0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

За секса
« -: Февруари 07, 2013, 21:50:40 pm »
Плаче ми се, направо ми се реве, може ли мъж, здрав, прав на 28 години да има ниско либидо???  8O Защоооо, защоооо!!! Той е прекрасен любовник, но какво ли не правих, за да е в готовност, то не му ли месих мед, орехи и други бърканици за мъжка сила, то не го ли храних с хубави манджички, първо не ще да се храни обилно, от там е много слаб и кекав (ние сме като крачун и малчо), второ само през лятото става по-активен, защото през зимата все му е студено, и въпреки, че използваме лубриканти винаги има онова прежулване, което спира работният процес за правенето на бебче... мъкааа....
А, бебе не се прави само веднъж-два пъти в седмицата  :balk_145: А, по отношение на предразполагане, все аз съм активната, той е по-пасивният.
Какво да го правя??? Помагайте! Отделно, че баш сега се виждаме от дъжд на вятър, че имаме проблеми с квартирите и това много ме притеснява..., ама много  :balk_145: :balk_145: :balk_145: :balk_145: :balk_145: :balk_145: :balk_145: :balk_145:
Как да стане по-активен, там ми е болното място на мене...
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: За секса
« Отговор #1 -: Февруари 07, 2013, 23:01:54 pm »
Причините за ниското либидо трябва да се изяснят. Това понякога не е много лесно по ред причини, които за момента няма да коментирам.

Предлагам ти да започнем от нещо просто и лесно - Въпросник за оценка на еректилната функция. Нека го попълни и ми го изпрати, ще го оценя безплатно и така ще имаме някаква отправна точка.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
Re: За секса
« Отговор #2 -: Февруари 08, 2013, 18:13:50 pm »
 :? коте, това е доста деликатно, дано е на психическа основа, да е нещо временно, да не е притеснен или уморен. иначе - не го напъвай много, да не се получи обратния ефект. някои мъже се плашат от прекалена женска активност, вижда им се агресивно, а знаем по природа мъжете са водещи. относно лубрикантите - доколкото знам не се препоръчват при бебеправещи  :wink:

Re: За секса
« Отговор #3 -: Февруари 15, 2013, 23:22:42 pm »
Благодаря Ви ще, му препратя теста, но не сега, защото пък се оказа, че и психиката му беше срината. Сега е добре, но дано всичко се оправи, не се бяхме виждали 34 дни, много съм му липсвала...
Горкото ми момче! :( Като бяхме заедно, сякаш всичко в интимен план беше наред. :wink:
Re: За секса
« Отговор #4 -: Февруари 20, 2013, 09:30:35 am »
chattenoire84 , вие сте си много добре сравнение с нас , ние опитваме от 4 год. , ама то с 2 секса в месеца как да стане, направо съм се видяла в чудо.
Направо не знам какво да правя, чувствам се унижена, подтисната и сякаш само аз натискам нещата - всеки месец БТ, тестове, хапчета и накрая когато дойде момента - не можел или не може да свърши или  нещо друго го тормози и въобще нищо не се получава, в момента е такова положението и съм разочарована отново, даже си мисля че аз съм виновна да има такива проблеми  :(
Чудя се как да се справя с проблема, пробвам какви ли не начини, но не става. Проблема е че той винаги е бил така /още от както сме заедно , той беше на 26 год., сега е на 36/ и според мен има проблем , но не си го признава, не иска да отиде на лекар и преценява /по мои наблюдения/ че ще му е по лесно за някакви процедури.
Re: За секса
« Отговор #5 -: Февруари 21, 2013, 21:06:55 pm »
pleyada , милата ми тя. Явно има нещо, което пречи на мъжа ти да се отпусне и то вероятно е на психическа основа, която му пречи сериозно на физиологията  :( . Прегледай въпросникът от Д-р. Мели, може да ти е от голяма полза.
Има два типа мъже първият тип, когато има даден проблем влиза във фазата на отричането, т.е. "нищо ми няма, добре съм си", а другият тип както е при моят мъж "боли ме левият палец на десният крак, дай да правим ПКК", обаче стигне ли се до еректална функция и спермограми, моят специално бие отбой, даже става за момент сексуално активен, за да ми хвърли малко прах в очите. Даже измисля други "болежки", само и само да отклони вниманието ми от по-сериозните проблеми, които може да имаме в бъдеще.
За момента не го тормозя на тема секс. Оставила съм го да диша.
Не го обвинявам в нищо, защото всеки има кофти моменти, но не мога да го разбера. И като теб се чувствам на моменти обидена и ме е срам, че аз съм все активната страна.
С един приятел веднъж седнахме и говорихме на тази тема и той от чисто мъжка гледна точка каза така: момиче, смени си бельото, ако и това не му подейства или е твърде изморен от работа, или си има любовница, и там си изразходва "енергията". Това ме развесели, но се замислих не толкова за любовницата, колкото за физическата сила - моят случай, имам чувството, че моят Котарак само хаби храната, толкова физически слаб е, че няма сили да кихне. А, яде и то добре.
Re: За секса
« Отговор #6 -: Февруари 21, 2013, 21:23:41 pm »
Момичета,когато секса стане по задължение,само за да се прави бебе,мъжете се стресират и бият отбой.Моят съвете по никакъв повод да не ги занимавате с овулации,температурии т.н. Даже не казвайте ,че днес е деня ,в който Трябва да го правите.Напротив,подгответе се вечерка нещо,чаша винце,вие изкъпани и с някое лесно свалящо се пеньоарче,сядате му на скута и му казвате колко го желаете и как цял ден сте го чакали,хвалите сособностите му като любовник и т.н.Ласкайте мъжете си,те се дуят като пуяци и скачат ад се доказват,не говорете за неприятни за тях неща,нищо срамно няма в това да поемате инициативата,това танц за двама ,не е важно кой го започва:)И не на последно място погрижете се за себе си,да изглеждате привлекателни и секси,купете ароматни свещи ,масажно масло и подкарвайте нещата от далеч:)Желая ви успех!
АКО ИМАШ ЛЮБОВ,НЕ СЕ НУЖДАЕШ ОТ НИЩО ДРУГО.АКО ЛИ НЯМАШ,НЕ Е ОТ ОСОБЕНО ЗНАЧЕНИЕ КАКВО ДРУГО ИМАШ.
Re: За секса
« Отговор #7 -: Април 08, 2013, 15:05:32 pm »
Ето този последния съвет е наистина ценен...
Re: За секса
« Отговор #8 -: Април 17, 2013, 09:34:47 am »
Да се запиша в темата , защото миналия месец и моя мъж се беше стресирал. И аз като вас хич не се чувствам комфортно да го насилвам , когато не е в настроение и се чувствам виновна за проблемите. Този месец беше добре . Явно е на психическа основа. Защото и нашето чакане стана доста дълго вече.
<br />
Re: За секса
« Отговор #9 -: Април 17, 2013, 15:04:20 pm »
То какво стана при мене - стана :) Сега обаче като му казах на мъжа ми, че чакаме бебе и на него изведнъж му се доправи секс - ама, че шантава история! Добре, но масово ме съветват да не правя секс, какво да правя? С нетърпение чакам АГ-то, дано той ми каже кое е най-добре за мен.
Една колежка от университета ми беше споделила преди години, че по време на бременността й били правили секс, даже един ден преди да влезне да ражда, ама че странно.
А при мен, през деня въобще не ми и минава да правя секс, но надуша ли го моя вечерно време и пощръклявам!  :oops:
Re: За секса
« Отговор #10 -: Април 17, 2013, 15:59:09 pm »
Черно коте, (малко встрани от темата)да те питам ти кога ще ходиш при АГ. Ние с теб вървим заедно май (аз съм в 5 г.с. + 2 дни) и ще ходя на преглед чак на 27.04 и се притеснявам дали не е много късно  :ask:
Re: За секса
« Отговор #11 -: Април 17, 2013, 17:45:31 pm »
То какво стана при мене - стана :) Сега обаче като му казах на мъжа ми, че чакаме бебе и на него изведнъж му се доправи секс - ама, че шантава история! Добре, но масово ме съветват да не правя секс, какво да правя? С нетърпение чакам АГ-то, дано той ми каже кое е най-добре за мен.
Една колежка от университета ми беше споделила преди години, че по време на бременността й били правили секс, даже един ден преди да влезне да ражда, ама че странно.
А при мен, през деня въобще не ми и минава да правя секс, но надуша ли го моя вечерно време и пощръклявам!  :oops:
:lol: ами явно може , действа му добре идеята  :lol:
Re: За секса
« Отговор #12 -: Април 17, 2013, 17:47:28 pm »
chattenoire84, той твоя сега се е успокоил, че е свършил работата и... :lol:
<br />
*
Re: За секса
« Отговор #13 -: Април 17, 2013, 17:53:53 pm »
Още едно доказателство,че на мъжете не трябва да им се говори за овулации... :lol:

Ако не вярвате в чудеса вероятно сте забравили,че всеки от нас е чудо!
Re: За секса
« Отговор #14 -: Април 17, 2013, 18:34:37 pm »
Черно коте, (малко встрани от темата)да те питам ти кога ще ходиш при АГ. Ние с теб вървим заедно май (аз съм в 5 г.с. + 2 дни) и ще ходя на преглед чак на 27.04 и се притеснявам дали не е много късно  :ask:
На 24 или 25 ще уговоря АГ-то, Не е късно, даже в началото
 разбрах от самото АГ, че е по-добре да се изчака повече, отколкото нищо да не се види, поради причината, че ембриончо трябва хубаво да излезе от тръбата и да се закрепи в матката.
Ами... какво да кажа, такава потентност от мъжа ми, че хихихи направо се изчервявам, съгласна съм с Вас, че като видя, че си е свършил работата  и сега айде на юрош!
Re: За секса
« Отговор #15 -: Май 31, 2013, 11:42:12 am »
Плаче ми се, направо ми се реве, може ли мъж, здрав, прав на 28 години да има ниско либидо???  8O Защоооо, защоооо!!! Той е прекрасен любовник, но какво ли не правих, за да е в готовност, то не му ли месих мед, орехи и други бърканици за мъжка сила, то не го ли храних с хубави манджички, първо не ще да се храни обилно, от там е много слаб и кекав (ние сме като крачун и малчо), второ само през лятото става по-активен, защото през зимата все му е студено, и въпреки, че използваме лубриканти винаги има онова прежулване, което спира работният процес за правенето на бебче... мъкааа....
А, бебе не се прави само веднъж-два пъти в седмицата  :balk_145: А, по отношение на предразполагане, все аз съм активната, той е по-пасивният.
Какво да го правя??? Помагайте! Отделно, че баш сега се виждаме от дъжд на вятър, че имаме проблеми с квартирите и това много ме притеснява..., ама много  :balk_145: :balk_145: :balk_145: :balk_145: :balk_145: :balk_145: :balk_145: :balk_145:
Как да стане по-активен, там ми е болното място на мене...
Може за жалост, моя е по-млад и от твоя и пак не искам всеки ден секс...Виж как му е щитвидната жлеза, ако не сте правили изследвания на нея?
Ние и толкова не можем да правим бих била доволна и на толкова. И аз съм по-активната вкъщи и се измъчвам. Добре, че се съгласи да ходим на лекар-той да ходи аз вече ходих.
Гледам, че имате бебче честито.
Re: За секса
« Отговор #16 -: Август 02, 2013, 10:57:25 am »
Ladymi, мъжа ми много се промени след като забременях, така му се покачи либидото, че се чудя пък сега какво да го правя  :lol: Пък за мен секса не е много препоръчителен в момента...  :?
*
Re: За секса
« Отговор #17 -: Август 16, 2013, 16:08:23 pm »
Здравейте момичета,

това мъжете понякога са по-сложни и от жените с настроенията.....
Ние също мога да кажа имаме проблем със секса. Още повече се задълбочи откакто опитваме за бебе.
Той обаче никога не е имал проблем да правим секс или да не може да свърши. В общи линии само да кажа и след 2сек се е съблякъл и готов за подвизи  8O . При нас проблемът е, че той много работи и много късно се прибира страшно изморен....и реално все едно не се сеща / не му се приисква?!  :( 8O
Случвало се е да си мисли, че онзи ден сме правили, а да са минали 20ина дни :(
Оттам вече аз се депресирам, че не ме желае и т.н. и се сещате за останалото......
*

    sev0402

  • **
  • 102
  • Вярата в сбъдването на мечтите ни прави по силни!
Re: За секса
« Отговор #18 -: Април 19, 2014, 08:44:55 am »
Здравейте,момичета.И аз имам въпрос за секса който е малко по-различен от вашите,но не цнаех в кой раздел да попитам-ако мястото не му е тук,моля ме преместете.Не знам как е при вас,но  нещото което ме плаши е,че след като мъжа ми свърши всичко изтича от вън-защо е така.Казват,че то си влизало колкото е необходимо,а излишното изтичало,но според мен нищо не остава и в този случай как да стане бебето?Имам чувството,че всичко отдоло ми е запушено и за това изтича.Моля,споделете...
Не се отказвайте от мечтите си!
*
Re: За секса
« Отговор #19 -: Април 19, 2014, 14:59:31 pm »
Това, което е нужно да премине към матката преминава, а точно спрматозоидите преминават, останалото изтича и така е правилно.АКо беше запушена, как ли ти щеше да ти идва циъла?