0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Хранителна добавка за отслабване 2be slim?
« -: Февруари 16, 2014, 19:37:27 pm »
Здравейте,
Ползвали ли сте хранителна добавка за отслабване 2be slim? Какви са ви наблюденията и отзивите. Ще се радвам да споделите мнение :)
« Последна редакция: Февруари 16, 2014, 20:33:31 pm от Мецани »

Re: Хранителна добавка за отслабване 2be slim?
« Отговор #1 -: Февруари 26, 2014, 15:38:34 pm »
Не е особено известна, аз поне не съм я чувала. Не бих рискувала с подобен продукт  :?
* премахнато от модератор
Re: Хранителна добавка за отслабване 2be slim?
« Отговор #2 -: Март 08, 2014, 14:57:42 pm »
Здравейте,
Реших да пробвам  :). Пия я от пет дни и вече съм с близо два кг надолу  :) , опитвам се да огранича и хапването, съчетах и с упражнения и се чувствам много добре. Ще споделя към края на месеца какъв е резултата :)

*
Re: Хранителна добавка за отслабване 2be slim?
« Отговор #3 -: Април 22, 2014, 17:42:20 pm »
Здравейте,
Реших да пробвам  :). Пия я от пет дни и вече съм с близо два кг надолу  :) , опитвам се да огранича и хапването, съчетах и с упражнения и се чувствам много добре. Ще споделя към края на месеца какъв е резултата :)
А може ли линк към продукта? И каква е цената му?

Re: Хранителна добавка за отслабване 2be slim?
« Отговор #4 -: Април 23, 2014, 00:40:47 am »
Като го напишеш в гугъл излиза.
Но все пак нека отбележим две неща:
1, продуктът се предлага само в сайт, няма го в аптечната мрежа.
2, За артикула е уведомена БАБХ, но не мисля, че уведомена означава на 100% да е ОДОБРЕНА.

Областна дирекция по безопастност на храните вх. номер 2555/15.10.2013 София-град

телефон на БАБХ 0700 122 99

Все пак не забравяйте йо-йо ефекта, а два килограма за пет дни се свалят и с три кисели млека дневно...после си ги вдигаш де, но...

Душка, виждам, че от доста време се бориш. Изходът за теб е работа с личен диетолог и фитнес, приспособен за теб. Всякакви добавки могат да помогнат, но ефектът при тях е йо-йо.
една статия по темата:

www.bb-team.org/articles/3363_yo-yo-efekt
[/url][/url]
*
Re: Хранителна добавка за отслабване 2be slim?
« Отговор #5 -: Април 23, 2014, 21:26:21 pm »
Душка, виждам, че от доста време се бориш. Изходът за теб е работа с личен диетолог и фитнес, приспособен за теб. Всякакви добавки могат да помогнат, но ефектът при тях е йо-йо.
една статия по темата:

www.bb-team.org/articles/3363_yo-yo-efekt
Jasmin, благодаря ти за мнението и препоръките към мен. Не се боря от много време, напротив още не съм започнала диетата, за сега само проучвам нещата. ;) Но понеже имам хормонални проблеми, ми се иска малко с нещо да се подпомогна, да се застраховам, така да се каже. Не мога да си позволя нито личен диетолог, нито фитнес. За това чакам с нетърпение лятото! ;) Тогава ще имам домашни плодове и зеленчуци, много бачкане в градината и пиене на вода, което правя само през лятото. До сега съм отслабвала само с Дюкан, нямаше йо-йо ефект. Прочетох статията, благодаря!

Re: Хранителна добавка за отслабване 2be slim?
« Отговор #6 -: Април 23, 2014, 21:51:17 pm »
Аз съм неспециалист, ако искаш, ще ти помогна. Протеиновата е близка до дюканската и ти препоръчвам да я направиш сега веднъж и през лятото втори път.
За фитнеса - да не мислиш, че аз се скъсвам да вися във фитнеса :lol: има малки хитринки за извайване на мускулите от рода:
пробвай да вървиш 5-10 минити само на пръсти във вас и после кажи как е дупето и бедрата :D
[/url][/url]
Re: Хранителна добавка за отслабване 2be slim?
« Отговор #7 -: Октомври 17, 2014, 12:24:13 pm »
Аз не бих изполсвам подобен продукт!!!
*редактирано от модератор