0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Jerita,

Защо не са реагирали - не се радват или просто са по-особени?

Аз сега виждам, че съм пропуснала да кажа за моите свекъри. Те са много мили хора и много се радват, просто имаме доста различен начин на мислене и реакциите им за мен понякога са твърде....странни. Случаят не бе много по-различен, но още не съм разбрала свекърва ми дали не успя да разбере в началото а после се притесни и затова замлъкна или просто замлъкна...още не си го обяснявам. Свекъра загря след 10мин за какво обясняваме и стана нацелува ме, напрегръща ме - поне бе реакция на искрена радост :) Иначе оттогава само питат как съм, какво съм, интересуват се - макар и малко да ми става смешно на моменти, че не смее свекърва ми да ми звънне да ме пита как е минал прегледа а пита сина си  :lol: В следващия момент обаче си дава акъла какво трябва да правя и тя какво била правила с нейната бременност (преди 30-35г?! 8O)
*
Ооооо, тази тема ме върна около 5 г. назад! Толкова вълнуващи са тези истории. Аз специално винаги съм си представяла, че ще забременея спонтанно и като по филмите ще съобщя на тържествена вечеря събитието първо на любимия и после на всички останали. Но не би...
По принцип всички в близкото ми обкръжение знаеха за процедурата - от роднини и приятели до шефове и колеги. Аз по принцип съм открит човек, а и за щастие никак не съм суеверна и на всички около мен им бяха ясни нещата.
В деня на теста:
Ходих боцнаха ме (аз уринарен така и не направих) и си отидох на работа. Бяхам ми казали да се обадя на доктора в определен час. Ох, едвам изтраях докато стана време. Излязох от стаята и слязох пред сградата където ни беше офиса. Звъннах на д-ра: "Ами да 200 единици - положителен е теста" - бяха думите му и кога да отида на преглед. Аз не знам как не ми изхвръкна сърцето  от гърлото от вълнение. :D И се започнаха телефоните: първо на любимия, после на мама, тате, на сестра ми и на свекървата (ние живеехме заедно по това време), мисля и на една приятелка звъннах, но вече не помня честно казано. После втора серия - качих се в офиса и няколко чифта очи се впериха безмълвно в мене. Е, не издържах и им казах, макар да знаех, че ме чака много дълъг път до осъществяването на мечтата. После и на шефовете казах. Ако даде Господ да имаме второ дете - сигурно пак ще е така.  :D
Особенни, странни, незнам как да ги нарека. Със сигурност много се радват, но не знаят как да го покажат