0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Новият вид на сайта не ми харесва
« Отговор #40 -: Юни 29, 2006, 10:31:45 am »
Роузи, не е тва бе...
На мен ми дава всичко в егати едрия шрифт. Маркирани и немаркирани - не мога да разбера коя съм отваряла и коя не да я чета и все си ми дава - тва ново. Не се ориентирам ама изобще в новата обстановка.
Явно е въпрос на навик, но за сега не ми харесва... имам чувството че е копнат отнякъде тамлет /май така се казваха готовите типови страници/ за форум , създадени са му хиперлинковете ...и пишем в него.
Забележка - не мрънкам, ще свикна.
Лейди, отдолу под началната страница на форума има "Маркирай като прочетени", маркирай го, защото предполагам сега ти дава всичко като ново. Другите настройки са от профила, да си оправиш писанието в подписа  :P
Вярвам, че всеки един от тук ще сбъдне мечтата си!

*

    лили

  • *****
  • 2151
  • мързи ме да натискам шифт-а
Re: Новият вид на сайта не ми харесва
« Отговор #41 -: Юни 29, 2006, 11:30:45 am »
искам да попитам нашия любезен админ възможно ли е да има опция маркирай всичко като прочетено за всеки отделен форум а не за всичките форуми като общо.
и друго като изпратех лс в стария форум то си седеше в изпратени докато не бъдеше прочетено и после се местеше в получени. а сега не мога да разбера дали ми е получено и прочетено лс. може и да е въпрос на настройки...ама ако е така обясни ми го мола ти се като на жена... :D 8)
и друго се сещам - пощенската кутия колко лс събира преди да се напълни. преди показваше в % а сега цъ.
« Последна редакция: Юни 29, 2006, 11:36:32 am от Lilly »
ОСТАВЕТЕ СТЕФКА НА МИРА!
*
Re: Новият вид на сайта не ми харесва
« Отговор #42 -: Юни 29, 2006, 12:35:35 pm »
И аз исках да питам съвсем същото като Лили  :D
- Не мога да разбера дали изпратеното от мен съобщение е прочетено или не;
- не виждам в "Изпратени съобещиня" последните, все ми стои дата 23.06., а аз съм изпращала и след това;
- не знам кога ми се пълни пощенската кутия
When the things seem most hopeless - this is a prelude to when real opportunities begin



*
Re: Новият вид на сайта не ми харесва
« Отговор #43 -: Юни 29, 2006, 13:45:39 pm »
Здравей,
искам да попитам нашия любезен админ възможно ли е да има опция маркирай всичко като прочетено за всеки отделен форум а не за всичките форуми като общо.
За момента не е възможно. Така като гледам по другите форуми също няма такава, значи не е предивдена въобще.
и друго като изпратех лс в стария форум то си седеше в изпратени докато не бъдеше прочетено и после се местеше в получени. а сега не мога да разбера дали ми е получено и прочетено лс. може и да е въпрос на настройки...ама ако е така обясни ми го мола ти се като на жена... :D 8)
И това не мога да ти го кажа как става. По принцип имаш Outbox (изпратени съобщения) но не знам дали реагират по някакъв начин когато чивека преочете съобщението.
и друго се сещам - пощенската кутия колко лс събира преди да се напълни. преди показваше в % а сега цъ.
Това е защото тук няма ограничение за броя на личните съобщения - enjoy :-)
*
Re: Новият вид на сайта не ми харесва
« Отговор #44 -: Юни 29, 2006, 16:29:22 pm »
Аз не бях влизала 3 дни и днес, като видях новият форум, направо щях да се разплача..не ми допадна и изобщо не можех да се ориентирам. Сега започвам са свиквам, обаче не мога да разбера как  да се върна от форума към началната страница на сайта? Понеже като натисна "Заглавна страница" ми зарежда форума, а не отивам в началото на сайта?  :ask:
*
Re: Новият вид на сайта не ми харесва
« Отговор #45 -: Юни 29, 2006, 16:37:16 pm »
обаче не мога да разбера как  да се върна от форума към началната страница на сайта? Понеже като натисна "Заглавна страница" ми зарежда форума, а не отивам в началото на сайта?  :ask:
Това скоро ще бъде оправено - шапката на сайта ще се появява отгоре във форума.

Поздрави
*
Re: Новият вид на сайта не ми харесва
« Отговор #46 -: Юни 29, 2006, 16:47:11 pm »
Мерси за пояснението, beast! Ще чакам!
Re: Новият вид на сайта не ми харесва
« Отговор #47 -: Юни 29, 2006, 16:50:32 pm »
А да питам дали може да се направи опция - първото ново съобщение - сега трябва да преглеждам всички съобщения докато намеря новото - в много форуми го има - като отвориш темата те праща на първото ново съобщение?
Баткото - 11.12.2004 г., по-малката сестра - 07.01.2008 г.
*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Re: Новият вид на сайта не ми харесва
« Отговор #48 -: Юни 29, 2006, 16:56:58 pm »
и тук е така - има си бутон Нови, като кликнеш на него и отиваш на най-новото непрочетено от теб мнение.

Поразгледайте си малко възможностите и опциите - има поне 10 пъти повече улеснения за потребителите, влезте си в профила и си редактирайте начина, по който ви работи форума :D
А за свикването - не вярвам да имате проблеми - с хубавото винаги се свиква лесно :lol:


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
*
Re: Новият вид на сайта не ми харесва
« Отговор #49 -: Юни 29, 2006, 16:58:41 pm »
А да питам дали може да се направи опция - първото ново съобщение - сега трябва да преглеждам всички съобщения докато намеря новото - в много форуми го има - като отвориш темата те праща на първото ново съобщение?
Значи тук е така:
1. Срещу името на подфорума има линк директно към последното съобщение в този подфорум.
2. Най отгоре под името ти след като се логнеш има линк: "Непрочетени публикации." - Показва ти всички които са нови за теб без значение в кой форум или подфорум са.
3. Пак там има "Нови отговори на моите публикации." - там пък се показват всички теми в които си взела участие и някой е отговорил след твоя постинг.

Поздрави
*
Re: Новият вид на сайта не ми харесва
« Отговор #50 -: Юни 29, 2006, 17:34:05 pm »
Извинявам се, но нещо си пипнах настройките и старият ми аватар /жълтото момиченце/ изчезна - в галерията изобщо не го виждам?
When the things seem most hopeless - this is a prelude to when real opportunities begin



*
Re: Новият вид на сайта не ми харесва
« Отговор #51 -: Юни 29, 2006, 17:53:10 pm »
Грейси виж в галерията 1gallery мисля че картинката е av4new61.gif
Re: Новият вид на сайта не ми харесва
« Отговор #52 -: Юни 29, 2006, 22:40:34 pm »
Здравейте,
Страшно много ми харесва новия вид!  :balk_46:
Поздравления на тези които сте го направили!  :wave:
Страхотни сте!  :bighug:
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Новият вид на сайта не ми харесва
« Отговор #53 -: Юни 30, 2006, 07:29:23 am »
Мили момичета  по горе написах че ми харесва форума!Да харесва ми !
Но сега нещо много по бавно ми отвара страниците!и при вас ли е така????Иначе съм на АДСЛ БТК. :lol:
*
Re: Новият вид на сайта не ми харесва
« Отговор #54 -: Юни 30, 2006, 08:55:49 am »
Мерси Сигнус  :D
When the things seem most hopeless - this is a prelude to when real opportunities begin



Re: Новият вид на сайта не ми харесва
« Отговор #55 -: Юни 30, 2006, 09:43:30 am »
Благодаря, Бийст, не съм ги видяла :sorry:
Баткото - 11.12.2004 г., по-малката сестра - 07.01.2008 г.
Re: Новият вид на сайта не ми харесва
« Отговор #56 -: Юни 30, 2006, 09:51:23 am »
Мили момичета по горе написах че ми харесва форума!Да харесва ми !
Но сега нещо много по бавно ми отвара страниците!и при вас ли е така????Иначе съм на АДСЛ БТК. :lol:

При мене не, отварят си се бързичко както и преди.
*

    rally_g

  • ****
  • 959
  • Искам да бъда добра!
Re: Новият вид на сайта не ми харесва
« Отговор #57 -: Юни 30, 2006, 10:49:02 am »
Бих искала да попитам дали може да се промени цвета и на "шапката" на сайта, защото съм избрала за осн.цвят розов,  а тази сутрин като влязох, видях, че вече е сложена шапката, а тя е в оранжево както и преди;има ли начин да оеднаквя цветовете или не?
ЗА КООРДИНАТИТЕ НА ИЗПИТАНИ СПЕЦИАЛИСТИ ПО РЕПРОДУКЦИЯ ВИЖТЕ http://www.zachatie.org/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=6
Re: Новият вид на сайта не ми харесва
« Отговор #58 -: Юни 30, 2006, 11:31:40 am »
Здравей,
искам да попитам нашия любезен админ възможно ли е да има опция маркирай всичко като прочетено за всеки отделен форум а не за всичките форуми като общо.
За момента не е възможно. Така като гледам по другите форуми също няма такава, значи не е предивдена въобще.
Има. Преди беше така тук, в бг-мама го има и в http://www.svatba.noxart.com/ го има :D
Вярвам, че всеки един от тук ще сбъдне мечтата си!

*
Re: Новият вид на сайта не ми харесва
« Отговор #59 -: Юни 30, 2006, 11:42:18 am »
Бих искала да попитам дали може да се промени цвета и на "шапката" на сайта, защото съм избрала за осн.цвят розов,  а тази сутрин като влязох, видях, че вече е сложена шапката, а тя е в оранжево както и преди;има ли начин да оеднаквя цветовете или не?
Засега бутоните само за синия и оранжевия цвят са направени. Като направим останалите бутони автоматично ще стане розова шапката ти. Няма да има нужда нищо да пипаш.

Поздрави