0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

болезнени гърди
« -: Октомври 01, 2013, 19:46:26 pm »
Здравейте! Имам един проблем, моля който може да ми помогне.
Имам големи гърди. За мъжете това си е истинско богатство, но аз например не мога никъде да изляза без сутиен. Нося номер 80 D, задължително с банели. В последните няколко дни гърдите са ми страшно напрегнати. Непрекъснато ходя гола у дома от кръста на горе. Добре че съм самичка. Но не мога да сложа нищо върху гърдите си. Всичко ме дразни-най-вече зърната. Не са нито поддути , нито зачервени. Просто имам чувството че гърдите ще ми се пръснат. Видимо не са наедряли, но все посягам към тях да ги стискам и масажирам. И това ме облекчава донякъде, но не знам дали няма да ги повредя от това стискане. До вчера бях в овулация и мислех че симптомите ще отминат, но днес даже ги чувствам още по-тежки. Най-ме облекчава когато ги издърпвам, така сякаш ги изцеждам, както когато кърмех. Но сега не съм бременна. Най-ме притеснява това, че непрекъснато мисля как да си сваля сваля сутиена и да си мачкам гърдите, за да ми олекне. може ли да ги повредя и дайте съвет какво да правя и от какво може да е това.