0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Лятна софийска среща
« -: Юни 22, 2013, 23:23:40 pm »
Момичета,
следващата седмица евентуално в четвъртък–петък ще имам шанса да дойда до София;
Гледам отдавна не сте се събирали на сладка другарска разпивка, :) а  мноооого ми се иска да присъствам на такава и да се срещна лично с вас

Съжалявам, че така набързо, но както знаете, малко време съм в БГ
Ще се радва много, ако успеем да се срещнем,
 Ако има желаещи казвайте кога и къде, че аз със софийските заведения отдавна не съм в час

Ако някой иска, може и на лични да ми драсне, да изпием по едно кафе

*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Лятна софийска среща
« Отговор #1 -: Юни 23, 2013, 00:58:06 am »
Бени, аз с удоволствие ще се видя с теб!
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: Лятна софийска среща
« Отговор #2 -: Юни 23, 2013, 09:38:33 am »
И аз така

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*
Re: Лятна софийска среща
« Отговор #3 -: Юни 23, 2013, 11:57:50 am »
и аз, и аз :)
*
Re: Лятна софийска среща
« Отговор #4 -: Юни 24, 2013, 12:40:47 pm »
И аз съм на линия :)

Re: Лятна софийска среща
« Отговор #5 -: Юни 24, 2013, 22:36:04 pm »
еее, много се радвам

какво ще кажете за четвъртък, привечер. Когато ви е удобно.
Само дайте идея за някое готино кръчме :)

*
Re: Лятна софийска среща
« Отговор #6 -: Юни 24, 2013, 22:49:46 pm »

Пу, и за мен едно място  :)



Re: Лятна софийска среща
« Отговор #7 -: Юни 25, 2013, 22:53:09 pm »
Е, аз утре сутринта пътувам за София. Ще съм в движение, няма да имам достъп до нет.
Ето ви бг моб. ми номер, 0877554179, ако намерите време и желание за среща - обадете се.
Не искам да се натрапвам.

*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Лятна софийска среща
« Отговор #8 -: Юни 25, 2013, 23:54:07 pm »
момичета, аз не мога в четвъртък.

сряда или петък?

дайте да измислим ден, час и място и да звъннем на Албена с резултата.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Лятна софийска среща
« Отговор #9 -: Юни 26, 2013, 10:55:25 am »
аз днес не мога, за четвъртък или петък съм ок, но ако всички са ок за петък, да мислим място :)
*
Re: Лятна софийска среща
« Отговор #10 -: Юни 26, 2013, 14:33:57 pm »
аз отпадам за петък

*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Лятна софийска среща
« Отговор #11 -: Юни 26, 2013, 14:35:02 pm »
ОК, за петък.

няколко идеи:

Кривото зад Университета
Пица Виктория срещу градинката "Кристал" - лятна градина
Мамма Миа зад Художествената академия



"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Лятна софийска среща
« Отговор #12 -: Юни 26, 2013, 17:09:50 pm »
нямам никакви претенции аз :)
Re: Лятна софийска среща
« Отговор #13 -: Октомври 13, 2013, 12:26:46 pm »
Я, да се навра и аз в софийската тема.  :D
На 18-ти този месец (петък) ще бъда в София. Много ще се радвам да се видя с Вас. :D
Имам възможност за среща или в следобедните часове на 18-ти или на 19-ти (събота) преди обед на кафе.

Ако някой има възможност и желание, нека да даде сигнал. :) От ДРЗ знаете, че най-сигурната връзка с мен е на телефон. :wink:

Бъдете добри и не губете кураж! :)