0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Заповядайте в новата темичка на щъркеловата банда  :D
Дано да е на късмет на всички!
:)





http://www.youtube.com/watch?v=25juWGqwLqQ
http://www.youtube.com/watch?v=VCUlC3l7PcQ


Момичета, казвайте кой къде е, ако искате да правим списъци  :wink:
*
Има ли още щъркели?  :wink:
Хайде пишете, кой на къде е!  :wink:
Нека да продължим традицията!  :)
*
Жалко ,че тази темичка е празна .Наистина беше полезна !!!!
Здравейте,аз съм от тези който видя ++++тест през май,ама за кратко,малко след това получих спонтанен аборт и сега се лутам в коя темичка да се включа и намеря сродни души с който да сме си от полза!
*

    sev0402

  • **
  • 102
  • Вярата в сбъдването на мечтите ни прави по силни!
Герита,съжалявам за случилото се.Имай вяра и продължи напред за да откриете причините това да се случи.Тук в сайта на Зачатие винаги ще намираш,хора които ще те подкрепят и в добро и в лошо.Лошото вече е минало,а сега следва хубавото-аз винаги така се успокоявам,опитай и ти.
Не се отказвайте от мечтите си!
Мерси много " sev0402"След аборта пуснах генетичните,който може да са причина за спонтанния аборт.Оказа се,че съм предразположена към тромбофилия,не усвоявам правилно фолиевата киселина  и витамин Б12,сега след като взимам мерки за тези отклонения и ми предстои фоликулометрия се надявам нещата да се случат по бързо и по по-добър начин....Благодаря много за подкрепата и разбирането!
« Последна редакция: Юни 09, 2014, 18:51:42 pm от Gerita »
*
Жалко ,че тази темичка е празна .Наистина беше полезна !!!!

Така е Фови! Преди време тази темичка на нас ни беше доста полезна :)
Да се надяваме, че отново ще подновим дискусиите в нея! :)


Gerita, съжалявам за това, което ти се е случило! Много добре си направила, като си пуснала генетични изследвания. Дано всичко от тук нататък да е ОК!

Както ти е казала  sev0402, тук, в "Зачатие" ще намериш подкрепа!
Успех!

Жалко ,че тази темичка е празна .Наистина беше полезна !!!!

Така е Фови! Преди време тази темичка на нас ни беше доста полезна :)
Да се надяваме, че отново ще подновим дискусиите в нея! :)


Gerita, съжалявам за това, което ти се е случило! Много добре си направила, като си пуснала генетични изследвания. Дано всичко от тук нататък да е ОК!

Както ти е казала  sev0402, тук, в "Зачатие" ще намериш подкрепа!
Успех!

Благодаря ви момичета.... :balk_81: :bighug:
Жалко ,че тази темичка е празна .Наистина беше полезна !!!!

Така е Фови! Преди време тази темичка на нас ни беше доста полезна :)
Да се надяваме, че отново ще подновим дискусиите в нея! :)


Gerita, съжалявам за това, което ти се е случило! Много добре си направила, като си пуснала генетични изследвания. Дано всичко от тук нататък да е ОК!

Както ти е казала  sev0402, тук, в "Зачатие" ще намериш подкрепа!
Успех!


Да ,а когато беше в силата си и всички обичаха ,разтоварваха и споделяха в нея ,модераторите я затвориха(искаха да пишем в друга тема) ,нещо пречеха тогава многото хора и списъците които си правихме ......
*
Да не се връщаме назад, silvi_1980, темичката отново е активна  :)
Нека да се изпълни с много приятни и полезни дискусии и
най-вече с много положителни тестчета!!! Желая хубав ден на всички  :D

*
Да не се връщаме назад, silvi_1980, темичката отново е активна  :)
Нека да се изпълни с много приятни и полезни дискусии и
най-вече с много положителни тестчета!!! Желая хубав ден на всички  :D

Права е Марси :)
Давайте да я напълним отново с положителни емоции и тестчета :)

Скъпи момичета, тази сутрин след 2 дена закъснение си направих тест и показа, че съм бременна :D Много съм щастлива, събудих от сън и таткото, за да му покажа 2-те чертички, а той ми вика "Какво е това? Спи ми се" и като му обясних, така взе да се хили :) Много сме щастливи наистина!
Скъпи момичета, тази сутрин след 2 дена закъснение си направих тест и показа, че съм бременна :D Много съм щастлива, събудих от сън и таткото, за да му покажа 2-те чертички, а той ми вика "Какво е това? Спи ми се" и като му обясних, така взе да се хили :) Много сме щастливи наистина!
Честитооо,леко бременеене!Зареди се вече само с положителни мисли ,ние сме с теб :grouphug: :ballons: :bighug:
ХУбаво е,че вече има + тест,дано повлечеш крак.. :D :D :D
Честита бременност Снежинке! Успешни 9 месеца  :cloud9: и едно послушно бебче накрая  preggo

Make an ovulation ticker
Дядо го няма-04.08.2015 г.
*
Скъпи момичета, тази сутрин след 2 дена закъснение си направих тест и показа, че съм бременна :D Много съм щастлива, събудих от сън и таткото, за да му покажа 2-те чертички, а той ми вика "Какво е това? Спи ми се" и като му обясних, така взе да се хили :) Много сме щастливи наистина!
Пожелавам на всички наши мъже такова сутрешно събуждане!!!
Благодаря ви за милите думи и подкрепата :) Все още не мога да повярвам, когато ходих на лекар преди седмица ми каза, че нямам овулация и ще трябва да ме стимулира с Клостилбегит. И очаквах да ми дойде цикълът, за да започна да ги пия. А то бебчо вече е станал :) Дано има валеж от положителни тестове и много усмихнати майчета :)