0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: цветна бременност
« Отговор #20 -: Юни 12, 2014, 06:42:05 am »
Направи кръвен тест - със сигурност ще знаеш какво се случва.
А иначе - кървенето не пречи да направиш и уринен тест, но винаги има риск да не отчете правилно.
Re: цветна бременност
« Отговор #21 -: Юни 12, 2014, 09:38:59 am »
Благодаря много за бързия отговор :) Пожелавам ви много усмивки и късмет :)
Re: цветна бременност
« Отговор #22 -: Юни 12, 2014, 10:03:32 am »
Цикъла ми е спрял...има ли повод за притеснение?
Re: цветна бременност
« Отговор #23 -: Юни 12, 2014, 11:22:42 am »
Може да не е цикъл, пусни тест. И ние те мислим  :hug2:
Re: цветна бременност
« Отговор #24 -: Юни 30, 2014, 11:33:30 am »
здравейте дами,аз имам сходен  проблем като вашият по принцип съм с обилен цикъл а предходният месец ми закъсня с 3-4 дена после имах нещо като цикъл беше много оскъден и бледорозов без съсиреци и с продължителност 2 дена почти 3.оттогава подозирам бременност но нямам болезнени гърди,само подутост и то явна стискат ми дори бикините страшен дискомфорт е това.адски ми се спинка а по принцип бодувам до късно.Силно се надявам да има бебче тъй като от 2 години опитваме с моята половинка
Re: цветна бременност
« Отговор #25 -: Юли 03, 2014, 22:10:59 pm »
samnqvam se za cvetna bremenost pravq si tes izliza otricatele otivam na lekar i mi kazvat che sam bremenana koe da vqrvam molq da mi dadete savet

от модератор: пиши на кирилица или използвай Кредор: http://www.kredor.com/lat2bg/
съмнявам се за цветна бременост правя си тес излиза отрицателе отивам на лекар и ми казват че съм бременана кое да вярвам моля да ми дадете съвет
« Последна редакция: Юли 03, 2014, 23:15:32 pm от marsi »
*
Re: цветна бременност
« Отговор #26 -: Юли 03, 2014, 22:36:55 pm »
Е, щом лекар ти е потвърдил - значи лекарят е прав и си бременна. Ти какъв тест прави? Кръвен, или "пиклив"?
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!

Re: цветна бременност
« Отговор #27 -: Юли 04, 2014, 08:57:02 am »
съжалявам не знаех, можете ли да ми кажете някакви напътствия по моя проблем ще съм ви много благодарна .
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: цветна бременност
« Отговор #28 -: Юли 04, 2014, 09:52:27 am »
Честно казано проблем не виждам. Какво те притеснява по-точно? Jbrul те попита какъв тест си правила. Моят съвет е ако се притесняваш, дали теста е отчел правилно да пуснеш кръвен такъв.
Ако лекарят установил бременност ти е изписал някакви лекарства - пий ги. И фолиева киселина пий (ако не го правиш вече).
Re: цветна бременност
« Отговор #29 -: Май 12, 2015, 21:46:41 pm »
zdraveite , iskam da spodelq edno moe pritesnenie . Mesechniq mi cikyl vinagi e bil redoven i mi idva den predi ili tochno na data , a pri stres i smqna na klimata mi e zakysnqvalo nai-mnogo 3 dena. No predi mesec mi zakysnq s cqla sedmica i prodyljitelnostta beshe dosta kratka - edin den. Tozi mesec mi doide na datata , no imah neopisuemi bolki nisko dolo i dori mi beshe priloshalo i otnovo techenieto beshe oskydno i za edin den. Vyzmojno li e tova da e cvetna bremenost?
*
Re: цветна бременност
« Отговор #30 -: Май 12, 2015, 22:10:14 pm »
Да, възможно е. Направи си тест за бременност!

Re: цветна бременност
« Отговор #31 -: Май 12, 2015, 23:00:17 pm »
Аз бях с цветна бременност.Но се оказа неуспешна.Но мога да дам пример за такава с бебенце след това живо и здраво.Една роднина на моят мъж ражда момиченце и веднага забременява без да разбере .През това време има цикъл както тя го описва "омазана до ушите" .Моят цикъл също по нищо не се различаваше от обичайния.След 4 месеца отива на лекар защото имала страшни киселини .Разбира ,че е бременна в 4 месец.И не могла да го махне и така сега има две прекрасни момиченца.Явно поради  грижите по новороденото и нормалният цикъл просто не е разбрала.
« Последна редакция: Май 12, 2015, 23:02:53 pm от Shannel »
*
Re: цветна бременност
« Отговор #32 -: Май 13, 2015, 20:26:04 pm »
zdraveite , iskam da spodelq edno moe pritesnenie . Mesechniq mi cikyl vinagi e bil redoven i mi idva den predi ili tochno na data , a pri stres i smqna na klimata mi e zakysnqvalo nai-mnogo 3 dena. No predi mesec mi zakysnq s cqla sedmica i prodyljitelnostta beshe dosta kratka - edin den. Tozi mesec mi doide na datata , no imah neopisuemi bolki nisko dolo i dori mi beshe priloshalo i otnovo techenieto beshe oskydno i za edin den. Vyzmojno li e tova da e cvetna bremenost?
Здравей! Напълно е възможно. Направи си тест и бягай при АГ.
 Колкото до успеваемостта на ЦБ ,като живо доказателство мога да ти дам себе си. След дълги години борба за второ дете,майка ми забременява с мен на 39г. ,разбира в края на 4 месец след преглед за съмнение за миома. Останалите месеци изкарала леко и безпроблемно,а раждането било леко и в рамките на половин час. 
 


Всеки миг е още един шанс...
Re: цветна бременност
« Отговор #33 -: Юли 24, 2015, 00:59:28 am »
Здравейте ако правя правописни грешк моля за извинение имам запитване миналия месец ми доиде с две седмици по рано , а сега ми доиде горе дло точно на 28 и си ми вървя нормално даже доста повече време горе доло 7 дена може и 8 да са били и то доста тъмно червено вчера ми свърши и днес си правих тест беше отрицателен , но продължавам да усещам напрежение в гърдите и то доста по силно от обикновено , ходя често до тоалетната и имам напрежение в корема шъзмовно ли е това да е цветна бременост .Макар че днес говорих с лекарят си и по описаното от мен той казва че няма как да е цветна бременост.
Re: цветна бременност
« Отговор #34 -: Юли 27, 2015, 11:25:48 am »
Добър ден :) имам въпрос който доста не притеснява затова исках и вашето мнение- от 2-3 седмици всяка сутрин с кафето и цигарата имам ужасно гадене което преди нямах също така ми се згайда от миризми от които преди нямах проблем , имам от време на време кратък световартеж ,и апетит,цикала трябваше да ми дойде на 21-22.07.2015 но ми дойде на 25ти като това не е цикала който винаги имаМ това е някаво зацапване първия ден кафеникаво,втория ден бледо розово а на третия почти нищо, направих си един тест вчера но имах леко зацапване и той показа отрицателност , от 2 месеца пия КЛОСТИЛБЕГИТ предписа ми го доктор ИВО ТОДОРОВ един от най добрите генеколози . Според вас това вазможно ли е да бъде цветна бременност предизвикана от хормоните които има в хапчетата?
Re: цветна бременност
« Отговор #35 -: Март 26, 2016, 02:09:46 am »
Zdraveite, iskaam da popitam imma li shans da e cvetna bremmennost ako cikyla mi e redooven ili da podranqvaa s nqkolko dni. (Normalno) no tozi put mmi doide no imam za pyrvi den kaafenikav cvqt ne cherven, nqmaam bolki i ne e obilno techenie kakto obiknovenno. Ta se samnqvam da ne e neznnam kakvi sa tochnite simptomi, priznaci, nadqvam se da nee. E bremennosst, mlada sum i nesposobna zavmomenta a i s priqtelq mi se pazim
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: цветна бременност
« Отговор #36 -: Март 26, 2016, 11:59:41 am »
michenceto96q първо пиши на кирилица, ако искаш изобщо някой да ти отговори.
Второ, това е форум за опитващи се да забременеят и такова мрънкане „ама дали съм ... ама аз не искам ...“ наранява повечето ни потребителки, които искат да са бременни.
И трето - има тестове за бременност  и повечето лаборатории правят кръвни такива. Те са вай-сигурният начин да установиш дали си или не си бременна. И колкото по-бързо разбереш, толкова повече време ще имаш да решиш този проблем, по най-добрия за теб начин.
И за в бъдеще, ползвай презервативи и прави само безопасен секс. Сега с това чудене и притеснения, не се чувстваш добре, нали? Не си го причинявай отново - за теб е по-добре, не за мен или някой друг. Когато узрееш за идеята за дете, почувстваш се готова и намериш правилния човек, тогава махаш презервативите и дано никога не ти се налага да пишеш тук!
А сега се успокой и иди да си купиш тест за бременност, за да си спокойна. И дано теста покаже, това което желаеш!
« Последна редакция: Март 26, 2016, 12:01:18 pm от Pesheck »
Re: цветна бременност
« Отговор #37 -: Април 08, 2016, 14:21:50 pm »
Здравейте, нова съм и искам да попитам: стимулирахме овулация с Фемара за първи месец(заради поликистоза) и имах ову на 24.03. Три дни след това имах леко запацване, за което четох, че се получава при имплантиране на яйцеклетката. Цикъла ми дойде 4 дни по-рано с кафеникаво зацапване първия ден, но сега ми е нормален (2ри и 3ти ден) и продължава. Искам да попитам има ли вероятност да е цветна бременност, единственият симптом, който четох че има в такива случаи е сънливост. Много ми се иска да стане и за това се хващам и за най-малката сламчица.. Благодаря предварително!
« Последна редакция: Април 08, 2016, 15:59:03 pm от sania07 »
*
Re: цветна бременност
« Отговор #38 -: Април 08, 2016, 17:57:37 pm »
sania07, добре дошла във форума, направи тест за бременност и ще получиш отговор :)
Най-сигурен е кръвният тест, но при тези дни след овулация (днес е 15 ден) би трябвало и уринен да покаже коректно (уринен тест е по-добре да се направи сутрин с първа урина, а ако тестваш денем- след 2-3 часа въздържане от прием на течности).

Re: цветна бременност
« Отговор #39 -: Април 08, 2016, 18:06:51 pm »
Благодаря за бързия отговор.   :) Трябва ли да изчакам да ми спре, за да направя теста или може и сега(сутринта) да го направя?