0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2014г
« Отговор #260 -: Юли 02, 2014, 17:24:01 pm »
Ембрионите на 3-ти или 5-ти ден не се виждат с просто око, само с микроскоп. Трансферът се контролира с капката, в която се поставят ембрионите.

Изобщо не очаквайте да видите клетки - такива се отделят милиони от лигавицата на матката всеки ден, всеки месец, постоянно. Идеята, че съсиреците представляват ембриони в ранна бременност (4-8 седмица), е абсурдна.
Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2014г
« Отговор #261 -: Юли 02, 2014, 17:30:51 pm »
Права си, май наистина е абсурдно.Незнам защо си помислих че може да има връзка.


Не търси сила и увереност извън себе си, защото те идват отвътре."
*
Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2014г
« Отговор #262 -: Юли 02, 2014, 20:10:18 pm »
Здравейте! Сега докато си лежа и си мисля - ако от 3 Е се е захванало само 1, какво се случва с другите 2? Сами ли се "изхвърлят" като цикъл или става нещо друго?....(понякога се хващам, че много мисля :))))) )
Здравей, и аз съм се чудела над това.При моят опит ми върнаха 3 ембриона-захвана се един.Имах два обилни кръвоизлива със съсиреци и все се чудя дали това не бяха останалите два ембриона.
alexxxa съжалявам за неуспеха.Дан оследващия е успешен.
Успех на всички!
Здравей! Успешната бременност при този опит ли беше, за който пишеш?


Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2014г
« Отговор #263 -: Юли 03, 2014, 07:09:51 am »
Здравей, да при този опит беше :) То третия месец все с кървене и зацапване бях, като сложиш и двата кръвоизлива при които тотално се сривах.Но Слава Богу всичко беше наред.


Не търси сила и увереност извън себе си, защото те идват отвътре."
*
Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2014г
« Отговор #264 -: Юли 03, 2014, 11:02:16 am »
Здравейте! Сутрешния тест излезе с много бледа втора черта, утре ще пусна кръвен за да нямам повече съмнения...Явно ще се простим с надеждата за собствено дете, защото този 5-ти опит ми е последен. За моя надежда си повтарям, че сигурно е рано за този тест (след ЕТ на 3 ден, кръвен на 11-тия - 22,83 (10-я се падна в неделя) и домашен на 14-ти), но отчитайки, че вече освен болките от време на време в гърба от лежане, всички други болежки ми изчезнаха - и умората, и "боцванията" в корема ту вляво, ту вдясно, ту под пъпа, ПМС и куп други, почти не се надявам на някакви чудеса... И все пак утре може и да се окаже друго...


Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2014г
« Отговор #265 -: Юли 03, 2014, 11:41:36 am »
kvg08 не спирай да вярваш, не се предавай. До последно има надежда, спри да мислиш и да се шашкаш. Просто вярвай, всичко ще е наред :)


*
Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2014г
« Отговор #266 -: Юли 03, 2014, 12:40:00 pm »
kvg08 не спирай да вярваш, не се предавай. До последно има надежда, спри да мислиш и да се шашкаш. Просто вярвай, всичко ще е наред :)
По принцип не се предавам лесно и съм "малко" инат (за 5-ти път се "инатя"), ама то вече организма и годините борба - тежка категория вече си казват думата...


*
Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2014г
« Отговор #267 -: Юли 03, 2014, 12:46:54 pm »
А защо не пусна кръвен на 13-тия ден да видиш как нараства? И днес би свършило работа.
Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2014г
« Отговор #268 -: Юли 03, 2014, 13:04:18 pm »
Да, най-добре пусни кръвен и пак ти казвам не се побърквай излишно, въпреки че аз също откачам и се притеснявам, но няма смисъл. Ще бъде, не го мисли :)


*
Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2014г
« Отговор #269 -: Юли 03, 2014, 13:33:53 pm »
Да, най-добре пусни кръвен и пак ти казвам не се побърквай излишно, въпреки че аз също откачам и се притеснявам, но няма смисъл. Ще бъде, не го мисли :)
Утре ще пусна, защото така или иначе си имам работа в района на лабораторията...а и днес нямам шофьор ;)


Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2014г
« Отговор #270 -: Юли 03, 2014, 14:35:52 pm »
Да, най-добре пусни кръвен и пак ти казвам не се побърквай излишно, въпреки че аз също откачам и се притеснявам, но няма смисъл. Ще бъде, не го мисли :)
Утре ще пусна, защото така или иначе си имам работа в района на лабораторията...а и днес нямам шофьор ;)

kvg08 Моля се за теб и стискам палци!!!Успех!!!!!
Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2014г
« Отговор #271 -: Юли 03, 2014, 15:27:50 pm »
Kvg08,стиснати палчета и от мен,на един хал сме,на мен ми е шести опит и също ще бъде последен.Дано и ние се почувстваме истински щастливи...Аз съм вече 9 ден след ET и засега удържам фронта... :crossfingers:
*
Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2014г
« Отговор #272 -: Юли 03, 2014, 16:38:03 pm »
Kvg08 като гледам какво си писала за мен  ти си  си направо бременна.
При мен нещата бяха така :ЕТ на ембриони на 3-ти ден - 14-ти ден пуснах кръвен беше 143,а на 17-ти ден уринен с 2-ра черта която не беше много ясно изразена.Не знам защо съдиш по симптомите аз нямах нито един.Резултата е в подписа ми.Ти си прави сметка  :wink:,мисля че имаш шансове и чакам утре резултата  :)


п.п.Момичета май е време за нова тема вече сме Юли,нека някой да пусне

*
Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2014г
« Отговор #273 -: Юли 03, 2014, 19:13:22 pm »
Kvg08 като гледам какво си писала за мен  ти си  си направо бременна.
При мен нещата бяха така :ЕТ на ембриони на 3-ти ден - 14-ти ден пуснах кръвен беше 143,а на 17-ти ден уринен с 2-ра черта която не беше много ясно изразена.Не знам защо съдиш по симптомите аз нямах нито един.Резултата е в подписа ми.Ти си прави сметка  :wink:,мисля че имаш шансове и чакам утре резултата  :)


п.п.Момичета май е време за нова тема вече сме Юли,нека някой да пусне
Здравейте! Благодаря на всички за подкрепата!!! Да ви кажа резултата от малкото ми проучване (от приятелки и други четива), който ме ободри малко - има вероятност тестовете Sure check, които така щедро подаряват в клиниката (и като се сетя за тъпата му реклама с щъркелите ме напъва "смях") да не е много в ред. При стойности над 150-200 ЧХГ да показва едвам забележима втора линия. В листовката му никъде не пише над колко отчита, на Clearview си пише над 25. (имам такъв и сега се чудя защо не си направих него, ама викам тоя е от миналата година...). Имам някаква надеждица, въпреки че корема ми си стана почти плосък...не знам дали е нормално?
И, да вече е юли, а ние залисани в проблемите си даже и не забелязваме...:) Докъде ли можем още да психясаме (пиша го в добрия смисъл) :)
« Последна редакция: Юли 03, 2014, 20:10:56 pm от kvg08 »


*
Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2014г
« Отговор #274 -: Юли 03, 2014, 20:15:23 pm »
Позволявам си да пусна юлската тема: http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=50496.0