисля да спирам вече с тестовете. Явно така ще я караме :lol:
« Последна редакция: Юли 19, 2016, 15:38:07 pm от Zlateto ♡ »
"Не ми казвай, че небето е лимитът, след като има стъпки на Луната."
"И все пак, докато имам дъх, топя ледените цветя по прозорците си, защото имам душа, която не може да не се надява.”
“Sad birds still sing.”
Re: стойности БЕТА ЧХГ
« Отговор #59 -: Юли 19, 2016, 15:46:04 pm »
Злате,

Чудесно си се удвоява! Пожелавам ти лека бременност!
Чакаме те в темата на бременните!