0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Питане за билков препарат
« -: Юни 24, 2006, 18:24:23 pm »
Вижте това: http://www.greenlinebg.com/bg/yin_care_lotion/yin_care_lotion.html
Някой ползвал ли го е? Днеска се натъкнах на него в аптеката и се чудя дали да не пробвам. Струва около 9 лева.
Питане за билков препарат
« Отговор #1 -: Юни 24, 2006, 19:28:09 pm »
Не съм го ползвала, даже не бях го виждала....но това което прочетох звучи доста обещаващо  :) Дано само да не е рекламен трик - и всичко описано в сайта да е истина  :roll:
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Питане за билков препарат
« Отговор #2 -: Юни 24, 2006, 19:41:20 pm »
Цитат
Не съм го ползвала, даже не бях го виждала....но това което прочетох звучи доста обещаващо  Дано само да не е рекламен трик - и всичко описано в сайта да е истина


И аз така мисля, но ще го купя и ще докладвам за резултатите.

Само това с топлата вода не ми хареса... би следвало да пише, че трябва да е преварена и хладка.  Защото във водата също се съдържат микро организми в допустими граници. Заека да ме поправи , ако греша.

Отделно на това , помпичката , колкото и хубаво да е замислена като  форма за удобство на манипулацията,  ама хич не ми се вижда стерилна. Тъй че, изваряване и след това след всяка манипулация киснене в разтвор от преварена вода и кислородна вода 1:2.

В тази връзка малко спам на темата - как дезинфекцирате  вагиналните душове?
Питане за билков препарат
« Отговор #3 -: Юни 24, 2006, 20:17:13 pm »
Цитат на: lady_11
Защото във водата също се съдържат микро организми в допустими граници. Заека да ме поправи , ако греша.

Точно така е. В тази връзка всяка стерилизационна процедура моментално си губи резултатите, щом изделието, което обеззаразяваме, влезе в контакт с атмосферния въздух - бактерии има навсякъде. Въпросът е в какво количество ще ги вкараме там, където не им е мястото.
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Питане за билков препарат
« Отговор #4 -: Юни 24, 2006, 20:24:54 pm »
10х , Зайо.
*
Питане за билков препарат
« Отговор #5 -: Юни 26, 2006, 00:37:31 am »
лейди продаваме го одавна , но не е рекламиран продукт и хората не го познават. обикновенно го купуват с рецепти.досега само положителни отзиви.
17.01.2005                                                                              21.11.2013
Re: Питане за билков препарат
« Отговор #6 -: Юли 01, 2006, 23:39:06 pm »
Аз съм го ползвала, предписа ми го моята гинеколожка. Повода беше, че имах сърбеж и парене при уриниране и си мислех, че е цистит. Оказа се, че съм получила алергия към интимния лосин на AVON. А си мислех, че той е направен специално за интимен тоалет. Да, ама не.Имало ароматизатори в него и по-чувствителните кожи реагират на него. Тогава док ми предписа този билков продукт и след 2 дни паренето започна да изчезва. Продукта е добър, на билкова основа - опитайте го.
И на нашата улица ще изгрее слънце!!!

*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Re: Питане за билков препарат
« Отговор #7 -: Юли 02, 2006, 19:40:01 pm »
Мда, а пък аз  от и аз вече незнам какво  се нагласих.
Обаче си се мия , пък и превръзките ползвам и няма сърбеж , няма нищо вече.