0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Нашите проблеми
« -: Юни 29, 2006, 11:06:00 am »
Здравейте, досега не съм писала в тази част на форума. При нас диагнозата е "мъжки фактор", но аз съм убедена че нещата са комплексни, дори и психологически.... Как да се откъснем от тези мисли, когато само това и единствено това ми е в главата.
Засега очакваме резултати от ЗДР. каса, кандидатстваме по инвитро програмата. Все още не сме правили подобни опити и се надяваме че "чудото ще ни споходи", но чудесата стават, когато не ги очакваш...
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Нашите проблеми
« Отговор #1 -: Юни 29, 2006, 22:46:51 pm »
Мила Габи дано това чудо да стане час по скоро !!!!!!дано не се налага да правите инвитро!!!!!Понякога стават чудеса и то в момент в кой то  най малко очакваме!Сега се опитай да спреш малко да мислиш само за това........наслади се на лятото  на половинката..слънце..море..и и остави на съдбата тя да реши!
И ако недай боже не се получи на есен ще продължиш борбата с инвитро.Успех мила!!!!От все сърце ти желая да успееш в борбата си!!!! :bighug:
*
Re: Нашите проблеми
« Отговор #2 -: Юни 30, 2006, 11:08:17 am »
МЕрси мила Ади за хубавите думи :bighug:
Много е хубаво в тези жеги някой да ти изпрати такова хубаво послание! Дано през лятото чудесата се усмихнат за всички! :balk_5:
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Нашите проблеми
« Отговор #3 -: Юни 30, 2006, 13:51:16 pm »
Мила Габи,бях писала в Форума-
"Всеки един ден от нашето болезнено очакване ни доближава до ЧУДОТО!"
И това ме води в моята ежедневна емоционална битка с проблема!
И колкото повече си го повтарям толкова по-добре се чувствам!
Желая на теб и на всички ни УСПЕХ! :grouphug2:

Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Re: Нашите проблеми
« Отговор #4 -: Юни 30, 2006, 14:15:20 pm »
СТрахотна мисъл!