0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Уреаплазма и HPV16
« -: Ноември 20, 2013, 16:59:18 pm »
Здравейте! От около година с приятеля ми правим опити за бебе, но неуспешни. Правя си редовно прегледи, но последната ми цитонамазка преди 2 месеца излезе 3та а група. Оттам започна обикаляне по лекари и повторни изследвания. Днес ми излязоха резултатите: HPV 16 и уреаплаза. Моля, ако някой се е сблъсквал с такова нещо да даде малко информация, какво да очаквам.. Благодаря! :(
Re: Уреаплазма и HPV16
« Отговор #1 -: Ноември 20, 2013, 18:44:23 pm »
Здравей  :) Ами за HPV веротно ще ти вземе биопсия лекарят ти, така се прави, а и тип 16 е високо рисков. После ще ти изпише имуностимулиращ продукт, например Изопринозин. Може и да те маже с лекарство след лечението с имуностимулатора. Не твърдя, че ще е точно така, поне при мен така беше ( имах тип 56). На следващия тест го бях преборила вируса. За уреаплазмата, понеже скоро лекувах - ами антиботик и за теб и мъжа ти и също таблетки против гъбички три пъти по време на лечението. Също и мазане с Клотримазол и никакъв секс. Аз ги изтребих от първия път тези гадости. Надявам се да съм те ориентирала малко! Успех и скорошна бременност  :D