0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Забравена парола
« -: Февруари 07, 2013, 10:56:17 am »
Отдавна не съм ползвала овулационния календар и съм си забравила паролата, а исках да видя някои неща които съм си записала. Проблема е там, че съм регистрирана с друг имейл, който вече не ползвам и не може да получа нова парола.
Искам да попитам ще може ли да ми изпратите парола на нов имейл?

*
Re: Забравена парола
« Отговор #1 -: Февруари 12, 2013, 12:10:08 pm »
Отдавна не съм ползвала овулационния календар и съм си забравила паролата, а исках да видя някои неща които съм си записала. Проблема е там, че съм регистрирана с друг имейл, който вече не ползвам и не може да получа нова парола.
Искам да попитам ще може ли да ми изпратите парола на нов имейл?
Можем да ти сменим емейла - така сама ще си вземеш паролата.
Кажи си стария емейл.
Re: Забравена парола
« Отговор #2 -: Април 21, 2015, 19:19:55 pm »
Здравейте, от  много време не съм ползвала календара и не си спомням паролата. А имейла с който съм се регистрирала не е активен, бихте ли ми изпратили нова парола. Благодаря.
Re: Забравена парола
« Отговор #3 -: Февруари 08, 2016, 12:39:15 pm »
Здравейте! Не мога да си вляза в овулационния календар!Изписва ми грешна парола или потребител!какво да направя за да мога отново да си ползвам календара?
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Забравена парола
« Отговор #4 -: Февруари 08, 2016, 15:05:43 pm »
Здравейте! Не мога да си вляза в овулационния календар!Изписва ми грешна парола или потребител!какво да направя за да мога отново да си ползвам календара?

пратих съобщение на администратора, но не очаквайте бърза реакция, че човекът е много натоварен напоследък.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Забравена парола
« Отговор #5 -: Февруари 08, 2016, 15:22:32 pm »
Писах ти на лични.

Поздрави
Re: Забравена парола
« Отговор #6 -: Февруари 14, 2016, 14:41:04 pm »
Здравейте! Не мога да си вляза в календара. Изписва ми грешна парола или потребител. Помогнете ми!!!
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Забравена парола
« Отговор #7 -: Февруари 14, 2016, 14:46:15 pm »
Здравейте! Не мога да си вляза в календара. Изписва ми грешна парола или потребител. Помогнете ми!!!

пратете лично съобщение на beast, като посочите с какво име/имейл сте се регистрирали
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: Забравена парола
« Отговор #8 -: Февруари 15, 2016, 16:42:56 pm »
Писах Ви, че не мога да си вляза в календара и Вие ми поискахте името/имейла. Сега ми пишете "Какво да ги правите"???
*
Re: Забравена парола
« Отговор #9 -: Февруари 15, 2016, 16:48:52 pm »
Писах Ви, че не мога да си вляза в календара и Вие ми поискахте името/имейла. Сега ми пишете "Какво да ги правите"???
Моя грешка, извинявам се.
Един линк в съобщението към темата щяха да ми бъдат полезни. Сега ще погледна какъв е проблема и ще ви пиша.

Поздрави
*
Re: Забравена парола
« Отговор #10 -: Февруари 15, 2016, 16:51:37 pm »
Готово - пратих ви паролата за календара на лични.

Поздрави