0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Кафе и забава за всички чакащи щъркела! ! !
« -: Февруари 04, 2013, 14:12:57 pm »
Здравейте, момичета!
Пускам тази темичка за нас чакащите и борещите се за две чертички,предполагам че освен мен има и други момичета желаещи малко отклонение от темата,да можем да се повеселим,да пием по едно кафенце заедно(за добро утро),а защо не и вечер по чашка винце,нека тук ни бъде позволено всичко!
Мисля ,че няма нужда от списъци,всички са добре дошли да разпуснат!
И нека със спокойствие и добро настроение стигнем до нашата мечта!

П.П. И на някой ,ако му е кривичко и тежко пак е добре дошъл да сподели!



Почерпка по едно бонбонче за новата тема!Дано всички излизаме от нея бързо и щастливо!
*
Re: Кафе и забава за всички чакащи щъркела! ! !
« Отговор #1 -: Февруари 04, 2013, 16:02:23 pm »
Здравей, силви!
Поздравления за темата, надявам се админите да ни я оставят ..  :bighug:
Благодаря ти за бонбоните, имам нужда, че нещо ми е кривичко и тежко в момента.(нищо общо със щъркеловата тема, обаче ..)

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
*
Re: Кафе и забава за всички чакащи щъркела! ! !
« Отговор #2 -: Февруари 04, 2013, 16:11:39 pm »
Момичета, защо не се присъедините в подобната тема в "На кафе"? Ще е добре за всички ни да се опознаем и в друга светлина  :D. Само кафе, винце, мъже... но без бебеправене  :wink:

Ето я и темата http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=49162.0
« Последна редакция: Февруари 04, 2013, 16:25:52 pm от dani_ j »
     
Re: Кафе и забава за всички чакащи щъркела! ! !
« Отговор #3 -: Февруари 04, 2013, 16:27:01 pm »
Добре дошла Мамче!
И аз така се надявам да я оставят :wink:,все наглеждам дали няма да ми се скарат :oops:.
Иначе и на мен така ми е скучно и кривичко днес(то май от няколко дена)и реших да намеря някъде място да си пишем и подкрепяме и в останалото време от борбата и проблемите свързани с бебеправенето.Къде със сладичко ,къде с прегръдка ,къде с някое забавно клипче ,ей така релакс и подкрепа!
dani_ j Може ли линк за темата "на кафе".Мисля,че е добре да се опознаем всички повече и затова ще долетя и там да ви видя,но се надявам че и тази тема не е излишна за борещете се момичета :(.Нали преди си имахме месечни темички,където бяха позволени доста неща :oops:.
*
Re: Кафе и забава за всички чакащи щъркела! ! !
« Отговор #4 -: Февруари 04, 2013, 16:42:55 pm »
Силви, добавих линк. Добре дошли са всички.