0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Огестан
« -: Февруари 23, 2014, 17:45:18 pm »
Здравейте момичета, нова съм във форума и искам да ви питам някоя от вас пила ли е "Огестан" (Ogestan) витамини-гинекологът ми ги предписа, защото от 4 месеца правим опити за бебе. Когато не можах да ги намеря в аптеките звъннах на доктора ми и попитах може ли да ми изпише други, а той ми каза че трябвало да пия точно тези и резултата щял да дойде много скоро. Та въпроса ми е някой пил ли ги е и имало ли е ефект :)
*
Re: Огестан
« Отговор #1 -: Февруари 23, 2014, 22:31:04 pm »
dani_8803, Огестан се препоръчва най-вече при бременност и кърмене, предполагам е добър и преди забременяване, заради високото съдържание на Фолиева к-на, също Омега-3, вит.D, вит.Е и йод. Формулата е добра, приемай го, както е препоръчал лекарят ти. Но това е хранителна добавка и не е реалистично да се твърди, че тя ще ти помогне да забременееш, единствено ще подкрепи организма с основни витамини и йод.
Ако при редовни опити след половин година не постигнете желаната бременност, обърнете се към специалист за необходимите основни изследвания: проследяване на фоликулите до овулация, Цветна снимка за проходимост на тръбите, хормони, спермограма.  Успех :)!
« Последна редакция: Февруари 23, 2014, 22:57:16 pm от marsi »

Re: Огестан
« Отговор #2 -: Февруари 24, 2014, 12:52:37 pm »
Благодаря ти много за информацията, дано не ми се налага да стигам до тази стъпка, а резултата да дойде по скоро.
*

    фиона

  • ***
  • 299
  • моето чудо се случи
Re: Огестан
« Отговор #3 -: Февруари 24, 2014, 19:21:53 pm »
Цитат
Здравейте момичета, нова съм във форума и искам да ви питам някоя от вас пила ли е "Огестан" (Ogestan) витамини-гинекологът ми ги предписа, защото от 4 месеца правим опити за бебе. Когато не можах да ги намеря в аптеките звъннах на доктора ми и попитах може ли да ми изпише други, а той ми каза че трябвало да пия точно тези и резултата щял да дойде много скоро. Та въпроса ми е някой пил ли ги е и имало ли е ефект :)

На мен също ми беше предписан от гинеколог, но не мога да го намеря повече от 3 м. и го замених с актив мама,който е със същият състав.

Успех с опитите! osi_9
Re: Огестан
« Отговор #4 -: Февруари 25, 2014, 09:03:27 am »
и аз много трудно го намерих, но го има в аптека Марешки. Доктора ми беше дал един номер на една жена, която е дистрибутор и ми беше казал, ако имам трудност с намирането да и звънна да ми го изпрати.
Re: Огестан
« Отговор #5 -: Февруари 25, 2014, 09:07:02 am »
Дори ейсега разглеждах състава на Актив мама и ми изглежда доста по ефективно ( с по голямо съдържание на витамини) и наполовин цена от Огестан.
*

    фиона

  • ***
  • 299
  • моето чудо се случи
Re: Огестан
« Отговор #6 -: Февруари 25, 2014, 10:16:14 am »
 osi_9 Да,това имам предвид!
Re: Огестан
« Отговор #7 -: Януари 05, 2015, 00:20:55 am »
Дори ейсега разглеждах състава на Актив мама и ми изглежда доста по ефективно ( с по голямо съдържание на витамини) и наполовин цена от Огестан.
Благодаря за информацията.