0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Здравейте ,

От няколко години имам проблем със зацапване около овулация. Обиколих половината лекари в София, като чух много и различни мнения - от стрес, до полипи. Ходих при едни от най- добрите специалисти по хистероскопия, които отхвърлиха наличието на полип. В последствие изследвах 2-3 пъти хормори , но имам съвсем леки отклонения в отношението LH / FSH. При последното изследване на хормоните ме приеха в болница и не пуснах само прогестерон, тъй като бях приета на 3-ти ден от меструацията . Последно ходих при лекар, който обясни, че матката ми е много удебелена и че това се дължи на нисък прогестерон и ми изписа да пия Дуфастон. Вече втори месец пия Дуфастон, но матката отново беше по- дебела от нормалното и ми увеличиха дозата. От доста време правим опити за бебе, но за момента резултат няма. Четох по статии, че има изследване Сонохистерография , с което може да се огледа вътрешността на матката. Моля, някой да сподели , ако си е правил такова изследване и дали е по- безболезно от хистероскопията, защото се притеснявам, че проблемът ми отново не е с прогестерона... Ще се радвам, ако споделите опит в подобна ситуация. Благодаря предварително.

« Последна редакция: Ноември 21, 2013, 15:31:23 pm от miljonka_bg »