0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Здравейте! Прочетох доста теми във форума за клиниките, но не открих коментари за Клиника Малинов – д –р Калчев и д-р Семерджиева. Видях, че има теми за Надежда/Малинов, но разбирам, че са различни. Тепърва започвам да чета и да се интересувам, не сме правили процедури ин-витро, вероятно скоро ще се наложи. Всичко ми е много ново и колкото повече чета, повече се обърквам. Но ориентирала съм се към тази клиника /Малинов/, може ли някой да сподели мнение. Благодаря Ви.

Re: Клиника Малинов – д –р Калчев и д-р Семерджиева
« Отговор #1 -: Септември 04, 2013, 11:23:07 am »
Привет, аз съм пациентка на д-р Калчев. Много съм доволна.
А най-хубавото е, че не се чака за часове и за самия преглед не се чака, както в други, прочути, клиники.
Re: Клиника Малинов – д –р Калчев и д-р Семерджиева
« Отговор #2 -: Септември 04, 2013, 18:49:37 pm »
благодаря за отговора :) Точно това е причината и аз да се ориентирам там-няма толкова чакане, колкото на останалите места. Ако не е твърде лично вие до къде сте в процедурите
Re: Клиника Малинов – д –р Калчев и д-р Семерджиева
« Отговор #3 -: Септември 04, 2013, 19:26:23 pm »
Имах успешно инвитро при  първи опит. За съжаление приключи с мисед в 12-та седмица.
Re: Клиника Малинов – д –р Калчев и д-р Семерджиева
« Отговор #4 -: Септември 05, 2013, 23:00:10 pm »
Стискам палци, ще успеете и дано скоро да се похвалите с добра вест!  :)
Re: Клиника Малинов – д –р Калчев и д-р Семерджиева
« Отговор #5 -: Септември 09, 2013, 10:11:27 am »
Мерси, миличка, успех и на теб и споделяй после какви са ти впечатленията  :D
Re: Клиника Малинов – д –р Калчев и д-р Семерджиева
« Отговор #6 -: Октомври 01, 2014, 11:51:43 am »
Здравейте момичета,

Подкрепям мнението ви за клиника Малинов и д-р Калчев, аз по същата причина започнах да ходя там. И наистина са много мили и обясняват.
В момента събирам мнения за лапароскопия при д-р Калчев. Много ще съм ви благодарна, ако знаете нещо да споделите. Нищо не намирам в нета като отзиви за лапаро там, а ми предстои такава интервенция. Калчев ми назначи диагностично лапаро (+ ако се наложи с корекции), тъй като всичко друго ми е наред ( вкл. спермограмата на мъжа ми), но вече 3 години правим опити и не се получава.

Благодаря ви предварително:)
*
Re: Клиника Малинов – д –р Калчев и д-р Семерджиева
« Отговор #7 -: Декември 06, 2014, 21:42:26 pm »
mutskanka, как мина твоята лапароскопия при д-р Калчев? И аз се интересувам от мнения за лапароскопия при него.