0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Юнска тема - лято, ваканция, жега и ... дъжд
« Отговор #20 -: Юни 14, 2014, 12:04:02 pm »
Ние ползваме
вода:-  Розов Девин, Келто
млечни- Боженци, Маркели
Кренвирши - послушайте и другите момичета , по курортите е по-добре да не рискувате (иначе на Леки и Бони не са чак толкова зле, но са за възрастни 18+ :)
Re: Юнска тема - лято, ваканция, жега и ... дъжд
« Отговор #21 -: Юни 16, 2014, 11:52:00 am »
Мацки, може ли някой да препоръча добър мебелист в София за шкафчета (ПДЧ, МДФ)? В класната стая на Димана има само за класа в обратната смяна и с родителите от нашия клас се разбрахме да правим за бъдещите първолаци. Сега ни трябват 3 оферти, от които да избираме и да почваме, че да са готови до началото на учебната година.
Даниел 07.06.06  Димана 05.10.07
*
Re: Юнска тема - лято, ваканция, жега и ... дъжд
« Отговор #22 -: Юни 16, 2014, 14:56:09 pm »
Мацки, може ли някой да препоръча добър мебелист в София за шкафчета (ПДЧ, МДФ)? В класната стая на Димана има само за класа в обратната смяна и с родителите от нашия клас се разбрахме да правим за бъдещите първолаци. Сега ни трябват 3 оферти, от които да избираме и да почваме, че да са готови до началото на учебната година.

Здравей Мармотче,

това е телефона на добър мебелист : 0896-682-496 Матей Панчаревски. Той прави и шкафчетата за детската градина на децата на Касси.

Поздрави
*
Re: Юнска тема - лято, ваканция, жега и ... дъжд
« Отговор #23 -: Юни 30, 2014, 13:43:40 pm »
Оле, ужас, месеца свършва, а темата едва на втора страница  :lol: А преди как сае пишеше...
Нищо ли интересно няма покрай вас? Само да ми дойде писателската муза и ще покажа/разкажа за пиратското парти.
*
Re: Юнска тема - лято, ваканция, жега и ... дъжд
« Отговор #24 -: Юни 30, 2014, 15:34:08 pm »
Здравейте момичета, от седмица насам сме вече в Сл. Бряг. Мисля, че се адаптирахме, дано така бъде и за напред. Слънцето е умерено и така даже е по- добре. Тихо и спокойно е за сега, но тук ще бъдем почти месец, ще видим.. Благодаря на всички за препоръките. Ако няко ще идва насам, да свирка :Pможе и да се засечем.
Хубав ден


*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Юнска тема - лято, ваканция, жега и ... дъжд
« Отговор #25 -: Юни 30, 2014, 23:07:21 pm »
Мими, училище, градина, нищо интересно. Един график са ми направили моите диванета - то карате, то танци, то футбол... Сега тръпна, че щерката ще има концерт на 27ми от танците, да я видим как ще се представи, че тя у дома танцува, пък там все ми разправя, че не иска на сцена да излиза :D
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю