0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
boleznen polov kontakt
« -: Февруари 13, 2013, 18:58:52 pm »
zdr iskam da popitam dali ima i drugi s moq problem i ako moje da spodelqt malko info s men ot 7 meseca na sam imam bolki v oblasta na matkata i kontakt s priqtelq mi e nevazmojen bqx na ginekolog i ni6to ne mi kaza nito isledvaniq nito lekarstva mi predpisa molq spodelete.



Моля, пишете на кирилица или ползвайте кредор!
« Последна редакция: Февруари 14, 2013, 09:26:46 am от Пепка »
Re: boleznen polov kontakt
« Отговор #1 -: Февруари 13, 2013, 22:54:18 pm »
Отиди на друг гинеколог и кажи да ти вземе влагалищен секрет за бактериална посявка, който да занеш в лаборатория за бактериално изследване с антибиограма. Ако трябва си го запиши това на листче. Да ти пусне и кръвни изследвания за хламидии. Естествено ехографски или вагинален преглед (може и двете). Дано скоро се оправиш. Успех!
« Последна редакция: Февруари 13, 2013, 22:56:18 pm от rosefromstars »
Re: boleznen polov kontakt
« Отговор #2 -: Февруари 25, 2013, 22:51:13 pm »
влагалищен секрет за бактериална посявка, който да занеш в лаборатория за бактериално изследване с антибиограма

това микробиология ли е?
Re: boleznen polov kontakt
« Отговор #3 -: Февруари 25, 2013, 23:10:06 pm »
влагалищен секрет за бактериална посявка, който да занеш в лаборатория за бактериално изследване с антибиограма

това микробиология ли е?
Да, това е.
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

Re: boleznen polov kontakt
« Отговор #4 -: Февруари 25, 2013, 23:16:02 pm »
влагалищен секрет за бактериална посявка, който да занеш в лаборатория за бактериално изследване с антибиограма

това микробиология ли е?

Да, микробиология е.
Взетият секрет от влагалището се дава в микробиологията, за да се види какви бактерии ще "поникнат", след това се прави антибиограма, за да се види кой антибиотик действа.
Re: boleznen polov kontakt
« Отговор #5 -: Март 05, 2013, 16:48:11 pm »
Трябва да се консултираш с друг лекар възможно най-скоро за да ти бъдат направени необходимите изследвания. Болката в областта на матката може да се дължи на редица причини. Най-честите от тях са: ендометриоза, тазова възпалителна болест, миомен възел и други.
Re: boleznen polov kontakt
« Отговор #6 -: Май 18, 2013, 18:08:33 pm »
zdr iskam da popitam dali ima i drugi s moq problem i ako moje da spodelqt malko info s men ot 7 meseca na sam imam bolki v oblasta na matkata i kontakt s priqtelq mi e nevazmojen bqx na ginekolog i ni6to ne mi kaza nito isledvaniq nito lekarstva mi predpisa molq spodelete.



Моля, пишете на кирилица или ползвайте кредор!

Здравей!
Как са нещата при теб? Ходи ли на друг лекар? Нещо откри ли ти?
Надявам се всичко да е наред при теб.
Re: boleznen polov kontakt
« Отговор #7 -: Юни 25, 2013, 08:51:38 am »
И аз имах подобен проблем.И на мен не ми обърнаха внимание,но наскоро (по друг повод) ми откриха раничка на шийката на матката и четейки по форумите сега си обяснявам че може би е било от това.