0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Честит Първи юни на всички деца! :D
Честит Първи юни и на всички пораснали деца,
които са запазили у себе си детския дух!

Бъдете щастливи, усмихнати и позитивни!
Децата да слушат родителите,
но и родителите да слушат децата! :wink:



Макар и в заглавието да написах "ваканция", моите деца ще си ходят на градина в тия пусти сборни групи.
Нямаме вариант за село - просто нямаме такова. Едната баба, която има задължението да взема всеки ден децата от градина, живее в центъра, а другата - в кв. Здравец.

Дано да спрат скоро тия порои и наводнения, че ми писна да си екипирам децата сутрин с гумени ботуши и с дъждобрани... :x

Бъдете добри и не губете кураж! :)
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Юнска тема - лято, ваканция, жега и ... дъжд
« Отговор #1 -: Юни 01, 2014, 08:06:34 am »
Честит Празник, скъпи, наши Деца -   маестро :music22: музика
Бъдете здрави, усмихнати, умни, щастливи, прекрасни, устремени и невероятни!
Обичам ви!



Присъединявам се към пожеланията на Маги и за вече попорасналите, като мен  :P



Моите тревоги около адаптацията на племенницата у дома,
бяха напълно неоснователни. Благодаря за подкрепата!
С помощта на Гери, която оформи една грамота за успешно завършване и добрата воля на
госпожите и директорката на Митака и направихме страхотна изненада,
като й я връчиха на неговото тържество специално "пристигнала" от Пловдив!

Много трепетни са тези моменти, малкото и така чакано вързопче вече ще е първокласник!
И всичко сякаш мина за един миг... Попътен вятър на всички бъдещи първокласници!
Много знания и прекрасни моменти в училище!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Re: Юнска тема - лято, ваканция, жега и ... дъжд
« Отговор #2 -: Юни 01, 2014, 09:12:38 am »
Честит празник на всички дечица!
Честит празник и на всяка една от вас, която се чувства като дете :)

Хубав и прекрасен ден!Тук за сега е слънчево и аз мисля да се разходим по центъра(или каквото е останало от него) и да видим има ли програма за празника.

*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Юнска тема - лято, ваканция, жега и ... дъжд
« Отговор #3 -: Юни 01, 2014, 14:41:14 pm »
Честит празник на всички! Много слънчеви емоции!
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
Re: Юнска тема - лято, ваканция, жега и ... дъжд
« Отговор #4 -: Юни 01, 2014, 15:12:22 pm »
Честит празник на всички дечица!
Днес за първи път ще водим Жорко на цирк  :) Дано да му хареса.

*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Юнска тема - лято, ваканция, жега и ... дъжд
« Отговор #5 -: Юни 01, 2014, 15:35:54 pm »
Честит празник на всички деца и техните родители! Бъдете здрави и щастливи!

Поздрав от Врабеца Рошко
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Юнска тема - лято, ваканция, жега и ... дъжд
« Отговор #6 -: Юни 01, 2014, 19:45:08 pm »
Честит Празник на всички деца и техните семейства!  :ballons:


*
Re: Юнска тема - лято, ваканция, жега и ... дъжд
« Отговор #7 -: Юни 01, 2014, 22:00:17 pm »
Честит празник на всички дечица!

Ако не вярвате в чудеса вероятно сте забравили,че всеки от нас е чудо!
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Юнска тема - лято, ваканция, жега и ... дъжд
« Отговор #8 -: Юни 01, 2014, 22:37:14 pm »
Честит празник (не е свършил още)!
Днес голямо миткане измиткахме - преди обед, следобед ... Сутринта ни изненада и двамата, като стана и без подканяне се преоблече сама. Отишла при баща си рекла „айде да мием зъбите и да ям“. Подозирам, че очакването за ходене навън и срещи с деца е задействало иначе туткавата ми и лигавка щерка.
Re: Юнска тема - лято, ваканция, жега и ... дъжд
« Отговор #9 -: Юни 02, 2014, 13:36:13 pm »

Цитат
Цитат на  Jam  ( от майската тема )
п.п. у нас никога не може да се случи детето да добара случайно шоколадов бонбон, просто защото не се оставят по достъпни места отворени кутии... ако ме разбирате."

У нас също това не би се случило, но в случая бяхме в свекърва ми и точно тогава изобщо не знаех ,че в хола на секцията има кутия с бонбони, понеже и те обикновено не ги държат там. Не съм чак толкова безотговорна, колкото явно звуча ... ако ме разбирате  :wink:
*
Re: Юнска тема - лято, ваканция, жега и ... дъжд
« Отговор #10 -: Юни 12, 2014, 08:44:21 am »
Привет и от нас!
Досега се чудих имаме ли тема или не :)
Около нас е малка лудница - върви трескава подготовка за пиратско парти :) Лапетата не могат да си намерят място от кеф, всеки ден броим колко още остава.
Растат децата със скоростта на светлината :) Само да са здрави :)
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Юнска тема - лято, ваканция, жега и ... дъжд
« Отговор #11 -: Юни 12, 2014, 12:32:11 pm »
о, Мими, вие вървите по нашия път с пиратската тема :)
нали сме астрални близнаци с вас - на една дата.

тази година, моето момче отказа всякакви украси по тортата (искал обикновена шоколадова като за възрастни) и всякакви маскировки на аниматора (казах му да дойде некостюмиран).


растем ли, що ли....
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Юнска тема - лято, ваканция, жега и ... дъжд
« Отговор #12 -: Юни 12, 2014, 12:58:01 pm »
Да :)
Ние тръгнахме от торта с море, та стигнахме до пиратски кърпи с черепи (снощи правих) и карта със съкровище за търсене.
Остана само съкровището да набавя и още плат за 3 кърпи да взема, че нещо много пирати се очертават  :lol:
Трябва да измисля къде да го скрия - хем да е на трудно място, хем да не ми обърнат къщата  :lol:
*
Re: Юнска тема - лято, ваканция, жега и ... дъжд
« Отговор #13 -: Юни 12, 2014, 14:41:51 pm »
Здравейте,
скоро мислим да пътуваме към морето, в Слънчев бряг.

Ще сменяме разни марки там, ясно е, но като не ги знаем. Дано не се налага да висим дълго по маркетите и то в подбиране на най-елементарни нужди. Затова моля, да споделите /предложите:
- коя вода да купуваме, подходяща за малки деца?
- обича да похапва кремвирши (Bio Wiener Wurst) коя марка са добри, с какво става да ги заместим?
- мляко? И прясно и кисело, кое е качествено? Лоши неща четох за млеката...

Имам въпроси много и понеже ще пътувам сама с дъщеря си, тревогата и вълнението ми се е преплело някак си... Благодаря.
Радвам се, че се постопли! Хубав ден


Re: Юнска тема - лято, ваканция, жега и ... дъжд
« Отговор #14 -: Юни 12, 2014, 14:48:25 pm »
Да :)
Ние тръгнахме от торта с море, та стигнахме до пиратски кърпи с черепи (снощи правих) и карта със съкровище за търсене.
Остана само съкровището да набавя и още плат за 3 кърпи да взема, че нещо много пирати се очертават  :lol:
Трябва да измисля къде да го скрия - хем да е на трудно място, хем да не ми обърнат къщата  :lol:
Предишните години имах идеи за търсене на съкровище на партитата за рождените дни, които бяха тогава в къщи на двора, ама така и не ги реализирах, за което много съжалявам. Хубаво си решила, децата ще се забавляват.
*
Re: Юнска тема - лято, ваканция, жега и ... дъжд
« Отговор #15 -: Юни 12, 2014, 16:38:31 pm »
- коя вода да купуваме, подходяща за малки деца? - Девин розов етикет
- обича да похапва кремвирши (Bio Wiener Wurst) коя марка са добри, с какво става да ги заместим? - никакви кренвирши не давай.
- мляко? И прясно и кисело, кое е качествено? Лоши неща четох за млеката... - аз купувам "На баба" - кисело и прясно или "Домлян" - кисело, но рядко се намира.

*
Re: Юнска тема - лято, ваканция, жега и ... дъжд
« Отговор #16 -: Юни 12, 2014, 23:49:54 pm »
Лоли, лек път и приятно изкарване! :-)

*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Юнска тема - лято, ваканция, жега и ... дъжд
« Отговор #17 -: Юни 13, 2014, 00:26:28 am »
- обича да похапва кремвирши (Bio Wiener Wurst) коя марка са добри, с какво става да ги заместим?

кремвирши в България - не!

в Слънчев бряг не знам на какво ще попаднете по супермаркетите, ако изобщо има такива там.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: Юнска тема - лято, ваканция, жега и ... дъжд
« Отговор #18 -: Юни 13, 2014, 14:20:47 pm »
lolly кога смяташ да пътуваш с дъщеря си? Юли-август са пикови месеци.Внимавай много особено когато излизаш вечер !има немалко джебчий  да не говоря за пияните чужденчета ,които ти запушват пътя ,докато се разхождаш  :drunk: понякога гледката не е красива.скъпо е всичко.Девин розов и Банкя са според мен най-хубавите води.за кренвирши няма да коменирам твърдо НЕ! Ако намериш вашата марка ще е добре.за млякото кис. И прясно съм съгласна с mimi26  Домлян и На баба ще ги намериш.има супер маркети,но са малко!весела ваканция :)
« Последна редакция: Юни 13, 2014, 14:23:23 pm от shinzou »

Make an ovulation ticker
Дядо го няма-04.08.2015 г.
*
Re: Юнска тема - лято, ваканция, жега и ... дъжд
« Отговор #19 -: Юни 13, 2014, 19:56:20 pm »
кремвирши в България - не!

в Слънчев бряг не знам на какво ще попаднете по супермаркетите, ако изобщо има такива там.
Имаме, бре! И кренвирши, и супермаркети  :lol:

Друг е въпросът, че аз в Слънчев бряг на семейна почивка с дете не бих тръгнала, ама айде да не ви отчайвам - може да имате късмет.
Ако сте с кола, ще ти пиша къде да пазарувате читави продукти на нормални цени.