0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Ин витро / икси - април, май и юни 2013г.
« -: Април 02, 2013, 13:17:19 pm »
Дано тази тема донесе много положителни тестчета и много сълзи от щастие.

Линк към старата тема http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=49041.0

*
Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2013г.
« Отговор #1 -: Април 02, 2013, 14:13:14 pm »
това беше от този ЗЕТ, сега отново пълен на пред към другите ми 3 снежинки.
Понякога просто става така. Ти не направи кръвен тест, нали? Имам предвид че имаше симптоми на имплантация според мен, и да знаете за другия път накъде отивате. Пожелават ти следващият път да придобиете и онова малко парченце от пъзела, което е липсвало през март! И на мен си го пожелавам това!

kouky77, успех ти пожелавам! Не знам какво значи, че тати го няма, но съвсем не е толкова сложно и трудно (когато има пари, де). Поне за мен пътя към сбъдване на мечтите е песен, ако изключим финансовата част. Може би защото все си представям резултата.
Златен дъжд, имате ли вече чиста микробиология? А с полипа какво ще правите? С поликистозни яйчници по мои наблюдения се забременява мнооого лесно (моите приятелки с ПКЯ над 35 г забременяват от първия или от 2-3 път макс).
*

    iva17

  • ****
  • 915
  • Когато всичко е загубено, остава бъдещето.
Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2013г.
« Отговор #2 -: Април 02, 2013, 14:15:08 pm »
Запис от мен. Вчера мина моя 8-и трансфер, върнаха ми две снежинки. Дано новата тема да ни донесе много късмет и бебета :)
Всичко винаги завършва щастливо. Ако приключи зле, значи това не е краят :)
Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2013г.
« Отговор #3 -: Април 02, 2013, 14:17:14 pm »
В периода на тази тема април-юни ще се вмествам и аз някъде с нашия втори опит по Фонда. Та затова бързам да се "запиша", така да се каже. Дано да има повече успехи през тези месеци. Радвам се на всеки такъв, за който прочета и ви го пожелавам от сърце!
*
Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2013г.
« Отговор #4 -: Април 02, 2013, 14:50:38 pm »
Записвам се и аз,дано тази тема да бъде рекордна по положителни тестове :D
hope-love  :cuddle:
Иве хайде този път да ни зарадваш.
lili2011 благодаря ти.
« Последна редакция: Април 02, 2013, 14:52:13 pm от amanda »

Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2013г.
« Отговор #5 -: Април 02, 2013, 16:05:02 pm »
Запис и от мен  :D Днес си взех заповедта и право в клиниката, направихме план с доктора и юни стартираме. Момичета, изписа ми Марвелон по схема до началото на процедурата, аз пия еутирокс, дали Марвелона ще повлияе на TSH-то, има ли някой опит?
Успех на всички, само положителни тестчета  :D
Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2013г.
« Отговор #6 -: Април 02, 2013, 17:12:26 pm »
И аз се записвам :) Ние започнахме подготовката за ИКСИ преди 2 седмици.

tsvety_t, на мен също ми изписаха марвелон - на 15-то хапче трябва да отида на преглед и да видим какво ще следва по-натам.

Момичета, желая ви успех и нека най-съкровенните ни мечти да се сбъднат съвсем скоро  :bfp:
Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2013г.
« Отговор #7 -: Април 02, 2013, 17:25:57 pm »
Записвам се и аз в темата.Както вече писах вчера започнахме стимулация по къс прокотол за ИКСИ.Вчера ми биха инжекция Елонва 150 подкожно в корема.Поради висок пролактин ми предписаха по 1/2 таблетка Бромокриптин 2.5 млг.Пия също и Прегнакеър.Но имам един въпрос, хапчетата ги пия на обяд.Вчера следобяд имах главоболие, днес следобед също е така.Може ли някое от хапчетата да е причина за него.Премерих си кръвното да не е от него, но не е - кръвното ми е добре (115-65).В петък сутринта съм пак в клиниката за още изследвания и следобяд пак на УЗИ.
 

*
Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2013г.
« Отговор #8 -: Април 02, 2013, 20:05:47 pm »
Запис от мен. Вчера мина моя 8-и трансфер, върнаха ми две снежинки. Дано новата тема да ни донесе много късмет и бебета :)

мн.късмет ти пожелавам и да ни зарадваш след има няма 2 седмици ! :bighug:
Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2013г.
« Отговор #9 -: Април 02, 2013, 21:30:17 pm »
Златен дъжд, имате ли вече чиста микробиология? А с полипа какво ще правите? С поликистозни яйчници по мои наблюдения се забременява мнооого лесно (моите приятелки с ПКЯ над 35 г забременяват от първия или от 2-3 път макс).

Лили, ние освен това имаме и мъжки фактор.Изследванията ни вече са наред, единствено Пролактина ми е висок, за него ми предписаха Бромокриптин, за смях при мен се получиха всички странични ефекти - главоболие, сънливост, дори запушен нос.За полипа нищо не са ми казвали.Явно е от типа безобидни, пък може и да е изчезнал.През последните дни нищо не са ми казвали за него.Действаме си по план и живот и здраве през Май на рождения ми ден дано видя 2-те чертички.
 

Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2013г.
« Отговор #10 -: Април 03, 2013, 09:26:38 am »
И аз съм тукаа....отново на старта.
Засега съм с два задържани фуликула и започнах femoden и на 16 ден отивам да видим как е положението и да пуснем микробиологията и серологията(другите си ги имам от предния път)
Николай е на 2г.4м.5д.
Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2013г.
« Отговор #11 -: Април 03, 2013, 12:01:36 pm »
Записвам се и аз при Вас.
дано изпълним тази темичка с много  :bfp: и пухкави бебоци накрая!!
*
Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2013г.
« Отговор #12 -: Април 03, 2013, 12:02:36 pm »
Лили, ние освен това имаме и мъжки фактор.
Ние с бърканицата и пълно спокойствие вдигнахме морфологията от 4 на 12%. Също установихме, че и секса помага - ако предния месец сме правили прилично количество секс, спермограмата ни е по-добре за опита. Ако не сме правили се започва с диагнозите. И мед, колкото може повече. Успех ти желая!

Засега съм с два задържани фуликула и започнах femoden и на 16 ден отивам да видим как е положението
Една приятелка забременя със задържан фоликул... Дори не мога да си представя как става тоя номер, но явно който може го може  :wink:.

Успех на всички стартиращи момичета!

Аз мисля да си направя курс по спокойствие засега, че вече направо ще се разпадна психически.
Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2013г.
« Отговор #13 -: Април 03, 2013, 14:08:53 pm »
Ето ме и мен тук, дойде време след 3 години отново да се запиша в темата за процедурите!
Искам на всяка една от вас да пожелая успех и всяка една от вас да се отчете с положителен тест, и заедно да се преместим в темата на бремените, живот и здраве!
На 28 март ми беше блокиращата инжекция, сега, на 11 април би следвало да започнем стимулацията, ще чета и пиша редовно този път!
Прегръщам ви и мислете положително!

*
Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2013г.
« Отговор #14 -: Април 03, 2013, 14:26:18 pm »
 :goodluck: :babbycarrage:
*
Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2013г.
« Отговор #15 -: Април 03, 2013, 15:25:18 pm »
Иве много късмет ти желая!
*
Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2013г.
« Отговор #16 -: Април 03, 2013, 15:40:46 pm »
Успех, момичета!!!

iva17, :crossfingers:
*

    iva17

  • ****
  • 915
  • Когато всичко е загубено, остава бъдещето.
Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2013г.
« Отговор #17 -: Април 03, 2013, 16:11:13 pm »
Благодаря ви, момичета  :bighug:

Успех на всички и от мен  :goodluck:
Всичко винаги завършва щастливо. Ако приключи зле, значи това не е краят :)
Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2013г.
« Отговор #18 -: Април 03, 2013, 16:51:51 pm »
Запис от мен. Вчера мина моя 8-и трансфер, върнаха ми две снежинки. Дано новата тема да ни донесе много късмет и бебета :)
Иве,силно стиснати палци.Снежинките са борбени,така че след броени месеци ще се превърнат в две разкошни бебчета :bori_007: :bori_004: yahoo_17
Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2013г.
« Отговор #19 -: Април 03, 2013, 18:43:37 pm »
Замислих се днес за нещо.Инжекцията ми я биха в Понеделник.В Петък като отида, ще се види ли колко фоликула ще са се образували или ще е твърде рано.