0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Здравейте, мили момичета!

    Бих искала да задам следния въпрос: От какво зависи пукането на фоликулите, без наличието на които те връщат от пункция и може ли човек по някакъв начин да го предотврати. На мене вече ми се случи веднъж, а утре съм на инжекции и в петък, ако е рекъл господ, пункция. Притеснено ми е, защото отдавна получих проблем с теглото заради приема на хормонални препарати, годинките напредват /вече съм на 44/ . Моля, споделете вашия опит.
*
Re: ОТ КАКВО ЗАВИСИ ПУКАНЕТО НА ФОЛИКУЛИТЕ
« Отговор #1 -: Август 14, 2013, 01:04:58 am »
Здравей!
Правиш стимулиран опит или на спонтанен цикъл? Ако си в стимулация по какъв протокол си?
Да разбирам ли, че при предишен опит си имала преждевременно пукане на фоликулите?
Re: ОТ КАКВО ЗАВИСИ ПУКАНЕТО НА ФОЛИКУЛИТЕ
« Отговор #2 -: Август 17, 2013, 21:08:42 pm »
  :oops:Не съм много наясно с въпросите ти. Мина пункцията благополучно в петък. Оказа се, че са изолирали голяма хубава яйцеклетка, така са казали на съпруга ми. Оттук насетне да видим! Иначе само веднъж се отложи заради пукнат фоликул.
  Аз все още се притеснявам заради факта, че никой не каза да правя цветна снимка на тръбите. Преди време ми правиха хистология при кюртаж и вече почвам да мисля, че тя им дава някаква индикация.